Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

potreban savet hitno

elitemadzone.org :: MadZone :: potreban savet hitno

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 12845 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
109.121.61.*



+312 Profil

icon Re: potreban savet hitno29.06.2013. u 14:07 - pre 131 meseci
Aj brate nemoj da se sekiras, kao prvo u ovoj zemlji svi postuju propise, znamo kako, i niko nece da se izvuce, i to znamo. Elem poziv od sudije ces dobiti tek za nekoliko meseci, tako da mozes dobro da razmislis kako ces da se branis, sto je inace tvoje zagarantovano pravo. Dobro za tebe je sto nisi potpisao zapisnik, znaci mozes da osporavas zapisnik, mozes da dovodis svoje svedoke, mozes da odugovlacis postupak. I jos mnogo toga mozes i sve to ti je zagarantovano. Imas, fala bogu, vremena, pa vidi sa nekim pravnikom, advokatom ili daj boze ako imas nekog prijatelja (znas gde). Zelim ti da se nekako izvuces iz svega ovoga.
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: potreban savet hitno29.06.2013. u 15:46 - pre 131 meseci
A u medjuvremenu zenu i dete opet na motor i udriiii.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: potreban savet hitno29.06.2013. u 20:50 - pre 131 meseci
Citat:
test1234:...
Zelim ti da se nekako izvuces iz svega ovoga.

Kako god se to tumacilo - ja mu ne zelim da se izvuce iz ovoga jer bi to podrazumevalo da nastavi kao da se nista nije dogodilo.

Na stranu sto se vidi koliko mu je hitno kad se ni jednom nije oglasio. Verovatno nema vremena jer trazi vezu da se izvuce...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
*.dynamic.sbb.rs.



+312 Profil

icon Re: potreban savet hitno29.06.2013. u 21:04 - pre 131 meseci
Je*iga svi trazimo vezu kad upadnemo u nevolju. Naravno nevolje treba izbegavati ali svakom se omakne.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: potreban savet hitno30.06.2013. u 10:04 - pre 131 meseci
Upravo je to "omicanje" realan problem.

Svi mi upadamo u nevolje, ali ne vucemo djavola za rep i ne guramo mu ljutu papricicu otpozadi..

KAda neko svesno-nesvesno krsi zakon na vise nacina, krsi logiku koriscenja ionako nestabilnog i nebezbednog vozila, ugrozavajuci porodicu(koja je na neki nacin u sasluhu sa "glavom porodice", to nije omicanje, to je zabrinjavajuca neodgovornost.

Poz
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.adsl.net.t-com.hr.



+1622 Profil

icon Re: potreban savet hitno30.06.2013. u 11:27 - pre 131 meseci
Kaži da je sin vozio.
 
Odgovor na temu

zmau
Dragan Jovanović
programer
Šabac

Član broj: 80834
Poruke: 290
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+80 Profil

icon Re: potreban savet hitno30.06.2013. u 11:27 - pre 131 meseci
Među ovolikim pridikama ja ne videh ni jedno objašnjenje šta tačno u čovekovom postupku predstavlja realnu pretnju po bezbednost. Hm, ustvari videh jednu ideju : mogao je da naiđe neki kulturan gospodin u krupnijem vozilu, i da ih pobije iz čista mira. I u suštini i jeste tako, i to može da se zaključi i iz ostalih postova.
Ja dok se krećem gradom znatno više volim da sretnem ekipu kao što pro_milova (koja btw sve i da hoće ne može da se kreće mnogo brzo), nego tu gospodu koja jurca u konzervama od po tonu i kusur. Za početak, Promila je mnogo lakše promašiti pri susretu, a onda, i ako me udari, to verovatno neće da bude mnogo jako.
Tako da, adresirajmo odgovornost na pravu stranu : nije Promil pretnja za bezbednost, pretnja za bezbednost su vozači teških i kabastih vozila, njima se svako malo desi da udare nekog, kako god se taj neko kretao ulicom, a Promil je "kriv" samo utoliko što se preterano izlaže riziku da ga kabadahije osakate.
it works on my machine
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: potreban savet hitno30.06.2013. u 13:57 - pre 131 meseci
Zmau, evo ja cu da ti nacrtam.
Pretnja je za sebe (znas, i vezivanje pojasa sluzi da tebe zastiti, i nevezivanje pojasa nikoga ne ugrozava osim tebe pa je opet kaznjivo)
Pretnja je za svoju suprugu.
I na kraju pretnja je za svoje dete.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U zatvor i oduzeti dozvolu do kraja zivota!
To sto je neko opasniji u saobracaju nikako ne moze da bude opravdanje.
Dete dovodis u opasnost, EJJJJJJJ, i to svoje dete, EJJJJJJ!!!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: potreban savet hitno30.06.2013. u 14:04 - pre 131 meseci
Citat:
zmau: ...
Tako da, adresirajmo odgovornost na pravu stranu : nije Promil pretnja za bezbednost, pretnja za bezbednost su vozači teških i kabastih vozila, njima se svako malo desi da udare nekog, kako god se taj neko kretao ulicom, a Promil je "kriv" samo utoliko što se preterano izlaže riziku da ga kabadahije osakate.

:))) Ovo mi osvezi dan! Kakvo majstorko spinovanje, nerazumevanje...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: potreban savet hitno30.06.2013. u 15:21 - pre 131 meseci
Citat:
mrkii: Dete dovodis u opasnost, EJJJJJJJ, i to svoje dete, EJJJJJJ!!!

Takvih ima pun kufer. Ne brinu za svoju decu a ocekuju da drugi brinu umesto njih. Licno se najvise srecem sa onima sto guraju kolica biciklistickom stazom. Pre neki dan mi zena bukvalno pod tocak gurnula kolica sa bebom. Sreca pa sam isao bas-bas polako.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: potreban savet hitno30.06.2013. u 15:40 - pre 131 meseci
Pro_mil - without family...



______________________

Pro_mil - with family...


about:networking
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: potreban savet hitno30.06.2013. u 15:44 - pre 131 meseci
Ovaj malecki pod rednim brojem 1 je ubedljivo najbolji! :))) Svaka cast za primere...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: potreban savet hitno30.06.2013. u 16:12 - pre 131 meseci
Ima dobrih primera na netu, recimo skakanje na glavu sa nekih 5-10 metara visine, na zemlju, naravno.

Pa posto je na netu, a dobar primer, mislim ima dosta lajkova:), treba se aplicirati u zivotu kao normalna pojava..."i drugi to rade"..

Ima i primera silovanja, ubistava, samopaljenja..sirok je izbor "afirmativnog" ponasanja...

Poz
 
Odgovor na temu

Pro_mil

Član broj: 315837
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: potreban savet hitno30.06.2013. u 18:08 - pre 131 meseci
Citat:
mrkii:
Citat:
CoyoteKG: hahaha, kako dočkate sa slašću ovako nekog, da moralisete malo, da se stavite u Venturinu kožu bar na kratko i govorite nekom sa tonom "Sram te bilo! I treba tako! Treba u zatvor, placajte sve 3 puta skuplje nego sto je dok ne pocrkate od gladi!"

Sa slascu?
- Pokretac teme vozi dete i zenu na skuteru!!!! Nije normalan covek!
- Video policajce i izbacio dete. Da izbegne pravdu ili da dete kupi sladoled?
- Policajac ga procira a on se jadan dernja na policajca, drugi policajac ga smiruje (!!!), a treci mu jadnom uzima kljuceve (treba da ih baci, figurativno govoreci)
- Policija zna da on cesto tako vozi dete?!?!?!

Zatvor bre!




Ja kad sam pisao ovo imao sam muku brate.Zivim u jednom selu,bus ide jednom ujutru i jednom popodne,auto nemam.Klinac posao po svedocanstvo a majka sa njim,i za informaciju imali smo kacige,ne jadam se jer mi i pored moje muke ti delujes jos jadnije i bednije.Trazio sam savet da prodjem sa manjom kaznom jer smo ostali bez posla kao i vecina u ovoj zemlji,a ne da mi moralises .Kazu kakve su ti misli takav ti je i zivot,pa burazeru mogu tebe da zamislim,kad si me docekao na krv i noz.Klinac nije skakao sa motora,a pri tom dnevno prodje bar desetak motorista brzinom od 150 km bez kacige i niko ih i ne dira,ali su verovatno "zasticeni" pa i oni sada negde nekom pametuju kao i ti!!!!Reci mi i sam koliko puta si i sam video dvoje na skuteru od 49 ccm ? Da li i deca voze skutere?A sto se tice zatvora burazeru zna se u ovoj zemlji i onako idu bede u zatvor da im ne padne na pamet da prave vise prekrsaje a glavni lopovi i face fino plate i odsetaju tako ima i za njih i za sudstvo kada opet dodju.Ja nisam normalan covek kad sam napravio ovako nesto ali brate ti si jadan i sto se bre javljas kad nije tema za tebe,ja sam lepo trazio savet a ne lekciju i nemas pri tom ni atest za istu!!!!

[Ovu poruku je menjao Pro_mil dana 01.07.2013. u 09:16 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Pro_mil dana 01.07.2013. u 09:18 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: potreban savet hitno30.06.2013. u 20:39 - pre 131 meseci
Promena paradigme je pocela.Kao sto rekoh.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: potreban savet hitno30.06.2013. u 20:42 - pre 131 meseci
Nema opravdanja za ugrozavanje zivota deteta! N E M A!!! Tacka! Zatvor! Tacka!

ps. Sin uzima svedocanstvo cesto, obzirom da si napisao da policija zna da ga stalno tako vozikas?
Trazis savet i savet si dobio. Plati, odrobijaj ono sto si zasluzio!
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: potreban savet hitno30.06.2013. u 20:45 - pre 131 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina: Promena paradigme je pocela.Kao sto rekoh.


Sta ces, narod u ovoj zemlji je definitivno GLUP i LUD!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: potreban savet hitno30.06.2013. u 23:46 - pre 131 meseci
@Pro_mil - sve sto si nabrojao nema nikakve veze niti je razlog ili opravdanje za krsenje zakona. A narocito kad se dete stavi u takav polozaj. Tvoje muke su samo tvoje I nicije druge. Mislis da samo ti imas problem u zivotu? I sad to treba da bude razlog da se radi kako tebi odgovara, da se krsi zakon? Zivis u selu - pa sta? Nemas kola - pa sta? Nemas zaposlenje - pa sta? Nemas para - pa sta? Jel' mislis da si jedini u takvoj situaciji?!

Pazi, ja nemam zaposlenje vise od 30 (trideset!) godina! Sve to vreme ja sam moram da nadjem posao, sam moram da se pobrinem za svoju zaradu, za svaki dinar koji zaradim. Sam placam svoje osiguranje, I sve ostalo. Nemam platu vec vise od 30 godina. Kad ne radim nemam ni prebijenog dinara da mi "padne" bilo na koji nacin! Ako se razbolim nema bolovanja, 70% od plate, 50% od plate, 5% od plate - nema nista - cist trosak, koliki god da je!!! Da ne nabrajam... I sta sad? Treba da kukam I zalim se I da ne postujem zakon koji vazi za sve ljude u okruzenju u kome ljudi zive?! Da ugrozavam neciji, bilo ciji zivot?! Pobogu!!!

U pravu je @ventura, mnogo je u pravu!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.adsl.net.t-com.hr.



+1622 Profil

icon Re: potreban savet hitno01.07.2013. u 10:09 - pre 131 meseci
Prodaj motor kupi helikopter.
Oplodi ćerku glavnog pandura u selu, kreni da vodiš dvostruki život.
Izjasni se kao rom. Traži polnu jednakost, rodnu ravnopravnost, nacionalnu pripadnost, manjinska prava. Uloži amandman.
Preseli se u grad ali neka ti ostane seoska adresa, da te poštar ne nađe.
Prodaj ženu u belo roblje i oroči pare.
Široko ti polje.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: potreban savet hitno01.07.2013. u 11:13 - pre 131 meseci
:)

A koliko vas menja licne u osiguracima.
Koliko vas koristi produzne kablove i "lopove" bez konsultacije sa strucnim licem?
Cije zene suse ves na terasi i drze saksijsko cvece?

Da bismo ispostovali sve evropske zakone treba da imamo i evropske plate.
A posto nemamo onda moramo da se snalazimo na razne nacine...

Siguran sam da bi promilni voleo da ima Audija najnovijeg i neograniceno corbe, pa da vozi sina po svedocanstvo...

Naravno, opet da kazem, ne opravdavam :), ali realnost je da svi krsimo razne zakone. Samo sto cutimo o tome, a ne pitamo ovako javno.
Imamo vec jedno priznanje za voznju natovarenog traktora sa 7 godina :).

edit
Tamo negde je zabranjeno popravljati sam svoj auto, menjati osigurace, kreciti... sve ovo sto se mi sami snalazimo...


[Ovu poruku je menjao CoyoteKG dana 01.07.2013. u 12:31 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: potreban savet hitno

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 12845 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.