Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako da me komsija zapamti u ruter?

[es] :: Wireless :: kako da me komsija zapamti u ruter?

[ Pregleda: 1649 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pele4854
Dragan Petkovic
sef, vodovod
Nis

Član broj: 217078
Poruke: 1
*.exe-net.net.



Profil

icon kako da me komsija zapamti u ruter?15.03.2013. u 22:07 - pre 135 meseci
Pozdrav ljudi, treba nam pomoc u vezi sa tim kako da me drug zapamti u njegov ruter.. Dao mi je sifru na koriscenje, ali ne znamo kako ce otac da mu reaguje, malo je nezgodan covek, pa molimo da nam pomognete, ili kazete, ili objasnite da li je i kako moguce da me on zapamti u njegov ruter, a da matori to ne sazna? Hvala!!!
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: kako da me komsija zapamti u ruter?15.03.2013. u 22:18 - pre 135 meseci
Ako ti znas sifru sta ima da te on pamti?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
*.adsl.verat.net.



+39 Profil

icon Re: kako da me komsija zapamti u ruter?16.03.2013. u 17:30 - pre 135 meseci
Ako otac nije tehnoloski pismen, nece ni znati da si se nakacio, naravno dok god ne preterujes sa povlacenjem protoka. Na tvojoj strani je potrebno da uneses lozinku i zapamtis podesavanja, nakon cega ce se racunar(telefon, tablet), sam konektovati.


Ukoliko je covek tehnoloski pismen i ukoliko je ukljuceno recimo filtriranje po Mac adresi, to je druga prica, jer ce svako ubacivanje tvog uredjaja u listu koja ima pristup mrezi biti vidljivo.
Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

X15
Grafički Dizajner
Srbija

Član broj: 306732
Poruke: 166

Jabber: x15@hotmail.rs


+3 Profil

icon Re: kako da me komsija zapamti u ruter?18.03.2013. u 22:11 - pre 135 meseci
Ja bih napravio definiciju po MAC Adresama * filtriranje ... kao sto gospodin rece u predhodnoj temi.. Nista passwordi, nista konektovanje... podesi se sve, i on se konektuje automatski na taj router bez trazenja passworda. O kom je routeru rec? Koji proizvodjac ?
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: kako da me komsija zapamti u ruter?

[ Pregleda: 1649 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.