Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Usb to PS/2 i PS/2 to USB

[es] :: Ostali hardver :: Usb to PS/2 i PS/2 to USB

[ Pregleda: 2164 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mitkoni
Novi Pazar

Član broj: 154018
Poruke: 449
*.dynamic.sbb.rs.



+106 Profil

icon Usb to PS/2 i PS/2 to USB03.04.2013. u 19:49 - pre 134 meseci
Danas sam kupio produzni USB kabl od 3m i USB to PS/2, zelim prikaciti tastaturu i mis sa PS/2 ulazom na ovaj uredjaj USB to PS/2

Ali imam sledeci problem, recimo ustekam tastaturu i mis i prikacim na USB i radi mi, kada prebacim na produzni kabl mis zabada pa kako mis tako i tastatura... recimo ako dodam na taj produzni USB kabl jos jedan od jednog ipo metra u Device Manager mi kaze USB Unput Device.

Nisam zadovoljan ni sa ovim kablom od 3m, jer moram da cekam da mi se slovo recimo ucita da bih mogao tek onda sledece da ukucam...

I ne znam sta je u ovome razlika USB to PS/2 i PS/2 to USB? Prvo sam mislio da nisam pogresio sto sam uzeo USB to PS/2 ali da jesam onda 'valjda' ne bi trebalo da mi ucita PS/2 uredjaje (tastaturu i mis), dok u ovom slucaju ucitava sa tim direktnim ulazom, ali kao sto rekoh kada prikacim na produzna kabla onda se desava taj problem...

Ja sam uzeo ovaj USB to PS/2
http://www.amazon.com/TRENDnet...e/dp/B0007T27HI/ref=pd_sim_e_4

Eto bas na fotografiji i izgleda to kako sam i uradio...

dok je ovaj PS/2 to USB ne znam da li je na ovog fotografija tacna, sto se tice izgleda isti su...
http://www.amazon.com/Adesso-A...8-1&keywords=PS%2F2+to+USB

na ovaj pise i Adesso PS/2 to USB Adapter, connects 2 PS/2 connectors to 1 USB port/hub (ADP-PU21 )
ne znam da li ovo sto sam boldirao znaci konektove na 1 USB port/hub da ako ja nakacim produzni da se to racuna +1 USB port/hub?
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Usb to PS/2 i PS/2 to USB

[ Pregleda: 2164 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.