Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Smeštaj potreban za dobijanje studentske vize u Irskoj

[es] :: Vodič za emigraciju :: Smeštaj potreban za dobijanje studentske vize u Irskoj

[ Pregleda: 1195 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shomi Li Jones
Student

Član broj: 278521
Poruke: 10
*.static.sbb.rs.



+199 Profil

icon Smeštaj potreban za dobijanje studentske vize u Irskoj27.06.2013. u 11:29 - pre 131 meseci
Pozdrav,
Imam mali problem, uleteo sam u škripac sa vremenom, i potrebno mi je da budem u Irskoj (Dablin) od polovine septembra da bih studirao. Imam uglavnom sve papire (Ili mi stižu), ali mi problem predstavlja uverenje o smeštaju (tek za dve nedelje će mi javiti da li imam dom ili ne), potrebno za dobijanje vize.
Mene zanima da li neko od vas zna neko nabrzaka rešenje, a da može da se iskoristi za dobijanje te vize (ne nužno za život tamo)?
Pre svega mislim na neke ''hostele'' ili nešto što mogu da uzmem onlajn da bih imao smeštaj tamo, što jeftinije naravno.
U Konzulatu su mi rekli da je bolje da imam ugovor, ali mi ta žena nije izričito rekla da je nemoguće da mi neko napiše izjavu da mogu da ostanem kod njega tri meseca ili štagod.


[Ovu poruku je menjao Shomi Li Jones dana 27.06.2013. u 13:02 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Smeštaj potreban za dobijanje studentske vize u Irskoj

[ Pregleda: 1195 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.