Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Macke, divlje, lude, besne?

elitemadzone.org :: MadZone :: Macke, divlje, lude, besne?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6957 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

botr
Srbija

Član broj: 229796
Poruke: 2008
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+371 Profil

icon Macke, divlje, lude, besne?27.03.2014. u 20:40 - pre 122 meseci
Pre 2-3 dana su se pojavile neke krupnije macke u naselju, ponasaju se kao copor, jure moje macke u mom dvoristu, uopste me se ne plase. Ja ih jurim, gadjam kamenjem, letvom, sta god mi padne po ruku, smire se na kratko i opet nastave. Dve su mi cak pokazivale zube?!, bukvalno su na dva metra od mene i napadaju moju macku, uopste se ne plase, a ne mnjaucu vec blebecu kao bebe. Koji im je mandrak?!

Danas mi je doslo da uzmem pusku i da ih pobijem, nego mogu nekog da povredim, a nema sanse da bi to proslo neprimeceno, pa bih mozda zaglavio i u corku. Drugo sto mi je palo na pamet je da kupim neku lovacku pracku, pa da ih sibnem njom, i treca varijanta, da nadjem nekoliko dzukca, skitnica, malo nahranim i da ih pustim da se setaju po dvoristu/komsiluku.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?27.03.2014. u 20:51 - pre 122 meseci
Citat:
Danas mi je doslo da uzmem pusku i da ih pobijem,

Ovo ti nije bas pametno javno da pises,jer ako procitas moj potpis,ima budala kojim pada napamet slobodno tumacenje
vidjenog.Mozda pitanje da postavis veterinaru.Meni izgleda da imaju neko besnilo.
 
Odgovor na temu

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?27.03.2014. u 20:56 - pre 122 meseci
Ako su imale neka navijacka obelezja onda su to macke-huligani
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?27.03.2014. u 20:57 - pre 122 meseci
Al si ti opterecen sa mnom :)

Imponuje mi...

botr, jel ovako luda :)
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?27.03.2014. u 20:59 - pre 122 meseci
Mozda iz ove grupe,densera.




^p.s.Taman posla,toliko nebitan nego nerviras isto onog koji mi je i poslao na PP tvoj profil na jbn fejbuku. :).
 
Odgovor na temu

botr
Srbija

Član broj: 229796
Poruke: 2008
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+371 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?27.03.2014. u 21:16 - pre 122 meseci
@Jazbina

Za toliko mogu da se kontrolisem, ne moram bas da pucam, mogu da im zavrnem siju :)

@Coyote, nije bas tako, ali me se skoro uopste ne plase. Jedino kad vide motku onda beze malo dalje.

Posto imam dosta prijatelja lovaca, planirao sam sutra da ih obavestim, da vidim sa njima sta i kako, posto bi oni trebali da saradjuju sa veterinarima u slicnim slucajevima.

Bukvalno jure sve domace macke po komsiluku, jedna mi se cak popela na auto i popisala na sred soferke, a usput mi je i izgreban auto od njihovog pentranja. Ta je izgleda vodja copora.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?27.03.2014. u 21:21 - pre 122 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
^p.s.Taman posla,toliko nebitan nego nerviras isto onog koji mi je i poslao na PP tvoj profil na jbn fejbuku. :).


Eto, vidis da je ono sto si citirao u potpisu, totalno istinito ;)

Na FBu mislim da imam samo dvojicu likova sa ES-a za koje mi cudno da ih bas nerviram. Ali pitacu ih ;)
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?27.03.2014. u 21:31 - pre 122 meseci
Ma opusteno,necu ni asocirati ko mi je ODAVLE dao,nego kako ti je i Nebojsa posavetovao prosle godine,

razmisli pre nego nesto i napises.Neko te juri da sazna,koja glupost da sebe stavljas u superlativ.Mozda zbog

siledzijske naravi a forum nije za takve stvari,posebno ne ovaj.Zavrsio sam.Toliko.

Botr,mani se lovaca na.ebaces sa nekom prijavom od mackoljubaca,i ispace da si neki zlikovac.Tanka je linija izmedju

PSa i onog sto nameravas.Snimi video klip ( naravno bez te motke ;) ) i pokazi nekom u veterinarskoj stanici.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?27.03.2014. u 22:09 - pre 122 meseci
[izvinjavam se za offtopic]
I Nebojšin post, više od godinu dana star pamtiš?
Sunce mu, stvarno si opterećen i sad mi te je po malo žao... Da sam neko drugi (da nisam "siledžija") možda bih stvarno počeo da te se plašim.

Obično voliš da se zavučes solidno "onima kojima treba", pa nije ni čudo što pamtiš njihove postove
Ili si možda prelistavao redom sve moje postove? U svakom slučaju bolesno...

A što se tiče Nebojšinog posta, vidiš, dobronamerno sam prihvatio to što je rekao. I trudim se da ne ulećem u prepirke poput ove, ali s obzirom da me citiraš i još stavio u potpis :) (dakle ti me stavljaš u "superlativ"), ipak moram da ti odgovorim...

Takođe, siledžijska narav? I to sam popravio ;). Vidiš, moja prednost je ta da za ono što uvidim kao manu kod sebe, trudim se da ispravim. Ne udaram glavom u zid... I zbog toga gotivim ovaj forum, gde mogu sa učenijim ljudima da razgovaram i unapređujem svoje znanje...
Doduše pošto si osmatrao moj profil, sigurno si i uvideo da ne živim "siledžijskim zivotom".

A tebe kao osobu i lik na forumu, svrstavam pored TrickFix-a. Jedino što on nije zlonameran...
Ne znam ko si ni šta si, niti me interesuje, ali ako si puno mlađi od mene onda te razumem... neka odrašćeš. Ali ako nisi to je već strašno, teško da možeš puno da poradiš na sebi...
Prema Venturi, Nebojši i nekolicini pojedinaca sa kojima sam se ranije često prepirao imam određenog poštovanja, ti jednostavno nisi taj nivo, pa ne zaslužuješ. Siguran sam da ne bih bio impresioniran tobom u RL.

p.s.
sad kad se setim, jednom si pominjao razlog zbog kojeg si me "uzeo na zub", valjda neka šala oko numerisanja fotki :), koja nije bila ni malo zlonamerna, i gde nisam jedini koji ti se čudio zbog durenja...
Toliko o tebi, i od ovog momenta te totalno ignorišem, jer ne vrediš ni malo pažnje. Ne mogu ništa da naučim od tebe :P
[/izvinjavam se za offtopic]

[Ovu poruku je menjao CoyoteKG dana 27.03.2014. u 23:32 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?27.03.2014. u 22:37 - pre 122 meseci
Naravno da nisam video profil nego DAVOR.Jel tako,a u tom postu si negirao i rekao da sam pogresio.
Ti kao ucesnik si trovac.Napises nekome ko nije na forumu da hoce da te ubije.STa drugo nego debil,a imam fotografsko pamcenje
i ides mi na q.. i sa pljuvanjem beograda,to sto si ateisticki nastroen je tvoja stvar.Ne bih ovo pisao ali da skrenem paznju moderatorima
jer stalno koristis priliku da srpski receno,raspaljujes nicim izazvano.
Ti da si zreo ne bi napisao tako krupnu stvar,a eto rekao sam ti da sam dobio na pp tvoj profil a pises kako te neko
prati i mozda te ubije.Ja bi te za ovo trajno banovao.Vrati unazad postove,gde sam te samo za fest linkove filmova pohvalio
kao pomoc za emmbided plejer.U temi secanja sam opet prijateljski prokomtarisao za strip bleka,ali ne.Ti u mom otsustvu
napises da te mozda neko hoce i ubiti.
Sto se tice TrickFix-a,nije glup,ume da bude naporan ali je i prepoznatljiv za razliku od tebe,anemicno i ne iteresantno pisanje.

Izvinjavam se BOTRu i ostalim ali podmukao si i pokvaren.To sto pamtim,pa i renoviranje stana koje si imao valjda 2010,
nije da te neko prtati nego pamti,i da.Pise ti koliko imam godina,valjda toliko mozes da zakljucis ili ti je caletova vojna diktatura
i dovela do ovakvog ponasanja,da iskaljujes bes na drugima.
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?27.03.2014. u 23:31 - pre 122 meseci
to su verovatno u pitanju mackovi i to seksualno ugrozeni: Sezona parenja, sta ces?. to ti zna da zavija po ceo dan i noc, a tek kada pocnu da se vijaju....horor. Bolje se skloni dalje, zivotinje su najagresivnije u sezoni parenja.
Mora da su se svi preselili u tvom kraju, nesto ih ne cuh ni proslog meseca a ni ovog.
ER
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?27.03.2014. u 23:55 - pre 122 meseci
Mozda,ali citaj sada ovu situaciju.Komsija (debil) da bi smirio macku koja je skakala na sve i svasta
ladno joj dao polovinu tablete bensedina.Naravno macka van kontrole i osecaja.Prestaje delovanje leka pole par sati
i macku ne mozes prepoznati.Kezi zube,sikce i kidise da te ujede.Popela se na drvo i pocela da gloce koru.Strasno.
Necu da kazem da su ove BOTRove nafiksane ali slicna reakcija,sem sexa koje hoce.Uostalom neka se pazi.
Nemojte zaboraviti kako je prosao Bakarin pas.:).
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?28.03.2014. u 07:23 - pre 122 meseci
@botr
Vreme je parenja (mada je već na izmaku) pa mužjaci kidišu jedan na drugog. Svi prepuni testosterona, samo 'oće da se biju, što međusobno, što sa svima drugima.
Naći džukca i neko vreme ga hraniti i čuvati isred kapije je možda najbolje rešenje.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

botr
Srbija

Član broj: 229796
Poruke: 2008
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+371 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?28.03.2014. u 09:22 - pre 122 meseci
Citat:
EmmaR:
to su verovatno u pitanju mackovi i to seksualno ugrozeni: Sezona parenja, sta ces?. to ti zna da zavija po ceo dan i noc, a tek kada pocnu da se vijaju....horor. Bolje se skloni dalje, zivotinje su najagresivnije u sezoni parenja.
Mora da su se svi preselili u tvom kraju, nesto ih ne cuh ni proslog meseca a ni ovog.



Moguce, jutros kad sam krenuo na posao video sam samo dve macke, izgleda da su im ovo poslednji dani, a uz to su bile i agresivne, napale malo mace iz komsiluka, jedna ga zaskocila s ledja i ugrizla za vrat i tkao ga drzi, kao da hoce da se pari, al i to bi bilo ok, da mali nije macak.

Citat:
Java Beograd:
@botr
Vreme je parenja (mada je već na izmaku) pa mužjaci kidišu jedan na drugog. Svi prepuni testosterona, samo 'oće da se biju, što međusobno, što sa svima drugima.
Naći džukca i neko vreme ga hraniti i čuvati isred kapije je možda najbolje rešenje.



Pa dokle ce da se pare?! Prosao Februar, prolazi Mart, evo ga April.
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?28.03.2014. u 10:30 - pre 122 meseci
Citat:
Moguce, jutros kad sam krenuo na posao video sam samo dve macke, izgleda da su im ovo poslednji dani, a uz to su bile i agresivne, napale malo mace iz komsiluka, jedna ga zaskocila s ledja i ugrizla za vrat i tkao ga drzi, kao da hoce da se pari, al i to bi bilo ok, da mali nije macak.


Sta mislis, da je homoseksualnost izmisljotina coveka?
Botr, Botr, to nam je nasledje iz zivotinjskog carstva.

Citat:
Pa dokle ce da se pare?! Prosao Februar, prolazi Mart, evo ga April.


Ne se brini, nastavice i u maju, ako treba.
ER
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?28.03.2014. u 10:52 - pre 122 meseci
Pripazite se tih mačaka. U Velikoj Britaniji zabeleženo 4 slučaja pernošenja tuberkoloze sa mačaka na čoveka.
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?28.03.2014. u 15:23 - pre 122 meseci
Ni manje ni vise nego 4 tuberkoloze u Britaniji. Mislim da je pravo vreme za histeriju.
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.dynamic.sbb.rs.



+1622 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?29.03.2014. u 07:15 - pre 122 meseci
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+288 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?29.03.2014. u 18:36 - pre 122 meseci
Macke su odvratne zivotinje, mrzim ih.
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
109.121.2.*



+3779 Profil

icon Re: Macke, divlje, lude, besne?29.03.2014. u 20:11 - pre 122 meseci
Verovatno su u pitanju uspaljeni mačkovi kao što rekoše pre...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Macke, divlje, lude, besne?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6957 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.