Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

stranica sa net ili org ili co.yu ili co.ba ili ista ili com

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: stranica sa net ili org ili co.yu ili co.ba ili ista ili com

[ Pregleda: 2425 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

faki
komic faruk
bosna i hercegovina

Član broj: 19023
Poruke: 2
*.as54.bi.bih.net.ba.



Profil

icon stranica sa net ili org ili co.yu ili co.ba ili ista ili com19.03.2004. u 18:58 - pre 244 meseci
ja hocu da napravim sebi stranicu npr. www.faki-web.--- bilo sta ako mozete recite mi sta treba za stranicu i koja je stranica za praviti stranicu a ako mozete napisi te mi neka upustva posto sam pocetnik
ja hocu da stavim na svoj kanal na mircu kviz ali ne znam odakle ga skinuti i kako staviti ako ste u mogucnosti da mi pomognete om+nda molim vas !!hvala unaprijed
 
Odgovor na temu

del-boy
Bojan Delić
Beograd

Član broj: 9330
Poruke: 1089

Sajt: www.delic.in.rs


+21 Profil

icon Re: stranica sa net ili org ili co.yu ili co.ba ili ista ili com19.03.2004. u 20:04 - pre 244 meseci
Idi kod nekog provajdera koji pruža te usluge i plati i uživaj! Ako si početnik to ti je najjednostavnije! Dobićeš podatke od hosting provajdera za FTP server gde uploaduješ svoje fajlove i postaviš sajt i trebao bi da bude vidljiv na celom netu u roku od 24 časa!
A što se tiče domena com i net se plaćaju oko 1500 dinara (zavisi kako gde),a co.yu je besplatan ako imaš registrovanu firmu!
Za co.ba ne znam!
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: stranica sa net ili org ili co.yu ili co.ba ili ista ili com

[ Pregleda: 2425 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.