Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Smrzavanje racunara

[es] :: Windows aplikacije :: Smrzavanje racunara

[ Pregleda: 5258 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DrBing
sasa kovacevic
Banja Luka

Član broj: 22647
Poruke: 34
81.93.80.*



Profil

icon Smrzavanje racunara25.03.2004. u 07:29 - pre 244 meseci
radim u internet klubu i imam problem,naime,jedan od racunara u mrezi se smrzne.Kad ga podinem u safe modu i probam da ga skeniram antivirusnim softwerom ili AdWareom opet smrzne.Inace konfiguracija je Celeron 900MHz,256SDR,20 GB HD....i tako dalje.Na njoj je i Win 2000 Pro,sa svim updateovima.Help!!
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.vdial.verat.net

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: Smrzavanje racunara26.03.2004. u 13:18 - pre 244 meseci
A nisi pokusao da testiras memoriju ili da reinstaliras sistem?
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

VRKY

Član broj: 21087
Poruke: 4690
*.net.htnet.hr



+8 Profil

icon Re: Smrzavanje racunara26.03.2004. u 20:26 - pre 244 meseci
Nije to to ali se meni bio tako zamrzao HDD ,bio sam instalirao program "DEEP FREEZE" kad naprimjer instaliram neki program kad restartam računalo njega nema,a nisam ga nikako mogao izbrisat u Control Panelu ga nije bilo a u Program filesu ga nisam uspio pokrenuti a niti izbrisati.Morao sam Re-instalirati windoews
 
Odgovor na temu

danilom
Danilo Macanovic
Novi Sad

Član broj: 17744
Poruke: 35
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.

Sajt: www.cnc.rs


Profil

icon Re: Smrzavanje racunara11.11.2004. u 13:37 - pre 236 meseci
inace deep freeze se uninstalira tako sto pokrenete instalaciju ponovo i ima opcija uninstal...
malo bedak ali hteli su da zakomplikuju da ga neko namerno ne pokusa obrisati pa ga zato nema nigde.
joj reinstal...
 
Odgovor na temu

H4mm3r

Član broj: 22040
Poruke: 33
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: Smrzavanje racunara12.11.2004. u 22:01 - pre 236 meseci
Neznam Danilo na koju ti verziju mislis ali i ja sam imao isti problem sa tim "Deep Freezom" nisam ga mogao nikako deinstalirati, a taj fazon sa pokretanjem ponovne instalacije nepali jer kada to uradis javi ti da je program aktivan i da ga treba ugasiti e sad ga samo treba ugasiti ali kako?
Ako znas za neki drugi fazon reci (inace verzija je 5.)
 
Odgovor na temu

DeX_

Član broj: 17342
Poruke: 15
195.222.59.*



Profil

icon Re: Smrzavanje racunara14.11.2004. u 20:22 - pre 236 meseci
Ljudi trbami pomoc pa lijepo molim onog ko zna u cemu je problem da mi pomogne.
Stvari stoje ovako instalirao deepfreez i radilo jedno 10-15 dana ok i sinoc ugasim pc.Ujutro probam upaliti i neide windowsi se stalno resetuju ,pogledam malo bolje u cemu je fazon kad obavjestenje nedostaju neki win sistemski fajlovi.Probam safe mod neide ni to ,popravka neide , jedino sta mi ostaje je format ali to bas nebi.
U pitanju je win xp.
Pomagajte molim vas!
P.S probao sam da izbrisem iz c:\windows\sistem32\drivers da izbrisem i uspio sam
DepFrzLo.sys i DepFrzHi.sys. Program files-u se ne moze pristupiti iz r. konzole.
 
Odgovor na temu

Linux_FreeBSD
student
Mostar

Član broj: 43101
Poruke: 29
195.222.35.*

Sajt: www.dernek.ba


Profil

icon Re: Smrzavanje racunara27.01.2005. u 11:24 - pre 234 meseci
Deep freeze je po meni vrlo dobar program sto se tice zastite racunara,posebno u internet klubovima i na racunarima koji su 24h online ... On se jednostavno moze i ukljuciti i iskljuciti - Deep Freeze se gasi/pali tako sto na tastaturi kombinacijom tipki CTRL+SHIFT+ALT+F6 ulazite u opcije programa i tu na drugom tabu imate opcije on/off i sl. sto se odnosi na kontrolu programa... S tim programom se sluzim duze vrijeme i po meni je vrlo dobar, a jedina mana mu je sto se nakon mijesec dana mora ponovo instalirati tj. win. ga sam izbrise pa je potreban reinstall ili crack. A ukoliko imate ovaj program i potrebno vam je nesto da skinete s interneta ili da instalirate neke programe s cd-a i sl. samo prije toga iskljucite deep freeze i nakon restartovanja racunara taj vas program ce ostati instaliran.. a pri ponovnom ukljucenju deep freeze-a vas racunar je zasticen od nezeljenih instalacija "xxx-dialer-a", i sl. spamera i virusa (crvi) koji se sami instaliraju s interneta bez vaseg znanja.....

Ako nisam zakasnio na ovu temu,ili i ako je neko skontao prije rad deep freeze-a onda jos bolje..... Sretno i VoZdra !!
.... bolje ic' u kurvaluk biciklom, nego Mercedesom na posao ....
===============================================
 
Odgovor na temu

DeX_

Član broj: 17342
Poruke: 15
217.71.52.*



Profil

icon Re: Smrzavanje racunara20.02.2005. u 20:45 - pre 233 meseci
Pa Linux_FreeBSD ,posto smo u komsiluku ako te jos interesuje deepfreeze rijesio sam sve probleme i koristim ga vac preko 3 mjeseca.
Znaci prije tri i po mjeseca ga instalirao i radi do dana danasnjeg i uopste ga nemoram nakon 60 dana ponovo instalirati krekovati i slicna sranja izvoditi.
Jer 60 dana je za demo
Sve radi u ful modu
Nije u pitanju legalna verzija .
Ako te interesuje javi se.
 
Odgovor na temu

Linux_FreeBSD
student
Mostar

Član broj: 43101
Poruke: 29
195.222.35.*

Sajt: www.dernek.ba


Profil

icon Re: Smrzavanje racunara07.03.2005. u 11:29 - pre 232 meseci
Hehee, pozdrav komsija... i u mene je na isti fazon ev' radi jos.. tako da nema nikakvih problema... ponekad palim ponekad gasim , sve po potrebi - cool je.. Eto samo da se javim i pozdravim sve.. !
.... bolje ic' u kurvaluk biciklom, nego Mercedesom na posao ....
===============================================
 
Odgovor na temu

spredic
danbuga ltd :)
planeta zemlja

Član broj: 103900
Poruke: 202

Sajt: blog.predicsasa.com


+12 Profil

icon Re: Smrzavanje racunara21.11.2007. u 09:55 - pre 199 meseci
deep freeze je katastrofa, ako nesto krene naopako, veoma ga je tesko deinstalirati.
ja sam u jednoj biblioteci namestio freeze da se odmrzne samo za jedan restart racunara, a kako sam pri restartu otisao u safe mode (da bi maknuo neki fajl sa kompa) tako mi je nakon restarta (nakon potrebe izlaska iz safe mode) zamrznuo racunar. dakle, sada kada startujem racunar, uvek se startuje u safe modu. ne mogu da maknem deep freeze koji ga drzi u safe modu pa to ti je. a ne mogu ni da udjem u deep freeze iz safe moda da bih ga namestio da se odmrzne. i tako je kompjuter ostao u safe modu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Smrzavanje racunara

[ Pregleda: 5258 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.