Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako pomocu sajta Addmefast.com pridobiti pratioce ?

[es] :: E-Marketing :: Kako pomocu sajta Addmefast.com pridobiti pratioce ?

[ Pregleda: 12573 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan234
Menadzer

Član broj: 314823
Poruke: 12
*.mediaworksit.net.



Profil

icon Kako pomocu sajta Addmefast.com pridobiti pratioce ?10.08.2013. u 14:49 - pre 130 meseci
Jasan mi je nacin kako pridobiti lajkove, ali mi nije jasno kako mogu da pridobijem followerse (ako se ne varam to je onaj broj odmah pored broja lajkova - talking about this).

Sta da upisem na ovaj sajt da bih poceo da dobijam gorepomenuto.Probao sam u okviru stranice "New page" da upisem "Please follow" ali sajt to ne prihvata.

Hvala unapred na odgovoru !
 
Odgovor na temu

Ivan234
Menadzer

Član broj: 314823
Poruke: 12
*.mediaworksit.net.



Profil

icon Re: Kako pomocu sajta Addmefast.com pridobiti pratioce ?11.08.2013. u 10:17 - pre 130 meseci
Zna li neko ? :(
 
Odgovor na temu

Deni web dizajn
web dizajner, web programer
Beograd

Član broj: 295445
Poruke: 344
*.dynamic.sbb.rs.



+71 Profil

icon Re: Kako pomocu sajta Addmefast.com pridobiti pratioce ?11.08.2013. u 14:02 - pre 130 meseci
Cim je nesto kvalitetno to ljudi lajkuju... Tako da nema tu precice moras da ponudis kvalitet i dobices vise poseta...

Isto vazi i za pratioce...

Uzmemo banalan primer Ceca ima ime i dosta obozavalaca ona ce samo da otvori facebook ili bilo koji drugi dobiti hiljade lajkova i pratioca... Ja da otvorim tesko da ce bilo ko da me lajkuje zasto bi ima nas na milione samo iz Srbije.

Isto je i u poslu Coca Cola ce imati vise pratioca nego Pera Peric mesar...

E sad ako imas da ponudis nesto zanimljivo i korisno ljudima isto mozes da dobijes veliki broj pratioca...

Dakle trud rad ili da imas bas poznato ime sto da imas nebi pitao ovde...

...
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: Kako pomocu sajta Addmefast.com pridobiti pratioce ?11.08.2013. u 15:16 - pre 130 meseci
zar nemas u ADDF opciju Facebook Followers



Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Ivan234
Menadzer

Član broj: 314823
Poruke: 12
*.mediaworksit.net.



Profil

icon Re: Kako pomocu sajta Addmefast.com pridobiti pratioce ?12.08.2013. u 10:26 - pre 130 meseci
@Deki77

Upravo to me i zbunjuje.Sta da upisem pod "username / ID" buduci da nece nista da prihvati (ni korisnicko ime,ni pun facebook nalog, jednostavno nije mi jasno sta tu napisati ? Imas li ideju sta da upisem ?

@Deni web dizajn

Sve je to meni jasno, ali meni u ovom trenutku trebaju "vestacki" lajkovi iz razloga sto zelim da sajt (a samim tim facebook nalog od istog) za kratko vreme pridobiju sto vecu popularnost, a to ne mogu postici preko noci ukoliko budem cekao da posetioci na uobicajen nacin dodju i lajkuju sajt.Da ne bude zabune,cisto da napomenem - i sajt i facebook nalog od istog bave se potpuno legalnim poslovima, samo zelim da imam sto je moguce vecu popularnost.
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Kako pomocu sajta Addmefast.com pridobiti pratioce ?12.08.2013. u 14:44 - pre 130 meseci
Ako ti trebaju like-ovi i promocija, plati reklamu na Facebooku, ulozi $100, odredi ciljnu grupu na koju pucas (vrlo lepo i tacno moze da se odredi kome ce se prikazivati tvoja reklama) i time ces ustedeti dosta para, klik ce ti biti nizak oko 0.01-0.05 evra, a imaces dobar click-trough, napisi neki dobar text koji je zaista vredan lajkovanja ili je makar interesantan, napravi i grupu na FB i Bog da te vidi - lajkovi i share-ovi ce samo da stizu (samo prati web analitiku i uzivaj ;) ). Naravno, mozes slicno uraditi i sa targetovanim Google oglasima u zavisnosti cime ti se bavi sajt, i sta zelis da postignes. Google ceni social crtu u ragiranju i najbolja je ovakva organska reklama.
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Deni web dizajn
web dizajner, web programer
Beograd

Član broj: 295445
Poruke: 344
*.dynamic.sbb.rs.



+71 Profil

icon Re: Kako pomocu sajta Addmefast.com pridobiti pratioce ?12.08.2013. u 15:02 - pre 130 meseci
Citat:
Ivan234:


@Deni web dizajn

Sve je to meni jasno, ali meni u ovom trenutku trebaju "vestacki" lajkovi iz razloga sto zelim da sajt (a samim tim facebook nalog od istog) za kratko vreme pridobiju sto vecu popularnost, a to ne mogu postici preko noci ukoliko budem cekao da posetioci na uobicajen nacin dodju i lajkuju sajt.Da ne bude zabune,cisto da napomenem - i sajt i facebook nalog od istog bave se potpuno legalnim poslovima, samo zelim da imam sto je moguce vecu popularnost.



Od tih kako ti kazes vestackih ili laznih lajkova neces imati koristi. Oni se obicno prodaju ali to rade ljudi tako sto otvore masu laznih naloga i samo lajkuju... Ti nalozi su lazni tako da neces dobiti ni poseta ni neke koristi...

Dok ulaganje u Fb reklamu je vec druga prica i tu ce biti koristi. Videcete realni ljudi neki od njih doci na sajt, neki lajkovati, ako ti sajt vredi dolazice opet...



...
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: Kako pomocu sajta Addmefast.com pridobiti pratioce ?12.08.2013. u 15:52 - pre 130 meseci
Citat:
Ivan234:
@Deki77

Upravo to me i zbunjuje.Sta da upisem pod "username / ID" buduci da nece nista da prihvati (ni korisnicko ime,ni pun facebook nalog, jednostavno nije mi jasno sta tu napisati ? Imas li ideju sta da upisem ?


Ti gresis u jednom.
Ne možes na FP da dodeliš pratioce.Vec samo na tvoj nalog
Jednostavno otvori nov nalog koji ti treba pa tako podesi pratioce..a ne FP.
U FB ideš na
Account Settings/General Account Settings/Username:___neko.ime.koje.imaš________
prekopiras i stvis u FB followers na addmefast


 
Odgovor na temu

nikolajokic
nikola jokic
NOVI SAD

Član broj: 327395
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Kako pomocu sajta Addmefast.com pridobiti pratioce ?22.01.2015. u 16:15 - pre 112 meseci
imam problem hocu da stavim jednu sliku a nece da prihvati acebook stranica koju pokušavate da dodate ne postoji ili je geografski, demografski ili starost ograničen. tko mi pise ne znam sta da radim
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: Kako pomocu sajta Addmefast.com pridobiti pratioce ?

[ Pregleda: 12573 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.