Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Asus K52F pali se pozadinsko osvetlenje ali slike nema na isti flat i WEB kamera i ona ne radi

[es] :: Laptopovi :: Asus K52F pali se pozadinsko osvetlenje ali slike nema na isti flat i WEB kamera i ona ne radi

[ Pregleda: 1579 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

FORECAST
Milan Markovski
Maksiprint Kompjuteri LTD
Ohrid Republic Macedonia

Član broj: 59418
Poruke: 93
77.28.34.*



+1 Profil

icon Asus K52F pali se pozadinsko osvetlenje ali slike nema na isti flat i WEB kamera i ona ne radi31.05.2013. u 18:07 - pre 132 meseci
Zdravo drustvo imam sledeci problem: Kad upalim laptop pali se pozadinsko svetlo i mogu da namalim osvetlenje sa FN+F5 kombinaciju isto mogu da pojacam sa FN+F6, mogu da prebacim sa LCD-a na televizoru, gledam kad se dize win7 da nesto se desava. Probao sam ga na VGA izlaz i radi savrseno isto sam probao sa HDMI i on radi sovrseno. Na isti kabel je povezana integrisana WEB kamera ali isto i ona ne radi. Jel moze neko da mi pomogne sta bi moglo biti. Ja sumnjam da je flat kabel.



Hvala Unaprjed i izvnjavam se za sve gramaticke greske.
CPU Name: Intel(R) Celeron(R) M CPU 430 @ 1.73GHz
L2-Cache: 1024KB
Model: MS-1412
Name: ATI RADEON XPRESS 200M Series
Ram: DDR2 2048mb PC2-6400mhz
 
Odgovor na temu

shonextr
Nenad Pavlovic
Kraljevo

Član broj: 193811
Poruke: 51
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Asus K52F pali se pozadinsko osvetlenje ali slike nema na isti flat i WEB kamera i ona ne radi02.06.2013. u 00:19 - pre 132 meseci
Pozdrav,

Možeš da probaš da skineš masu sa flet kabla. Dešava se da se od preklapanja jedan od vodova ošteti i dodiruje spoljnu oplatu. Flet bi trebao da radi i bez nje pošto masa ide i preko samih vodova na flet kablu. Imao sam taj problem na par laptopova. Ako to ne uspe mora da se menja flet. Poželjno bi bilo i da se sa izolir trakom obavije flet posle skidanja oplate.
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Asus K52F pali se pozadinsko osvetlenje ali slike nema na isti flat i WEB kamera i ona ne radi

[ Pregleda: 1579 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.