Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Procentualni kalkulator - besplatna android aplikacija

[es] :: Smartphone :: Android :: Procentualni kalkulator - besplatna android aplikacija

[ Pregleda: 2269 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Spd

Član broj: 326539
Poruke: 3
95.180.113.*



Profil

icon Procentualni kalkulator - besplatna android aplikacija05.12.2014. u 07:29 - pre 114 meseci
Želim na prvom mestu da pozdravim sve na forumu.

Skoro smo, pre par dana napravili i postavili besplatnu android aplikaciju (i kada kažem besplatnu mislim i na ad free, dakle bez google oglasa, ili bilo kakvih drugih vrsta reklama),
koja treba da olakša izračunavanje procentualnih vrednosti, odnosno procentualnog smanjenja ili povećanja. Takvih web aplikacija ima dosta na internetu, ali mislim da smo
(ispravite me ako možda grešim) prvi napravili android aplikaciju na srpskom jeziku.

Aplikaciju možete preuzeti na Google Play store-u:
Procentualni kalkulator


Imamo nameru da je dalje dopunjavamo, a za sledeći updejt planiramo da napravimo još jednu temu koja će moći da se aktivira
putem menija. Takođe smo napravili i web aplikaciju na linku Izračunaj procenat
Stranica je responsive.

Voleo bih da čujem ovde vaše komentare, sugestije ili savete u kom smislu mislite da bi ova aplikacija pored toga mogla da se dalje razvija.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Procentualni kalkulator - besplatna android aplikacija05.12.2014. u 08:51 - pre 113 meseci
Ja bih mu promenio naziv u Procentni kalkulator.
 
Odgovor na temu

Spd

Član broj: 326539
Poruke: 3
95.180.113.*



Profil

icon Re: Procentualni kalkulator - besplatna android aplikacija05.12.2014. u 09:40 - pre 113 meseci
Hvala na predlogu. Kakva je razlika izmedju te dve reči zbog čega bi bilo važno da se to izmeni?
 
Odgovor na temu

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: Procentualni kalkulator - besplatna android aplikacija05.12.2014. u 10:04 - pre 113 meseci
Zašto nije isti domen kao i ime aplikacije, ili obrnuto?
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

Spd

Član broj: 326539
Poruke: 3
95.180.113.*



Profil

icon Re: Procentualni kalkulator - besplatna android aplikacija05.12.2014. u 11:57 - pre 113 meseci
Samo zbog SEO. Misili smo da su bolje ključne reči u domenu izračunaj procenat nego procentualni kalkulator.
Ali smo uzeli i ovaj drugi domen i napravićemo redirekciju i sa njega. U svakom slučaju ne mislim da je to nešto bitno.
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: Procentualni kalkulator - besplatna android aplikacija

[ Pregleda: 2269 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.