Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nokia 5800 XM gde skinuti Garmin i mape i kako osloboditi ram memoriju ?

[es] :: GPS :: Nokia 5800 XM gde skinuti Garmin i mape i kako osloboditi ram memoriju ?

[ Pregleda: 4224 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dzigi Bau
Nenad Vesic
Ne radim
Nema
Brus

Član broj: 308646
Poruke: 59
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Nokia 5800 XM gde skinuti Garmin i mape i kako osloboditi ram memoriju ?14.03.2013. u 12:38 - pre 134 meseci
Pre oko godinu dana sam ubacao i Garmin i mape i sve sam to nalazio po netu i sljakalo je bez problema.
Posto mi se pojavio problem da na telefonu nisam imao dovoljno memorije a nije bilo podataka, uradio sam hard reset(izbrisao mi se Garmin i nije htelo da ga vrati back up -om ) i bilo je jedno vreme dobro sto se tice memorije, ali sada se pojavio opet problem . Stalno mi iskace da je momerija c puna iako ima 27MB slobodno . Pokrenem net i stalno mi to iskace, a recimo na drugom istom takvom sa 25MB memorije na c radi mnogo bolje, ne izlazi to obavestenje, kao da je nesto otvoreno a ne vidi se .

Da ne otvaram dve teme, nadam se da ce mi neko pomoci da resim oba problema, dakle gde da skinem Garmin i mape i kako da resim problem sa memorijom ?
Hvala unapred .
Nenad Vesic
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: Nokia 5800 XM gde skinuti Garmin i mape i kako osloboditi ram memoriju ?16.03.2013. u 15:04 - pre 134 meseci
U brate odkud ova tema na ovom delu foruma , zar nema odgovarajuci . A ovde mozes da ih skines http://www.garmin.rs/proizvodi/mape/ . Postavi problem na http://www.elitesecurity.org/f97 . Pozdrav !
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

Dzigi Bau
Nenad Vesic
Ne radim
Nema
Brus

Član broj: 308646
Poruke: 59
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Nokia 5800 XM gde skinuti Garmin i mape i kako osloboditi ram memoriju ?16.03.2013. u 15:07 - pre 134 meseci
Hvala, probacu .

Pa ne snalazim se dobro na forumu, pa pravim greske kad postavljam temu .

Molim admine ako moze da prebace tamo gde treba .

A jel zna neko da mi kaze nesto o ovome '' full memory '' ne znam sta da radim, bas mi smeta :(
Nenad Vesic
 
Odgovor na temu

zorand5
Zoran Dimitrijevski
MO_ARM
Stip, Makedonija

Član broj: 296123
Poruke: 47
92.55.108.*



+1 Profil

icon Re: Nokia 5800 XM gde skinuti Garmin i mape i kako osloboditi ram memoriju ?15.09.2013. u 14:00 - pre 128 meseci
dobio sam ovaj model nokia iz danske, radio je super i odjednom nije hteo da primi SIM card, hteo bi da ga resetujem, ali ne znam lozinku, moze li mi neko pomoci oko lozinke, znam samo da je od 5 karaktera ili cifre.

3OPAH
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Nokia 5800 XM gde skinuti Garmin i mape i kako osloboditi ram memoriju ?

[ Pregleda: 4224 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.