Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Upoadovanje html stranice za facebook page tab(kako?) - diletantsko pitanje:(

[es] :: Web aplikacije :: Upoadovanje html stranice za facebook page tab(kako?) - diletantsko pitanje:(

[ Pregleda: 2009 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kaoCR7

Član broj: 318540
Poruke: 39
37.19.108.*



+4 Profil

icon Upoadovanje html stranice za facebook page tab(kako?) - diletantsko pitanje:(11.12.2013. u 05:47 - pre 125 meseci
Da li je ikako moguce direktno na fejs uploadovati ili moram imati svoj sajt sa kojeg ce se ucitavati stranica.
Znate li mozda neki servis za besplatno upoadovanje sa kojeg bi stranica mogla da se ucita(ne treba mi hosting,vec prostor za 1 stranicu)?
Ne znam ni kako bi obicnu sliku uploadovao.
Verujem da je ovo pitanje smesno,ali meni nije jasno.
Hvala svima na odgovorima.
 
Odgovor na temu

nemnesic
nemnesic
Software Developer
Vranje Florida

Član broj: 44355
Poruke: 802
*.dynamic.sbb.rs.



+64 Profil

icon Re: Upoadovanje html stranice za facebook page tab(kako?) - diletantsko pitanje:(11.12.2013. u 14:33 - pre 125 meseci
da bi imao tab na fb stranu moras da napises FB aplikaciju.
http://blog.hubspot.com/blog/t...r-Facebook-Business-Pages.aspx
 
Odgovor na temu

Aleksandar Klickovic
Owner
Daedalus Outsourcing
Beograd

Član broj: 204183
Poruke: 344
46.240.153.*

Sajt: petsq.me


+67 Profil

icon Re: Upoadovanje html stranice za facebook page tab(kako?) - diletantsko pitanje:(11.12.2013. u 14:58 - pre 125 meseci
Treba ti hosting sa ssl podrskom. Onda napravis aplikaciju na fejsbuku (developers.facebook.com) i podesis u njoj putanju do te strane na svom hostingu.

Naravno postoje i free hostinzi, ali to je uvek problematicno.
Daedalus Outsourcing | Web Development | SEO | Instagram Followers - http://daedalus.co.rs
 
Odgovor na temu

kaoCR7

Član broj: 318540
Poruke: 39
77.243.28.*



+4 Profil

icon Re: Upoadovanje html stranice za facebook page tab(kako?) - diletantsko pitanje:(13.12.2013. u 11:48 - pre 125 meseci
Prvo hvala na odgovorima Uuspeo sam da dodam steanicu preko static FBMl tj aplikacije za njega.Znate li mozda neku app za static FBML prekom
koje se moze dodati vise od jedne stranice tj jednog taba jer preko ove k
ada pokusam da dodam vise od 1 taba pise app je vec instalirana
treba mi i app za anketu koha omogucava poseriocima da odgovaraju na zidu i da vide rezultate tj. da ne moraju da idu na str fb ili cak web str
app da bi osgovorili kao kod app koje sam ja pronasao.
Molim vas da mi odgovorite.hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Upoadovanje html stranice za facebook page tab(kako?) - diletantsko pitanje:(

[ Pregleda: 2009 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.