Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa ucitavanjem skripte. codeigniter, Ajax

[es] :: Javascript i AJAX :: Problem sa ucitavanjem skripte. codeigniter, Ajax

[ Pregleda: 936 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bakicdj

Član broj: 254449
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Problem sa ucitavanjem skripte. codeigniter, Ajax11.05.2013. u 22:18 - pre 133 meseci
Imam problem sa ucitavanjem jquery plugin-a. Ne stojim bas najbolje sa JS-om pa molim za pomoc :(

Pravim aplikaciju u codeigniter-u i skoro svaka stranica se ucitava ajaxom. To sam izveo tako sto punim neki div sa view-om koji se poziva u controller-u, a zahtev saljem ajax-om i js-om menjam url. Na jednoj stranici koristim jquery autocomplete plugin. Kada odem na tu stranicu direktno, plugin se ucita i radi, a kada je ucitam ajax-om pojavi se samo input bez ikakve funkcionalnosti. U firebug-u vidim da je taj plugin ucitan ali se ne izvrsava. Probao sam da stavim link do skrpte u samom view-u koje se salje ajax-om ali nista.

Kad loadujem view koristim template sistem. Header, footer i template pa sve pozivam preko toga u slucaju da korisnik dodje direktno na stranicu, a kada je pozovem ajax-om onda preskocim loadovanje template-a i ubacim u div content sadrzaj tog view-a.

Ceo dan buljim u kod tako da sam sklopio pitanje najbolje sto sam mogao :)
 
Odgovor na temu

bakicdj

Član broj: 254449
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Problem sa ucitavanjem skripte. codeigniter, Ajax11.05.2013. u 22:26 - pre 133 meseci
Skripta se pozivala da document ready, sad sam joj promenio event i radi :) sreca sreca radost :))
 
Odgovor na temu

[es] :: Javascript i AJAX :: Problem sa ucitavanjem skripte. codeigniter, Ajax

[ Pregleda: 936 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.