Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pomoc oko otvaranja butika indiske robe-INDIA SHOPA

[es] :: Vodič za posao :: pomoc oko otvaranja butika indiske robe-INDIA SHOPA

[ Pregleda: 5732 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SavicOlga

Član broj: 324666
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon pomoc oko otvaranja butika indiske robe-INDIA SHOPA16.08.2014. u 15:29 - pre 117 meseci
Postovani,planiram da otvorim butii indiske robe-INDIA SHOP,interesuje me da li mogu sama da vodim knjigovodstvo i koje prosto ili dvojno,bez pomoci agencije za knjigovodstvene usluge. Onda sta sve trebam da obezbedim za to,da li mi je potrebna licenca i da li to mogu da radim uz pomoc programa PANTHEON. Jednom recju interesuje me i potrebna mi je pomoc oko pocetka rada i knjigovodstva,hvala unapred..Interesuju me pojedinosti oko vodjenja ovakvih butika,sta sve treba da se uradi na pocetku i kako da se vodi posao, samostalno vodjenje knjigovodstva ili preko agencije i tome slicno. Ako neko moze da mi pomogne malo,bila bih veoma zahvalna. MORAM JOS DA NAGLASIM DA SAM POTPUNI POCETNIK U OVOM POSLU,HVALA SVIMA UNAPRED.
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Moderator
Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: pomoc oko otvaranja butika indiske robe-INDIA SHOPA16.08.2014. u 15:54 - pre 117 meseci
To ti je u principu obicna prodavnica, kao i svaka druga. Proveri prvo kako ces robu da nabavljas - da li se legalno uvozi i evidentira u poslovnim knjigama, tako da ti kad je kupis imas legalan ulaz robe.
Preduzetnik moze da bira hoce li da vodi prosto ili dvojno racunovodstvo, a privredno drustvo moze samo dvojno. Prosto je kao sto sama rec kaze prostije :-)
Zakon ne ogranicava ko moze a ko ne moze da radi racunovodstvo, svakako za tacnost odgovara vlasnik. Pantheon moze da radi sto se tice softvera.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: pomoc oko otvaranja butika indiske robe-INDIA SHOPA

[ Pregleda: 5732 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.