Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Srpska slava postaje deo kulturnog nasleđa čovečanstva!

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Srpska slava postaje deo kulturnog nasleđa čovečanstva!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 16786 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Srpska slava postaje deo kulturnog nasleđa čovečanstva!27.11.2014. u 13:47 - pre 114 meseci
Citat:
branko tod:
Pa normalno kada su crkvu veru primili od Svetog Save , a poreklo od Srba.


Da li bi mogao da nam objasnis kako su veru primili od Svetog Save, a posebno ovaj deo da su poreklo primili os Srba. Posebno mi je interesantan taj deo kako se poreklo prima od nekoga.
 
0

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Srpska slava postaje deo kulturnog nasleđa čovečanstva!27.11.2014. u 14:04 - pre 114 meseci
Citat:
Sava:
Ako tebi dolazi sveštenik da osvešta dom, nosiš kolač u crkvu i slavu započinješ Molitvom Gospodnjom, a nisi vernik onda se ti podsmevaš veri, crkvi i Bogu. Kada ti dođe sveštenik ispričaj mu sve što si ovde napisao pa nam prenesi njegov komentar.
Ako prethodno sa moje strane navedeno ne činiš onda ti ne upažnjavaš slavu već praviš neku svoju ličnu žurku.

To kao one babe sto prate horoskop i gledaju u solju a ovamo su 'veliki vernici'
 
0

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Srpska slava postaje deo kulturnog nasleđa čovečanstva!27.11.2014. u 14:11 - pre 114 meseci
Citat:
2012:
Citat:
branko tod:
Pa normalno kada su crkvu veru primili od Svetog Save , a poreklo od Srba.


Da li bi mogao da nam objasnis kako su veru primili od Svetog Save, a posebno ovaj deo da su poreklo primili os Srba. Posebno mi je interesantan taj deo kako se poreklo prima od nekoga.


A čiji ti pasoš imaš ?
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Srpska slava postaje deo kulturnog nasleđa čovečanstva!27.11.2014. u 14:16 - pre 114 meseci
Citat:
3way:

Koliko to kosta?

Uopšte nije bitno koliko kosta. Bitno je da se svaka članarina plaća.

Ovi što se dernjaju da će na neki spisak nek slobodno sami sebe finansiraju i stavljaju na kakve god hoće spiskove.
Nema to nikakve veze sa Srpstvom osim što je ta komisija uzela nešto novaca.

Problem je lako rešiv.

Sve finansijske potrebe podmiruju oni koju slavu slave.
Iz prethodnih pisanja se vidi da Srba ima samo u Turskoj 9 miliona, ko zna kolko po belom svetu još, sve skupa možda i 20 miliona.
Svi koji slave slavu nek svaki da po "kintu" i isfinansiraju projekat "postavljanja na nematerijalnu listu".

No meni se čini da je tu uzet novac iz budžeta.
Taj UNESKO se sastoji od partijskih članova, jalovih, neproduktivnih, pa još jedna beskorisna lista nije na odmet umesto "istraživanja ruda i gubljenja vremena". Posao dobro plaćen, penzija obezbedjena. "Al je dobar ovaj režim plata ide a ja ležim". Daj još spiskova...


 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Srpska slava postaje deo kulturnog nasleđa čovečanstva!27.11.2014. u 14:18 - pre 114 meseci
Citat:
branko tod: A čiji ti pasoš imaš ?


Kakve veze ima moj pasos sa pitanjem koje sam ti postavio? Da li pokusavas da sada nekim promasenim pitanjima skrenes sa teme i izbegnes odgovor?

P.S. Nemam Srpski pasos, a ciji imam mozes da nagadjas. Ali i dalje ocekujem da objasnis to za prenosenje porekla.
 
0

Branko.R

Član broj: 323334
Poruke: 315
*.mts.telekom.rs.



+589 Profil

icon Re: Srpska slava postaje deo kulturnog nasleđa čovečanstva!27.11.2014. u 14:22 - pre 114 meseci
@hotchimney:
Tebi je uzet mozak. Neverovatno je koju količinu gluposti uspevaš da iscediš iz sebe i to na svakoj temi? Jel su te to zlostavljali u detinjstvu?!
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Srpska slava postaje deo kulturnog nasleđa čovečanstva!27.11.2014. u 14:31 - pre 114 meseci
Citat:
Branko.R:

Tebi je uzet mozak.

Hajde, vrati mi! Vidiš kakve gluposti si napisao. Nije moj mozak za svakoga.
 
0

Branko.R

Član broj: 323334
Poruke: 315
*.mts.telekom.rs.



+589 Profil

icon Re: Srpska slava postaje deo kulturnog nasleđa čovečanstva!27.11.2014. u 14:35 - pre 114 meseci
Uzmi godišnji pa da svi odmorimo.
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Srpska slava postaje deo kulturnog nasleđa čovečanstva!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 16786 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.