Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Metallicin koncert...

elitemadzone.org :: MadZone :: Metallicin koncert...

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 38810 | Odgovora: 172 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.vdial.verat.net



+968 Profil

icon Re: Metallicin koncert...17.06.2004. u 01:14 - pre 241 meseci
Citat:

boccio:
...za manje upucene - neprecizno NE znaci da su ispadali ili nedajboze falsirali...


He, he... Ne znam da li je neko primetio ali je bilo jedno Kirkovo ispadanje koje su ostali profi zabašurili tako da se skoro nije ni primetilo. Hebi ga kad sam cepidlaka

Inače je 'cert bio nešto muzički najuzbudljivije što sam doživeo u svom 24-godišnjem bitisanju.
 
Odgovor na temu

Miroslav Strugarevic

Član broj: 5038
Poruke: 2689



+68 Profil

icon Re: Metallicin koncert...17.06.2004. u 02:29 - pre 241 meseci
A mora se priznati da su karte poprilicno skupe za nase uslove..

Da su mozda maideni dolazili za njih bi dao te pare..
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

markom
Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.singidunum.net

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Metallicin koncert...17.06.2004. u 03:23 - pre 241 meseci
Dobri su ti Maideni ;-)
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.beotel.net

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Metallicin koncert...17.06.2004. u 15:47 - pre 241 meseci
Citat:
Kakva su bila pravila? Da za svaku sliku moras da platis 100e?

Ako neko misli da je Metallica trazila da se zabrani unosenje aparata ili kamera na koncert, grdno se vara! To su ovi nasi debili zabranili. Moj brat je bio na dva koncerta u Italiji pre ovoga i na oba je nosio kameru. Kako tamo nisu to trazili. Nemojte da vas loze. Nismo bas toliko naivni. Ja sam bio u PRVOM redu, naslonjen na ogradu i imao sam prilike da posmatram one debilne dizelase iz obezbedjenja. Jel i to Metallica trazila?! Sta kao, rekao Lars "kada neki tip podigne ribu na ramena, odmah ga zakucaj samarom!". Brat mi kaze da u Bolonji nije bio u hali niti jedan clan obezbedjenja, samo napolju. Jednostavno, ova zemlja je debilna!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Nemanja Jakovljevic

Član broj: 940
Poruke: 707
*.ptt.yu



+39 Profil

icon Re: Metallicin koncert...17.06.2004. u 22:25 - pre 241 meseci
al bila bi dobra fora da su svi otisli u majcama na kojima pishe napster, ili da je barem enko organizovao da na velikom platnu pishe napster
Nemanja Jakovljevic
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.beotel.net

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Metallicin koncert...18.06.2004. u 00:07 - pre 241 meseci
Ne shvatam zasto bi bila dobra fora?! Na koncert idu obicno ljudi koji vole neku grupu, a ti sad nadji 40000 ljudi koji ce da daju 2500 dinara samo da bi nolsili majice sa natpisom Napster. Ja je prvi ne bih nosio jer najvise volim taj bend.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

DaChaS

Član broj: 18964
Poruke: 254
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Metallicin koncert...18.06.2004. u 00:37 - pre 241 meseci
Van Gog Je svirao zato sto je "pobedio " na SMS glasanju inache pobedio je zato sto izdaju za komunu koja inache organizuje koncert pa vi povezite ostalo

Inache iz informacija koje sam ja cuo karta bi bila 4200 da je bio slipknot ali posto nasi nisu smeli da prihvate tu cenu onda je nastupila samo Metallica i domaci bend
kome tu mesto uopste nije uostalom videlo se i kako su otisli sa bine ...kao da ih neko juri ....e sad to bas nije 100% provereno tako da ne znam

Citat:
Miroslav Strugarevic:A mora se priznati da su karte poprilicno skupe za nase uslove..


da Ali mislim da se njima kao Bendu ne dolazi samo iz ljubavi vec imaju odredjen procenat love koji moraju da ispune po meni dao bih do 4000 za kartu najvishe
 
Odgovor na temu

Dezurni
Novi Beograd

Član broj: 25717
Poruke: 57
*.yubc.net



Profil

icon Re: Metallicin koncert...18.06.2004. u 11:12 - pre 241 meseci


Ok, da li se nekome jos ucinilo ili sam to samo bila ja da su na Master of puppets u jednom momentu zestoko ispali??

Karte. Cena JESTE bila jaka, ali oni traze fiksno, pa je Komuna procenila koliko ce ljudi doci i pojacala marzu, just in case. Osim toga, ipak je to vise od 10% nase prosecne mesecne plate koja je 203E. Mnogo ljudi je koncert odslusalo ispred, posto faktor para ipak cini svoje.

Da li ste videli gospodina sa potpuno sedom bradom i sedom kosom, mi smo ga interno zvali ZZTop? ;))))

A propos nekih polemika gore, da li su otezgarili ili su isprasili, samo primer: moja rodjena sestra je nekoliko stvari odslusala preko mog mobilnog, posto je odabrala Judas Priest i Queensryche. Sela zenska u bus i otperjala za Budimpestu, a metlica svira usred Beograda! (Sta da joj radim kad je uvek vise volela Manowar). Znaci mogli smo i mi ostali, jednostavno se svodi na ukus. I jos jedna stvar: Judas Priest NISU verovali ili ne, svirali Delivering the Goods! A mi smo culi cak i The Four Horsemen. Pa vi vidite ko je fer.

Ne znam za vas ljude, ali ja se nimalo ne kajem, naprotiv. I bas mi je prijalo sto su poceli sa Blackenedom, i bas mi je drago sto nisu mnogo muljali novih stvari, a za energiju i preciznost... Mislim, ipak oni imaju po 40 godina... 2h15 nije malo... Kakvi cemo mi biti u tim godinama, zamislite?

A Maideni samo neka dodju, i njih cemo da gledamo ;))) Haug Marko.

Inace, da li se zna konacno broj ljudi koji su bili na konertu?

Murphy loves me!
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.161.eunet.yu



+1 Profil

icon Re: Metallicin koncert...18.06.2004. u 11:25 - pre 241 meseci
Pa definitivno je bolje od poluraspadnute Blondie. Otici na njenu svirku je latentna nekrofilija :-)

Naravno da ne treba da ti bude zao, ni meni nije bilo zao sto sam otisao na Dead Kennedys, naprotiv divljao sam kao da ponovo imam 17 godina, jer sam ispunio decacki san iako Jello Biafra nije odavno sa njima, ali kada se samo setim kako sam mastao o tome... Ipak jedan od najjacih je bio Body Count sa Ice-T u punoj snazi, samo i on se komerijalizovao maksimalno pa rasprodaje svoju zvaku osim ako nije hteo da se "infiltrira u protivnicke redove".

'Ajmo, ko je sledeci? Samo da ne bude opet neka trula odavno penzionisana pop figura.
Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

Dezurni
Novi Beograd

Član broj: 25717
Poruke: 57
*.yubc.net



Profil

icon Re: Metallicin koncert...18.06.2004. u 11:50 - pre 241 meseci

Bluesmane, dolazi Pink 20.7. ;)))))


Idemo?!?


Murphy loves me!
 
Odgovor na temu

bluesman

Član broj: 4505
Poruke: 1895
*.161.eunet.yu



+1 Profil

icon Re: Metallicin koncert...18.06.2004. u 13:13 - pre 241 meseci
Zao mi je samo sto necu biti tu kada na Exit dodje jos jedan (moj) decacki idol, poznatiji kao "passenger".

Bitno je da je krenulo kako treba, kada je dosla Metallica - sada mogu da dodju i svi ostali, recimo ja bih voleo da vidim Panteru ili recimo John Lydon-a (aka Johnny Rotten) pa da ispunim skoro sve o cemu sam mastao u detinjstvu sto se muzike tice, ali snovi su jedno...

Goran Pilipović fka bluesman
 
Odgovor na temu

Miroslav Strugarevic

Član broj: 5038
Poruke: 2689



+68 Profil

icon Re: Metallicin koncert...18.06.2004. u 13:15 - pre 241 meseci
Za Pink bih dao sve sto imam ;)
 
Odgovor na temu

DaChaS

Član broj: 18964
Poruke: 254
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Metallicin koncert...18.06.2004. u 13:31 - pre 241 meseci
Citat:
bluesman:Zao mi je samo sto necu biti tu kada na Exit dodje jos jedan (moj) decacki idol, poznatiji kao "passenger".
.


e Da li vam se cini kao da su malo preterali sa cenama za jedan dan na exitu

jeste offtopic ali interesuje me misljenje drugih
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

markom
Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.lina.net

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Metallicin koncert...18.06.2004. u 13:55 - pre 241 meseci
Citat:
A Maideni samo neka dodju, i njih cemo da gledamo ;))) Haug Marko


Ja ih gledao dva dana za redom na domaćem terenu. Krivo mi je samo što nismo zapucali do Glaygova da odslušamo The Clansman na domaćem. Au, to bi bilo jako ;-)

Marko.

P.S. Kako se Englezi popale na The Trooper je za ne poverovati!
 
Odgovor na temu

-=k3rn3l=-
BG

Član broj: 20065
Poruke: 395
195.178.35.*



Profil

icon Re: Metallicin koncert...18.06.2004. u 17:39 - pre 241 meseci
E pa dobro je ljudi sto ste se ispricali ali mene sada interesuje kako da dodjem do video snimka koncerta. Jednostavno kriziram i moram da imam snimak najboljeg koncerta na kom sam bio u zivotu. na www.livemetallica.com prodaje se mp3 i FLAC za 9.95$ ->mp3 i 12.95$->flac sto je 770 dindzi ali za download. Ja nikako ne mogu downloadovati nista od ovoga jer sam na dial-up. Ima li zainteresovanih da placamo zajedno i da downloadujemo nekako? Ili mozda neko ima neku drugu foru da dodje do ovog cd-a. Ali ono sto bi najbolje bilo je da neko kaze kako da dodjem do video snimka jer na livemetallica nista ne govore o tome.
 
Odgovor na temu

RooTeR
Rajko Nenadov
nema ga
Detelinara, NS

RooTeR
Član broj: 2386
Poruke: 385
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Metallicin koncert...18.06.2004. u 19:59 - pre 241 meseci
Ja moram nesto da napisem !!!
Taj koncert je jedna od najboljih stvari koja mi se dogodila u dosadasnjem zivotu.
Mislim, kada je poceo onaj uvod za One, ja zamalo nisam zaplakao :).
Stajao sam tamo pored onih topova/reflektora. Kad se ugasilo svetlo ja sam prvo mislio da ce jos neka predgrupa, ali onda odjednom, BLACKENED. Taj momenat kad sam se pogledao sa drustvom i kad nismo mogli da verujemo ce mi ostati dugoooooooo u secanju. Long live metlica ...

p.s. Bilo je PRETERANO !!!
mmmmmm.. aahhhhhh..
e, nije sex nego serem!
 
Odgovor na temu

Dezurni
Novi Beograd

Član broj: 25717
Poruke: 57
*.yubc.net



Profil

icon Re: Metallicin koncert...21.06.2004. u 08:24 - pre 241 meseci

Eh. Ja ne bih dala sve za Pink, ali Panteru bih volela da vidim :)

Da li je neko slusao Jadranku Jankovic u subotu na B92? Bilo je bas smesno u momentu kad su je pitali odakle Van Gogh kao predgrupa Metallice... Malo su je zbunili, ali trudila se da bude pristojna :)

Vest: na bini se pored Geoff Tate-a na Queensryche u Budimpesti pojavila... guess who... Lita Ford!!!! Da li se secate Lite Ford?

Inace sta rade nasi dragi Metallicari: poznanik mi juce rece da su, nakon koncerta, sva cetvorica usli u lokalni dragstor i pazarili kiflice i cigarete. Meni se cini da smo ih posteno izmorili. Eh da je ovakvih koncerata vise pa da skinem jos koju kilu... ;)))



Marko, ako Maideni dodju kojim slucajem u Bg, ajd sedi na avion pa doleprsaj, volela bih da te vidim nekad, u ovom veku if possible :) A i ako ne dodju.

Murphy loves me!
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

markom
Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.lina.net

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Metallicin koncert...21.06.2004. u 10:14 - pre 241 meseci
Citat:
Eh da je ovakvih koncerata vise pa da skinem jos koju kilu... ;)))
...
Marko, ako Maideni dodju kojim slucajem u Bg, ajd sedi na avion pa doleprsaj, volela bih da te vidim nekad, u ovom veku if possible :) A i ako ne dodju.


Pa eto :-) Sve si lepo napisala. :-> Enivej, promašio sam Maidene na ovoj turneji i baš mi je žao. Nisam našao nikog "pametnog2 da ide sa mnom u Englesku ili na Roskilde da ih gledamo.

No, Metlica i Pink dolaze na Island. Igrom nesrećnog slučaja sam ispu*io za karte za Metlicu. Al' za Pink nisam. Doduše, nisam siguran ni da bih dao nešto više od žvakaće gume da idem na taj koncert.

Eh, sad, Pantera je već druga priča ;-).

Marko.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.sbb.co.yu



+257 Profil

icon Re: Metallicin koncert...21.06.2004. u 10:28 - pre 241 meseci
Marko, koliko vicim na
http://www.metallica.com/tour/dates.html
jos uvek ima link za kupovinu karata za rejkjavik... e sad tamo nista ne razumem pa ne znam da li pise "rasprodato".... al' ti vidi.

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

random
Vladimir Vrzić
Beograd

random
Član broj: 85
Poruke: 3866
*.f.bg.ac.yu

Sajt: www.last.fm/user/vrza


+4 Profil

icon Re: Metallicin koncert...21.06.2004. u 14:14 - pre 241 meseci
Hit komentari sa yumetal.net foruma:

Citat:
ja sam bio u "Ride The Lightning" majci i samo cu reci da sam bukvalno svaku pesmu plakao kao neko deriste stislo mi se u grudima joooooooooojjjj kad se setim samo znaci ide "Nothing else matters" a ja lijem suze a neka riba dodje i kaze "nemoj da places budi jak" a ja ne znam za sebe... samo mi je mnogo krivo sto nisam uhvatio nesto. Metallica mi mnogo znaci u zivotu i ovo iskustvo cu pamtiti do kraja zivota. e ajde neka mi neko kaze samo da li ce da prodaje nesto tipa trzalice palice...


Citat:
Kako je bilo jebozovno, do jaja! icon_rockdevil.gif Paljevina zesca! Nek mi neko sada kaze du su losi ili da Kirk ne zna da svira! Inace, bilo je mnogo dogodovstina na koncertu. Isao sam sa dva ortaka i ortakinjom. Jedva smo nasli stadion. Taj Beograd je bas sjeban grad, ne samo sto je ludnica, vec i gde god da smo krenuli isli smo uzbrdo. Nikad tamo ne bi ziveo.


Citat:
Sve u svemu, bilo je brutalno, metalicno, ali kako ja trazim dlaku u jajetu nasao sam i ovde, ali one nemaju veze s Metallicom.
Kao prvo, koncert je bio samo 4 dana posle mature. A ma koliko Metallica jebala kevu (a jebala je zesce), cak i najokoreliji Metallicafan kao ja mora da prizna da je matura ipak najbolji provod. Da je situacija bila obrnuta, na Metallici bi se vise bacao, a na maturu bi dosao tako napaljen, da bi se jos vise nalozio. Al', ni ovako se ni malo ne zalim.

Drugo sto mi je smetalo je 5 sati stajanja (sto ne trpe moji ravni tabani). Situacija iz busa je jos pogorsala stvar. Tako sam se ukocio k'o niko i to nije bio onaj zdrav bol kao posle mature (na kojoj sam igrao 5 sati non stop) kad su mi se upalili misici, vec onaj ukoceni od kog se osecam ko posran. Ali vredelo je i ukociti se.


Znači, i najokoreliji fanovi Metallice moraju da priznaju da je matura ipak najbolji provod.


int rand(void);

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.

Upali lampicu — koristi Jabber!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Metallicin koncert...

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 38810 | Odgovora: 172 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.