Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

google mi promenio naziv domene mail server

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: google mi promenio naziv domene mail server

[ Pregleda: 1168 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dendic
servisi ,odrzavanje
Mostar

Član broj: 10678
Poruke: 1856



+10 Profil

icon google mi promenio naziv domene mail server21.03.2013. u 14:55 - pre 134 meseci
Pisao sam na drugom forumu pa niko nista ne odgovara,
prijavljujem se na email server od firme preko interneta.Ukucam u google mojafirma web mail i on mi ponudi da idem na stranicu mail.mojafirma.net.Od jutros mi google nudi na isti upit mail.webstranica.com. Znaci ima jedna web stranica koja se vrti na nasem lokalnom web serveru u firmi i mail upit mi ide na taj naziv.Sve radi OK jer je isti mail server za mailove od nase firme i za korisnike te stranice al eto nekako mi smeta taj bezvezni naziv za nas mail server.Kad isto trazim preko yahoo stvar je OK i dobijem normalnu ponudu na mail.mojafirma.net Jel problem u google ili imam nekih problema u sistem sali?
 
Odgovor na temu

dendic
servisi ,odrzavanje
Mostar

Član broj: 10678
Poruke: 1856



+10 Profil

icon Re: google mi promenio naziv domene mail server28.03.2013. u 18:17 - pre 133 meseci
Bio mi google nabacio mail.webstranica1.com,pa bilo jedno jutro dobro ispisano,pa sad stavio mail.webstranica2.com.Uglavnom su sve stranice sa naseg web servera koji koristi isti mail server.
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: google mi promenio naziv domene mail server

[ Pregleda: 1168 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.