Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Skype history-ne vidi se duze od 6 meseci chata??

[es] :: Windows aplikacije :: Skype history-ne vidi se duze od 6 meseci chata??

[ Pregleda: 2128 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ana212
Beograd

Član broj: 171417
Poruke: 3
*.3gnet.mts.telekom.rs.



Profil

icon Skype history-ne vidi se duze od 6 meseci chata??14.08.2014. u 19:15 - pre 117 meseci
Pozdrav,
da li neko zna kako mogu da vidim ceo chat ispocetka? nisam nista brisala a hocu da vidim od pocetka godine. neke starije verzije su imale opciju da prikazu ceo chat dok ove novije verzije imaju mogucnost samo tekst najvise 6 meseci unazad. i danas mi se slucajno pojavio chat od datuma koji je stariji od 6 meseci sto znaci da se on nalazi vec negde u memoriji, i kada sam ugasila komp i opet ga upalila, tog datuma vise nije bilo.

hvala unapred na odgovoru
 
Odgovor na temu

ana212
Beograd

Član broj: 171417
Poruke: 3
*.3gnet.mts.telekom.rs.



Profil

icon Re: Skype history-ne vidi se duze od 6 meseci chata??14.08.2014. u 19:47 - pre 117 meseci
Inace malopre sam pokusala da instaliram neku verziju iz 2010 jer znam da je tada ta opcija postojala, koristila sam je. Uglavnom, tokom instalacije su mi azurirali na novu verziju i opet sam dobila isto - bez opcije za chat od pocetka tog razgovora. takodje mi se opet nekim cudom pojavio datum stariji od 6 meseci, pa ako neko ima ideju sta i kako raditi,... hvala
 
Odgovor na temu

ekof9

Član broj: 126138
Poruke: 753
*.opera-mini.net.



+197 Profil

icon Re: Skype history-ne vidi se duze od 6 meseci chata??15.08.2014. u 21:11 - pre 117 meseci
Probaj pod privacy settings i IM settings pa ovo keep history for da stavis maksimalno. A stariju verziju vise ne mozes koristiti.
blogs.skype.com/2014/06/20/making-way-for-the-next-generation-of-skype-on-desktop/
 
Odgovor na temu

jolemisa

Član broj: 242013
Poruke: 888
*.kti.rs.



+29 Profil

icon Re: Skype history-ne vidi se duze od 6 meseci chata??19.08.2014. u 17:39 - pre 116 meseci
Moze da koristi nekoliko dana dok joj ne ponudi apdejt za najnoviju verziju,a ako je odbije odma zablokira rad te verzije i onda mora da skida ispocetka najnoviju verziju i tako ce raditi,a za tu komandu Privacy,kada udjes mozes da podesis history na forever.Ali ja mislim da si trebala sacuvati kao bookmarks negde na HDD-u na drugoj particiji i kada ti zatreba uradis import,jer posle svake reinstalacije se history gubi ako nije sacuvan.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Skype history-ne vidi se duze od 6 meseci chata??

[ Pregleda: 2128 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.