Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?

[es] :: E-Kupovina :: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18248 | Odgovora: 38 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nebojsa_
sirma,kreten,konj

Član broj: 200685
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?20.12.2015. u 17:54 - pre 101 meseci
nisam kupac na veliko ali ne mogu da nadjem ni na jednom drugom mestu .. ma da ima na made-in-china.com, na ostalima mozda moze da se nadje 1 do 2 proizvoda , sto nije nikakav izbor . ma vidim da su kinezi zajebani, pisu svasta, javljaju mi se, neki ne znaju ni sta prodaju :) ne mogu da im objasnim sta mi treba, varaju garant. e sad kako izabrati pravi proizvod, i kineza koji te nece prevariti, kao i free siping, da me ne oderu kad sstigne u srbiju .
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?20.12.2015. u 19:03 - pre 101 meseci
E za taj odgovor bi vec trebao da napises sta te od kineske robe konkretno interesuje , ovako bez te informacije je nemoguce odgovoriti !

Taj made in china .com su jos veci lopovi, tamo nemoj ni da pokusavas nista !
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?20.12.2015. u 19:39 - pre 101 meseci
Citat:
nebojsa_:
nisam kupac na veliko ali ne mogu da nadjem ni na jednom drugom mestu .. ma da ima na made-in-china.com, na ostalima mozda moze da se nadje 1 do 2 proizvoda , sto nije nikakav izbor . ma vidim da su kinezi zajebani, pisu svasta, javljaju mi se, neki ne znaju ni sta prodaju :) ne mogu da im objasnim sta mi treba, varaju garant. e sad kako izabrati pravi proizvod, i kineza koji te nece prevariti, kao i free siping, da me ne oderu kad sstigne u srbiju .

free shipping ne postoji, na to odmah treba da zaboravis narocito ako mislis da kupis nesto preko alibabe, jer ce odande najcesce samo DHL-om da ti posalju.
Napisi sta trazis, pa neko odavde mozda moze da ti pomogne.

Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

nebojsa_
sirma,kreten,konj

Član broj: 200685
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?20.12.2015. u 21:06 - pre 101 meseci
konkretno, ribarski konac : http://www.alibaba.com/product...pm=a2700.7724838.30.213.Jap2Oa
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?20.12.2015. u 21:24 - pre 101 meseci
Pa čekaj malo, na AliExpressu ima cela kategorija sa ribarskim koncima: http://www.aliexpress.com/cate...=2114.10010108.100004.5.bmQsKP - nije valjda da baš nijedan nema kakav tebi treba?
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?20.12.2015. u 21:30 - pre 101 meseci
Pa toga bar ima koliko hoces, ne znam sto bi se cimao sa alibabom?
Uz to taj prodavac prodaje minimum 50kg konca, siguran si da ti treba toliko?

http://www.ebay.com/itm/Daiwa-...Line-500M-Purple-/172002953206
http://www.aliexpress.com/item..._82_80_62_76,searchweb201560_1
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

nebojsa_
sirma,kreten,konj

Član broj: 200685
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?20.12.2015. u 23:33 - pre 101 meseci
ne to nije to, ribarski konac sluzi za pletenje, a ovo sto si ti nasao su najloni za pecanje. ima samo jedna ponuda na aliexpresu. tih 50kg bi mi odgovaralo jer je cena za tih 50kg 10usd, i free shiping je. poceo sam da popunjavam porudzbinu, stajalo je shiping free. rado bi ja porucio tamo al kazem imam ta jedna ponuda, i to sam pokusao, kaze samo na veliko, a pise minimalna porudzbina 1kg. ta mi cena i odgovara i ne odgovara ali za prvu pomoc moze neka manja kolicina, kinez zajbva
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?20.12.2015. u 23:41 - pre 101 meseci
Za 10$ ne mozes kupiti ni 50kg kamenja iz kine, tako da ta ponuda nije realna.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?21.12.2015. u 09:43 - pre 101 meseci
Odakle ti ideja da ce te na carini pustiti da uvezes 50kg konca kao fizicko lice?!
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

nebojsa_
sirma,kreten,konj

Član broj: 200685
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?21.12.2015. u 11:12 - pre 101 meseci
jbga malo sam se zaneo :) . videcu nesto drugo ali moram prvo dobro da ispitam situaciju . odkud znam kako carina funkcionise, mislio sam da ih nazovem i pitam
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?21.12.2015. u 11:32 - pre 101 meseci
Ima i na Ekspressu , ali prodavac je prevarant !! Postarina za 1 kg od Kine do Srbije ti je oko 15 $ i to obicnom postom !! Tako da je konac jeftin ali postarina skupa . Objavicu link sa Ekspressa ali nemoj to Kupovati , to je vise primer prevare , jer prodavac Navodno nudi free i to Kuririma za 3, 8 $ to je Prevara !!

http://www.aliexpress.com/item...?spm=2114.031010208.8.8.bbnBJ7

Evo ti link prave radnje http://www.aliexpress.com/stor...rigin=n&SortType=price_asc

Na primer imaju Mreze vec polugotove 2 komada za 10 $ i slicno , ti vec vidi sta te zanima , ali ovo su Prave cene .

http://www.aliexpress.com/stor...rigin=n&SortType=price_asc
 
Odgovor na temu

Dejan bg
student
Beograd

Član broj: 313125
Poruke: 93
*.dynamic.sbb.rs.



+8 Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?21.12.2015. u 12:08 - pre 101 meseci
Na alibabi ne pise konacna cena, vec je to okvirna cena po komadu i to ako uzimas citav kontejner. Prvo moras da posaljes zahtev prodavcu sta i koliko ti treba, onda ti on posalje cenu za tvoju porudzbinu ( obicno nece ni da odogovore na male porudzbine). Cena koju ti on posalje je FOB (Free On Board) tj prodavac isporucuje robu do tvog speditera u neku od kineskih luka i ti placas dalje troskove isporuke iz Kine. Maksimum za pakete preko poste je 30kg, onda ti je najjeftinija opcija lcl kontejner njih spediteri pune sa vise paketa koji idu za istu zemlju. Spediter nece poslati lcl kontejner dok ga skroz ne napuni tako da to traje vise meseci i kosta najmanje 300$
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?21.12.2015. u 12:32 - pre 101 meseci
Kao fizicko lice mozes da uvezes neceg potrosnog sto u kuci treba za naprimer mesec dana, ili jedan primerak nekog uredjaja koji ne sluzi za obavljanje delatnosti vec je da kazem logicno da se koristi u prosecnoj porodici. Ribolov kao delatnost postoji u APR, tako da najvise sto mozes da ocekujes je da ti dozvole da uvezes jednu mrezu i jedan kalem konca za krpljenje iste. Za vise od toga, preporucujem ti da osnujes preduzetnicku radnju za slatkovodni ribolov, sifra delatnosti 0312 i onda mozes da uvozis sve sto ti treba od ribolovacke opreme.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

nebojsa_
sirma,kreten,konj

Član broj: 200685
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?21.12.2015. u 15:28 - pre 101 meseci
e aj pisi na moj mail, da ne razglabamo ovde : [email protected] . ja sam tog prodavca vec kontaktirao, nece na malu kolicinu, kaze samo na veliko. ja ga pitao, reko brate kako samo na veliko kad lepo pise najmanja porudzbina 1kg . mislio sam da mi posalje par kg za probu. da cena je odgovarajuca jer je kod nas 1kg tog konca 1500 din, ovo bi bilo mnogo jeftinije . e sad postoje i konci za drugaciju namenu a ustvari su od istog materijala.. tipa sinteticki konac za ne znam razne stvari, cak i krojacki konci slicne debljine, ima toga li ne snam sta je prevara a sta ne. on napise neku cenu tinarucis, kad stigne platis 500e .
 
Odgovor na temu

nebojsa_
sirma,kreten,konj

Član broj: 200685
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?21.12.2015. u 19:42 - pre 101 meseci
ma ne trebaju meni mreze, konac mi treba. nesto radim sa tim pa trazim da kupim koju kilu malo jeftinije, kod nas je dosta skup . mislio sam da cu od kineza poruciti ali izgleda da necu
 
Odgovor na temu

nebojsa_
sirma,kreten,konj

Član broj: 200685
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?27.12.2015. u 08:42 - pre 101 meseci
da li je i ovo prevara : http://www.aliexpress.com/item..._82_80_62_81,searchweb201560_1

 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?27.12.2015. u 11:14 - pre 101 meseci
To je isti onaj prodavac sto sam ti dao link kao Primer prevare 3 posta iznad . Pa ako je to bilo prevara , onda je i ovo

Kako znati da li je prevara ?

Prodavac nema ni jednu ocenu - prodaju !!

Pise da salje Kuririma Besplatno , a to je moguce samo ako je on vlasnik UPS-a , a nije , jer to slanje samo kosta bar 40 $ , a on ga daje svima beplatno ?

Znaci cim vidis da je tamo neki Kinez , mnogo dobar, sve poklanja i daje ispod cene , a niko da prihvati tu njegovu "Velikodusnost" onda znas da je u pitanju Prevara .
 
Odgovor na temu

nebojsa_
sirma,kreten,konj

Član broj: 200685
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?27.12.2015. u 18:01 - pre 101 meseci
ovo nije nesto ispod cene, to bi trebalo da je tamo bagatela , nista, hvala
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?27.12.2015. u 18:34 - pre 101 meseci
Kako mislis nije ispod cene?

Pa slanje UPS-om kosta vise od 4.9$ po kilogramu sve i da je roba dzabe...

Najbolje da kontaktiras kineza porukom i da ga pitas koliko bi te kostao kilogram konca da posalje registrovano preko kineske poste.
Ali prosto mi je nemoguce da taj konac ne mozes naci kod regularnog trgovca koji ne nudi neke munje kao sto je ademare iskopao.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Da li je moguće kupiti bilo koju robu sa alibaba.com kao fizičko lice?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18248 | Odgovora: 38 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.