Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji drajver prilikom instalacije - windows 8

[es] :: Windows desktop :: Koji drajver prilikom instalacije - windows 8

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7594 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Koji drajver prilikom instalacije - windows 827.11.2013. u 13:55 - pre 126 meseci
Nema veze, sledeći put ;) proveri. Meni je Nero uglavnom i služio za dve provere, jedna je bila pomenuto prijavljivanje kada je .iso neispravan (lako se proveri program za rezanje, povučeš neki .iso fajl sa interneta pa prekineš saobraćaj pre nego je stigao do kraja) i onda ga podmetneš programu. Ako normalno nareže, ne radi proveru. Jednom sam imao problem sličan ovom tvom i tek je Nero prijavio dok su drugi ladno rezali.
Drugi detalj je provera DVD Video foldera pre rezanja. Nero proveri sadržaj video_ts.ifo fajla sa onim što je u folderu i ako se ne slaže, prijavljuje i to. Retko koji program to radi, mada sam nailazio na neke. Zato sada prvo počnem rezanje (ali na image) pa ako Nero prijavi da je sve ok, prekidam pa idem da režem drugim programom. Naročito za DL snimke jer su ti diskovi malo skuplji. ;)
 
Odgovor na temu

zonic

Član broj: 83895
Poruke: 1379
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: Koji drajver prilikom instalacije - windows 829.11.2013. u 22:31 - pre 126 meseci
Nije tema ali ranije sam koristio Nero , ne znam zasto sam odustao od njega verovatno zbog silnih dodataka i glomaznosti programa, trebalo mi je nesto slicno za brzo i jednostavno rezanje . Upotrebljavam ashampoo burning studio za sad je ok . Nisam imao priliku da prijavi gresku fajla prilikom rezanja.
 
Odgovor na temu

jolemisa

Član broj: 242013
Poruke: 888
185.34.93.*



+29 Profil

icon Re: Koji drajver prilikom instalacije - windows 804.12.2013. u 23:11 - pre 126 meseci
Ima jednostavnijih programa za rezanje,ali za instalacione CD-e Nero je zakon.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Koji drajver prilikom instalacije - windows 8

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7594 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.