Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

usb neradi na windowsu a na linuxu radi

[es] :: Windows drajveri :: usb neradi na windowsu a na linuxu radi

[ Pregleda: 1431 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mishkovic

Član broj: 321925
Poruke: 6
*.mbb.telenor.rs.



Profil

icon usb neradi na windowsu a na linuxu radi11.04.2014. u 04:43 - pre 121 meseci
Pozdrav ,Kupio sam laptop pre pola godine Asus X55A-SX044 Dosao je sa windows 7 starter odma sam instalirao original windows 7 home,nekoliko puta zbog raznih virusa,
jednom sam nakacio bas tezak virus i morao sam da reinstaliram virus ,i kada se sistem podigao instalirao sam drajvere sa cd-a koji sam dobio uz laptop .posto su mi svi programi skype,disk defrag na eksternom harddisku prikljucio sam ga ali se nista nije desilo ,uso sam u Computer ali ga nije bilo pomislio sam da je riknuo brzo sam ga povezao na stoni racunar ali je radio bez problema ,probam usb flash ,ista situacija ,ali posto koristim telenor usb modem za internet a drugi internet nemam ,nisam mogao ni da instaliram internet softver ,reinstalirao sam vindows ,ali opet ista situacija,instalirao sam drugu arhitekturu Windowsa sa 32 na 64 bita ,ali ista situacija,instalirao sam i vistu i XP ali potpuno ista situacija jedino na XP-u mogu da koristim citac memoriskih kartica ,probao sam da istaliram Linux ,na koji USB radi bez problema i na Linux Fedora i na Linux ubuntu ali ta 2 linuxa ne podrzavaju usb modem z+tako da mi je laptop bukvalno neupotrebljiv.opet sam instalirao Xp i nije radio ni jedan usb port ,otisao sam u device manager i uninstalirao sve usb i restartovo laptop ,on je prijavo novi usb i ponovo povezem usb sa hardom nema znakova zivota ali lampice na uredjajima gore ,otisao sam u bios da proverim da nije iskljuceno,ali su svi ukljuceni ,pa nisam znao sta da radim,zastvari ne znam uopste sta da radim ,probao sam d ainstaliram najnovije drajvere ali pola od novih nemogu da se instaliraju ,zato sto je XP ,ponovo instaliram Win7 drajveri se instaliraju ali usb mrtav,.Molim vas ako iko moze da mi pomogne.
 
Odgovor na temu

Mishkovic

Član broj: 321925
Poruke: 6
*.mbb.telenor.rs.



Profil

icon Re: usb neradi na windowsu a na linuxu radi13.04.2014. u 20:17 - pre 121 meseci
Problem je resen tako sto Update bios radi samo na Windowsu tako da ga je to blokirao a na linuxu ne pa je zato linu radio bez problema vratio sam fabrickui verziju biosa i odma je laptop proradio,
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: usb neradi na windowsu a na linuxu radi

[ Pregleda: 1431 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.