Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Re: Vodic za emigraciju - Australija, Novi Zeland

[es] :: Vodič za emigraciju :: Re: Vodic za emigraciju - Australija, Novi Zeland

[ Pregleda: 910 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Natasa D
tehnicar objekta
Gosa-Montaza

Član broj: 313717
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Vodic za emigraciju - Australija, Novi Zeland06.04.2013. u 15:41 - pre 134 meseci

Pozdrav svima!

Prvi put sam na forumu,dosta sam citala i ima sjajnih obavestenja.Kada sam sve uzela u obzir i imam sanse i nemam!?
Zavrsila sam za masinskog tehnicara,radni staz u struci 16 god.Suprug je tehnicar poljoprivredne mehanizacije,17 god.staza ali kao bravar.Imamo dvoje dece.Ja bih bila nosioc vize,moj rodjeni brat je dobio sponzorstvo od australiske firme i zivi u Pertu,i on bi mogo da nam bude sponzor,ali tek za godinu i po,kad aplicira za PR. E sad,ja imam 42 god.,za dve imacu 44.sto znaci da sam pritisnuta vremenom. Kad brat aplicira za PR.koliko vremena traje ta procedura?,a ja mogu da izgubim bodove na god.
Da li treba,? da ja imam polozen ielts da bih radila skill assessment?Koja dokumenta trebaju osim cv da se posalju na procenu. moje zanimanje Mechanical Enginering tehnician,je na sol isti (schedule2),.



Unapred hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Re: Vodic za emigraciju - Australija, Novi Zeland

[ Pregleda: 910 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.