Ne znam za akcije, sve su to u stvari fore, ali ja naleteh na neke stvari za 20-30$ snizene, iskoristih neke kupone od po 2 i 6 dolara i mislim da je OK.
Gledah ocene pri kupovini, i OK su i za prodavnicu i za artikle tako da mislim da ne bi trebalo da bude problema. Od jednog prodavca sam kupio dosta stvari, idu mi 4 paketa, ali turskom postom a sa njima nisam jos uvek radio. Evo, upravo mi se promenio status za jednu od tih posiljki.
I meni je preko Singapura stigao paket u Srbiju za 6 dana, ja se iznenadio, ali ga u posti drzali petak, vikend, ponedeljak i tek u utorak dali na carinu. Znaci, ukupno 12 dana do mene.
qq meni, ja da sam normalan pored vas bih poludeo!
Tek sad znam koliko ne znam...