Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telenor banka,primanje novca u stranim valutama?

[es] :: Ekonomija :: Telenor banka,primanje novca u stranim valutama?

[ Pregleda: 4243 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mixa95pn
Milan Zlatanovic
Izrada stampanih plocica
|||
https://novi.kupujemprodajem.com/elektronika-i-komponente/stampane-plocice/pcb-plocice/oglas..
Paracin

Član broj: 314540
Poruke: 145



+1 Profil

icon Telenor banka,primanje novca u stranim valutama?30.10.2014. u 18:06 - pre 114 meseci
Postovanje svim formurasima,
Otvorio sam tekuci racun u Telenor banci,i pise da je racun visevalutni,tacnije mogu da cuvam novac u 5 razlicitih valuta,znaci prvo uplatim u dinarima pa onda konvertujem u jednu od 5 ponudjenih,e sad da li ja mogu i da primam novac u stranim valutama ili mogu samo da cuvam,potrebno mi je zbog forex trgovanja a zamalo da deponujem sredstva,a da ne mogu kasnije da budem isplacen ako i nesto zaradim na tom istom racunu ili moram da otvorim neki devizni racun.

[Ovu poruku je menjao mixa95pn dana 30.10.2014. u 19:19 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Telenor banka,primanje novca u stranim valutama?31.10.2014. u 13:59 - pre 114 meseci
Ne smes primati zarade od Forex trgovanja. To se tretira ili kao drzanje i konverzija valuta van domace banke (sto je zabranjeno) ili kladjenjem (sto realno i jeste!).

Mozda ti prodje (tj. nije fizicki zabranjeno kao i uplata nasim karticama na betting sajtovima), ne verujem da se to jos uvek gleda, ali probaj naci drugi nacin!


Sto se same uplate deviza, doznakon tice, da, mozes primati tih 5 valuta.
 
Odgovor na temu

mixa95pn
Milan Zlatanovic
Izrada stampanih plocica
|||
https://novi.kupujemprodajem.com/elektronika-i-komponente/stampane-plocice/pcb-plocice/oglas..
Paracin

Član broj: 314540
Poruke: 145



+1 Profil

icon Re: Telenor banka,primanje novca u stranim valutama?04.11.2014. u 19:21 - pre 114 meseci
Na sajtu pise da novac mozes da podeignes na isti nacin kao sto je i uplaceno,znaci covek iz fx lidera mi je objasnio da moram da imam racun na kom mogu da primam novac u stranoj valuti,sto na ovom telenor racunu kao sto kazes mogu,e sad videcemo koj ce problemi i da li ce nastati kada budem povlacio sredstva sa forexa.
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Telenor banka,primanje novca u stranim valutama?05.11.2014. u 14:45 - pre 114 meseci
FX Lider je nasa firma, koliko znam i sa te strane, ako oni isplacuju, ne znam stvarno kako je (niti mi pada na pamet da probam!)

Ali od stranih FX trading kompanija ne smes primati zarade. Mozda ce ti proci u nekom manjem mestascu (sto se tice poreske), ali siguran sam da ces dobiti tuzbu u vecem gradu (tj. kada bude kontrole :D, ako ne prijavis porez)
 
Odgovor na temu

[es] :: Ekonomija :: Telenor banka,primanje novca u stranim valutama?

[ Pregleda: 4243 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.