Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koliki je S+ standard paket kod SBB

[es] :: ISP :: Koliki je S+ standard paket kod SBB

[ Pregleda: 2275 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
*.dynamic.sbb.rs.



+267 Profil

icon Koliki je S+ standard paket kod SBB25.07.2014. u 16:46 - pre 118 meseci
Ako je verovati njihovom sajtu treba da je 6 Mb/s ->> (6.144/1.024).

Medjutim na mom modemu je uneto: Upstream Channel. Bit Rate : 512000 bits/sec !!

Jel to opet sibicare ili je to samo greska kod mog Configuration File-a ?
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

dusans
Stojanov Dušan
Pančevo

Član broj: 9551
Poruke: 1343
*.dynamic.sbb.rs.



+311 Profil

icon Re: Koliki je S+ standard paket kod SBB25.07.2014. u 16:59 - pre 118 meseci
Pa jel si probao barem da izmeriš na www.speedtest.net
ili si samo video podatak modema od 512k pa ceniš da tako i radi?
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Koliki je S+ standard paket kod SBB25.07.2014. u 17:51 - pre 118 meseci
Verovatno će isto da pokaže, taj podatak je uglavnom tačan. Najbolje da zoveš korisnički servis, možda im je promaklo da ti promene brzinu kada si potpisivao novi ugovor za S+ pa je ostala neka stara brzina.
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
*.dynamic.sbb.rs.



+267 Profil

icon Re: Koliki je S+ standard paket kod SBB25.07.2014. u 21:22 - pre 118 meseci
Izmereno je uvek sporije


U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Koliki je S+ standard paket kod SBB25.07.2014. u 23:04 - pre 118 meseci
Nisu ti ponudili novi modem kada si potpisivao novi S+ ugovor?
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
*.dynamic.sbb.rs.



+267 Profil

icon Re: Koliki je S+ standard paket kod SBB31.07.2014. u 12:16 - pre 118 meseci
Citat:
Nisu ti ponudili novi modem kada si potpisivao novi S+ ugovor?


Ne, nisu ponudili ni hladnu vodu. Shvatio sam ovo kao stos, ali ocito da tacno znas sta pitas mada nisam pominjao svoj hardver. U pitanju je stari modem!!

Nakon vise dana cekanja uz poruku: javice se kolege u toku dana ( ma znaju i kolege u cemu je problem ... ), uz pozive korisnickom jednom dnevno dosli su momci i odradili sto su oni mogli. Promenjeni kablovi i racve po zgradi i stanu, malo dignut nivo na pojacivacu ... pokusano sa nekim testnim modemom iz SBB-a sa nesto boljim konfiguracionim fajlom. Sve skupa - nista. tri dana posla u prazno. Ostalo kao i pre.

Niko naglas nije rekao da je to tako i ne moze bolje, ali na to se sve svelo. Ako se pretplatite na neku bolju brzinu, mi bi (morali) da vam zamenimo modem ....Na pitanje: pa zar se svi korisnici sa starim modemom zapravo lazu da dobijaju duplo vece brzine - nisam dobio nikakav odgovor.

Momci maksimalno korektni, ali poslovna politika je nesto drugo! Onaj veliki ping je posebna prica ...
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Koliki je S+ standard paket kod SBB31.07.2014. u 13:59 - pre 118 meseci
Ma OK, za te sitne ;) brzine nema potrebe za novim modemom. Ono što sam hteo da pitam je da li si potpisao novi ugovor za S+ paket ili i dalje koristiš stari S paket? To što u konfiguracionom fajlu piše 512 znači da je tako podešeno, ne verujem da neka podešavanja i pojačavanja u lokalu to mogu da oprave. Ako je tako, onda bi trebalo da tražiš umanjenje računa jer ne isporučuju ono za šta je potpisan ugovor.

E da, pitao sam zato što novi modemi nemaju info o brzini ... ili bar ja ne uspevam da nađem. Čim imaš tu informaciju, imaš stari modem.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Koliki je S+ standard paket kod SBB

[ Pregleda: 2275 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.