Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Upis na master studije - Beogradski Univesrzitet

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Upis na master studije - Beogradski Univesrzitet

[ Pregleda: 1830 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksasrb70
Beograd

Član broj: 322148
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Upis na master studije - Beogradski Univesrzitet20.03.2014. u 22:54 - pre 122 meseci
Pozdrav svima. Zao mi je ako sam postavio temu na pogresnom mestu, nov sam na forumu pa nisam bas upoznat sa svim pravilima. Naime, imam pitanje u vezi sa upisom master studija na Beogradskom Univerzitetu. Zavrsio sam osnovne studije u trajanju od 4 godine na Saobracajnom fakultetu u Beogradu, pa sam resio da nastavim sa master studijama, ali ne na mom fakultetu, vec, po mogucstvu na nekom drugom, takodje tehnickom fakultetu. Razlog za to je sto bih na svom fakultetu, na mster studijama uglavnom slusao iste predmete koje sam slusao tokom 4 godine osnovnih studija. Zavrsio sam Saobracajni na odseku za drumski saobracaj, smer saobracajni. Moja je zelja da upisem master studije na Masinskom ili Gradjevinskom fakultetu u Beogradu, ali ne znam nista o tome pa sam mislio da pre nego sto pitam nadlezne na tim fakultetima, ovde dobijem neku informaciju od ljudi koji su u to upuceni. Mozete li mi reci nesto vise o master studijama, koje bih zvanje dobio kada bih npr. zavrsio master na Masinstvu, sa prethodnim zavrsenim Saobracajnim, da li potrebna neka razlika predmeta da se polozi, kao i kole mogucnosti imam s tim. Molim za pomoc ljude koji su upuceni u ovu tematiku. Unapred zahvaljujem svima na odgovorima i na utrosenom vremenu!
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
*.exe-net.net.



+784 Profil

icon Re: Upis na master studije - Beogradski Univesrzitet21.03.2014. u 00:02 - pre 122 meseci
Najbolje je da kontaktiras masinski/gradjevinski pa ces dobiti preciznu informaciju.
Sigurno ces morati da polazes razliku predmeta,a u oba slucaja mislim da razlika nije mala,oko pola fakulteta

Upisi lepo na tvom,saobracajnom,i uzivaj.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Upis na master studije - Beogradski Univesrzitet

[ Pregleda: 1830 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.