Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MTS novi Net postpejd paketi

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS novi Net postpejd paketi

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 30086 | Odgovora: 80 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

marip
Marija P
Tehnicka skola

Član broj: 294617
Poruke: 41
89.111.237.*



+2 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi22.03.2013. u 09:41 - pre 135 meseci
Zanimljivo! Koliko je moguce da predjem sa KT koji nije na 50% popustu na neku Mix tarifu sa 50% popustom i onda na NET u okviru ovog meseca (jer kampanja zavrsava u ovom mesecu, zar ne)?
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi22.03.2013. u 12:47 - pre 135 meseci
^ Odes u poslovnicu ovih dana, pre kraja meseca i zaključiš 50% off ugovor za KT (na 12 ili 24 meseca). Onda dan kasnije (ili sl. meseca, svejedno) opet odeš i tražiš da pređeš sa KT na postpejd Mobilni net. Ako krenu da zezaju, pređi jedan mesec na Mix 400 ili tako neku malu tarifu, a od narednog meseca prebaci se na Mobilni net. Sve vreme ćeš imati 50% off, kao i nadalje na Mobilnom netu.

Ugovor 50% off je vezan kampanjom, a ne tarifom.

Lično ovo nisam jošuradio, ali sam podelio sve info do kojih sam došao!
 
Odgovor na temu

marip
Marija P
Tehnicka skola

Član broj: 294617
Poruke: 41
89.111.237.*



+2 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi01.07.2013. u 11:53 - pre 131 meseci
Imam nesto kredita (preko 1000 din) na pripejd broju, da li se ovo moze prebaciti u Net tarifu ali da se koristi kao avans?
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
178.17.30.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi01.07.2013. u 11:57 - pre 131 meseci
Moze.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

dr.da
zemun

Član broj: 197001
Poruke: 162
37.19.108.*



+13 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi06.07.2013. u 09:46 - pre 131 meseci
Pomoc neophodna ;-)
Ono sto sam zeleo da uradim je sledece:

Hteo sam da predjem sa prepaida(kredit 3200din) na mobilni net 15gb sa 50% off (12 meseci) i Huawie 3251 modem posto je akcija u toku.
Zvao sam call centar i tamo su mu lepo rekli da je moguce preci sa prepaida na mobilni net paket na 12 meseci sa 50% off i da ce se taj kredit zaracunati kao avansna uplata sto je praksa i bila do sada .

E odlaskom u poslovnicu pocinje problem sto sam i ocekivao -\) naviknes se sa mts-om uvek nesto ovi po poslovnicama zezaju.
Cim sam joj rekao sta hocu ona je rekla ne moze ,(tipa to nije data kartica) na sta sam joj ja rekao imam potvrdnu info iz 789 da moze. Nakon konsultacije sa nekim , ispalo je da moze, kad je pocela da unosi u sistem ponovo je ispalo da ne moze , pa se opet konsultovala da moze , i onda je nastao problem .
Sistemski ona nije mogla da nadje taj prebacaj sa prepaida na mobilni net sa 50% off. Cak se i tu pricu umesao sef.Posto je bio petak vece nisu mogli da zovu tehnicku podrsku da se konsutuju.
E sad ako neko ima iskustva sa tim bilo da je radio taj prelaz ili zna kako se to radi bio bi veoma zahvalan.
Oni mogu da urade prelaz sa prepaida na net paket ali bez popusta i bez ugovorene obaveze i bez modema
(mogu i na ugovornu obavezu sa modemom ali bez popusta) sve to imaju u sistemu ali sa 50% off nemaju .

napomena : ponudili si mi da me sada prebace sa prepaida na net paket 3gb bez obaveze i modema pa da pred kraj meseca odradim prelaz na net 15gb sa 50% off na 12 meseci i modemom koji ce stupiti na snagu 1 avgusta , i racun za jul mesec bi bio proporcionalan broju dana (da zaokruzimo na tih 690 din)i sve bi se to oduzelo od avansa.
sad tu ima i podvarijacija tipa da cekam kraj meseca 28 odradim prelaz na net 3 gb bez obaveze pa sutradan odradim prelaz na net 15 sa 50% na 12 meseci da bi mi julski racun onda bio samo ta 3 dana (znaci negde oko 70 din).
ako odaberem prvu opciju imam net nemam modem i sta je 3 gb
druga opcija ostajem bez neta ceo mesec posto idem van bg gde mi treba net nemam opciju za drugi net plus sto se moram vracati u Bg da sve to uradim jer tamo gde idem nek mi je bog u pomoci ako oni to budu znali da urade.
Cudno je da mogu da urade sve te prelaze a ne mogu sistemski da urade prelaz na 50 %.

Otisao sam i do druge poslovnice tamo su bili znatno ljubazniji i vise iskusniji .(rekli su da moze prelazak uvek sa prepaida na net i nema tu veze data kartica i ostale stvari jer sve su to iste kartice samo sto sistemski se na njima ukljucuje data a iskljuci voice mada i to moze da se ukljuci zavisno sta ko hoce -) ali to nije bitno jer meni treba samo data na toj kartici)
Ali i oni su naisli na isti problem jer nije mogla da sistemski odradi prelaz sa prepaida na net sa 50% off .
Ostalo je da cekamo tehnicku podrsku u ponedeljak da vidimo sta ce oni reci a i to je pitanje ko ce se javiti u toj tehnicki podrsci da li neko ko je revnostan i znati da li je to ikako moguce ili neko ko ce me sto pre skinutu sa vrata -)). Retki su oni koji vole da se suoce sa problemom i da ga rese(generalno govoreci)/
ps. odavno nisam pisao postove mada redovno pratim ovaj forum tako da pozdravljam te starosedeoce slobodana i owima ;-)

 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi06.07.2013. u 14:11 - pre 131 meseci
^ To što želiš je legitmno i spada u njihove usluge, ali aplikacija ne može da prihvati. Pošto ti treba net ovog meseca (jula), pređi sa pripejda na 3GB mobilni net prenoseći avans i bez ugovorne obaveze (ugovor na neodređeno vreme). Dobićeš 3GB za jul a platiti proporcionalno broju dana. Kada ti sistemski puste broj i pojavi se na MojTelekom portalu (do 24h) opet idi u poslovnicu i traži da na tom broju potpišeš aneks ugovora 50% i da ti promene paket na 15GB počev od 1. avgusta. 50% će početi počev od računa za avgust.

Možeš da probaš da sve ovo uradiš u jednom odlasku, bez cimanja (verujem da može), jedino što nećeš imati 50% za jul i nećeš imati 15GB za jul (sem ako ne platiš punu cenu).

Good luck!
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi09.07.2013. u 10:16 - pre 131 meseci
p.s. Naravno, možeš odmah da potpišeš ugovor na 12 meseci bez popusta da bi dobio modem za dinar, i onda odmah (ili 2 dana kasnije, ako baš mora) potpišeš aneks tog ugovora za 50% popusta. Javi šta si uradio!
 
Odgovor na temu

dr.da
zemun

Član broj: 197001
Poruke: 162
37.19.108.*



+13 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi09.07.2013. u 17:25 - pre 131 meseci
E pa odradjeno je danas mada ni sam jos ne mogu da verujem da je sve uradjeno ;_)
Odradjen je prelaz sa prepaida na mobilni net 15Gb sa 50% off na 12 meseci .
Sistem je odradio sve e sad nadam se ce sve biti kako treba kad mi stigne racun u avgustu ...
Izgleda da su ovi iz tehnicke odradili sta su trebali da sistem prihvati to .
Mada u svakoj poslovnici koju sam prosao niko do sada nije odradjivao taj prelaz sa prepaida na mobilni net sa 50%.
I sve to sam odradio u poslovnici u Indjiji posto sam bio u tom gradu i svratio da proverim da li su ovi nesto iz tehnicke odradili i sa tim deckom koji tu radi odradili smo sve korak po korak i zavrsli na moju srecu ;-)))

Sto se tice neta :
-modem je Huawei E3251 DC testirao sam ga i dobio 20mbit/s i 3mbit/s, download je isao do 2MB/sec.

-modem je zakljucan na mts mrezu (ako neko zna kako da se okljuca neka javi ;-))
-do kraja meseca imam 15gb a racun ce biti proporcinalan broju dana
-za novu karticu naplatili su mi 200 din koje ce biti kroz prvi racun naplacen.
-ugovor je na 12 meseci i zanimljivo je sto na prvoj strani ugovora nema kao kod postpaid gde vam pise da je popust na 12 ili 24 (ima samo mobilni net 15gb 50% popust) nego u clanu 6 ugovora je naglaseno da je minimalno koriscenje paketa 12 meseci i da tokom tih 12 meseci ne mozes da smanjujes paket na nizi i da 15 dana pre isteka ugovora moras podneti zahtev za raskid ugovora. To me je malo zbunilo ali proveravali smo i tako to ide na net paketima i procitao sam ceo ugovor pred njim da se slucajno negde nije zadenula greska da ne bude 24 kasnije -)))
-staru prepaid karticu su mi veoma brzo deaktivirali a novu aktvirali sa istim brojem koji sam imao
na tom broju mi je aktivna i data i voice i sms chanel mada cu ja nju da koristim samo za net l_)))
-dobro si napomenuo za taj telekom portal , aktivirao sam ga i vidim da su tu odradili vidi se kartica i da je na mobilni net paketu 15gb
cak tamo mogu da pratim potrosnju mb i koliko je preostalo, mada steta sto nije kao kod vipa ili telenora provera stanja , mada znajuci da racun ne moze biti veci od tih 1890 tj 945 sa popustom miran sam ;-)
-cak obavestavaju na tel ili mail kad potrosis tih 15 mb

Na kraju ostaje da sacekam racun i da vidim da li je prenos kredita sa prepaid broja odradjen kako treba i uzet kao avans i da racun u avgustu bude sa 50 %.
E da javicu kakav je net u Bg i u mestima gde ga budem koristio , sad je vreme da idem da se pakujem i odem na odmor ;-)

p.s. kad malo razmislim da je neko drugi bio i trazio ovo sto sam ja trazio(mnogi ljudi nisu upuceni u svet mobilne tehnologije) i kad se setim tih radnika mts koji odmah na prvu loptu kazu ne moze ida covek mora uvek da se bori za ono sto zeli dodje vam da ..... ali postoji to ali ,ipak ima ona sacica dobrih ljudi koji su spremni da se suoce sa problemom i rese ga

owim do sledeceg slusanja ;_) pozdrav
 
Odgovor na temu

kaozar

Član broj: 311467
Poruke: 33
74.125.18.*



+4 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi26.07.2013. u 17:53 - pre 130 meseci
@dr.da
Bas razmisljam ovih dana da odem do neke poslovnice, da mozda potpisem ugovor za ovu mts net promociju. Pa eto, znacio bi mi neki utisak, kako si zadovoljan ovim modemom i netom uopste? Posebno me interesuje okolina Bg-a. Naravno, neka se ne ustrucava sa komentarom bilo ko sa nekim skorasnjim iskustvom. I ako neko slucajno zna, da li bi mogao da se potpise ugovor na net15, pa da se onda u toku ugovora "skakuce" povremeno, po potrebi, na net50?
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi27.07.2013. u 19:54 - pre 130 meseci
MTS ima najbolju 3G pokrivenost od svih operatera. Meni super radi tamo gde mi treba -- u letnjoj kuću na Dunavu i na nekoliko lokacija u gradu (BG). Tarifu menjaš kao i svaku drugu postpejd tarifu, po želji, prvog u mesecu, sa Net3, na Net50, pa Net15, bez uslovljavanja. Jedino, još uvek mora lično u poslovnici. Potrudi se da potišeš 50% ugovora na 3GB netu, da bi po potrebi mogao da se vratiš na taj paket (ne može paket niži od onoga s kojim se potpisan ugovor).
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi27.07.2013. u 20:52 - pre 130 meseci
Osim ako mu nije cilj da dobije onaj bolji modem za 1 dinar.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

kaozar

Član broj: 311467
Poruke: 33
74.125.18.*



+4 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi28.07.2013. u 09:04 - pre 130 meseci
Hvala owim i Slobodane. Da, idem na to da uzmem bolji modem. Jos samo da pitam, zaboravio sam da pitam prosli put - da li ima nekih ogranicenja sa koriscenjem ovog neta, sem naravno kolicine predvidjene paketom? Mislim na torrent sajtove na primer, i da li se sabira jednako ostvareni download i upload do granice paketa? Mozda malo cudno pitanje ali posto znamo sa kim imamo posla i kakve ideje znaju da imaju (u ranijem postu ove teme sam video da su ranije imali obracunski interval od 100kb), nije zgoreg da pitam.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi28.07.2013. u 09:19 - pre 130 meseci
Sabira se ukupno ostvaren download i upload.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

dr.da
zemun

Član broj: 197001
Poruke: 162
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi28.07.2013. u 21:33 - pre 130 meseci
Nema ogranicenja, radi torenti , sve radi -))
Ja sam zadovoljan netom vec sam napisao u prethodnom postu koje sam brzine postizao.
Znas kako uzmi net15 na godinu i taj modem kao ja ipak je dual channel , takav modem je u vipu preskup a ovde samo dinar.
I uvek ti mozes da ides na net 50 kad ti zatreba u toku nekog meseca i da se vracas na net15.
I veruj mi da brzo ode tih 15 kad je brzina dobra narocito ako hoces da skidas nesto =0)
tako da tih 50 je sasvim zadovoljavajuci ali ipak je bolje ovo imati kao pomocni na tih 15 i neki klasicni gde mozes da skidas neograniceno =___))
Kao sto je vec receno paket kad se promeni uvek vazi od 1 u mesecu i mozes da menjas svaki mesec dana paket.
pozz
 
Odgovor na temu

kaozar

Član broj: 311467
Poruke: 33
74.125.18.*



+4 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi29.07.2013. u 11:33 - pre 130 meseci
Jos jednom, hvala svima. Proverio sam signal na selu gde cu ga najvise koristiti, dobar je, i na sve to moj utisak da ste svi realno zadovoljni - sve u svemu, uzimam definitivno! Javicu ako bude nekih novih detalja u celoj prici... Pozdrav.
 
Odgovor na temu

dr.da
zemun

Član broj: 197001
Poruke: 162
*.mts.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi07.08.2013. u 13:37 - pre 130 meseci
"Na kraju ostaje da sacekam racun i da vidim da li je prenos kredita sa prepaid broja odradjen kako treba i uzet kao avans i da racun u avgustu bude sa 50 %."
sve je kako treba ;_)
modem 1 dinar,
kartica 200 din
racun proporcionalno broju dana od dana aktivacije umanjen za 50%
i sve skinuto sa avansne uplate.
 
Odgovor na temu

ekof9

Član broj: 126138
Poruke: 753
*.opera-mini.net.



+197 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi07.08.2013. u 19:07 - pre 130 meseci
^ Eto, jednom da i oni odrade kako treba. :)
 
Odgovor na temu

Saša Nikolić
Valjevo

Član broj: 295737
Poruke: 82
212.200.247.*



+11 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi13.08.2013. u 20:59 - pre 130 meseci
Citat:
dr.da:
. . .
Sto se tice neta :
-modem je Huawei E3251 DC testirao sam ga i dobio 20mbit/s i 3mbit/s, download je isao do 2MB/sec.

-modem je zakljucan na mts mrezu (ako neko zna kako da se okljuca neka javi ;-))
-do kraja meseca imam 15gb a racun ce biti proporcinalan broju dana
-za novu karticu naplatili su mi 200 din koje ce biti kroz prvi racun naplacen.
. . .

Već duže vreme koristim mts internet i to sa pripejd karticom na otključanom modemu i savršeno radi. U svim gradovima, manjim opštinskim centrima, u mestima pored važnih saobraćajnica. . . 3G signal je odličan.
E sad, imam nekoliko pitanja:
1. Planiram da pređem sa Kontrole troškova 1000 sa 50?% ( ugovorna obaveza ističe u decembru) na Mobilni net 15gb sa 50% popusta. Da li je ovaj prelaz izvodljiv?
2. Ako je prelaz moguć, kada bi po vama bilo najbolje da to odradim? Odmah ili zadnjeg radnog dana u avgustu?

Dobro bi mi došao svaki savet.

p.s. Huawei modemi su laki za otključavanje i preporučujem ih svima. Imaju slot sa memorijsku karticu, pa mogu da služe i kao dodatna memorija. Dr.da pošalji mi na pp petnaestocifreni IMEI broj modema ( nalazi se na originalnoj kutiji, na poklopcu ili pored slota za karticu ), pa da rešimo problem sa otključavanjem.
 
Odgovor na temu

ekof9

Član broj: 126138
Poruke: 753
*.opera-mini.net.



+197 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi14.08.2013. u 13:55 - pre 130 meseci
^ 1. Moguc je prelazak na paket sa vecom pretplatom od inicijalne.
2. Poslednjeg dana u mesecu.
 
Odgovor na temu

dr.da
zemun

Član broj: 197001
Poruke: 162
37.19.108.*



+13 Profil

icon Re: MTS novi Net postpejd paketi14.08.2013. u 16:40 - pre 130 meseci
Sasa:

sad modem nije uz mene , cim budem kuci saljem ti imei , otkljucao sam huawei e1550 i alcatal x500d modeme koji koriste drugare ali ovaj moj
nigde nisam uspeo da nadjem na netu dzabe da se otkljucaju .. tako da ako budes mogao da nadjes taj unlock code bice super -)))

E sad taj tvoj zahtev moj ti je savet prvo nazovi 789 i pitaj ih da vidis sta ce oni reci ,
pa onda otidji do poslovnice da vidis sta ce ti oni reci i da li mogu sistemski da ti odrade to ,(poslovnica u uscu oni imaju bolju uvid )
i na facebook stranici mts postavi pitanje isto ...
e sad promocija ti istice za net sa popustom do 31.08 da li ce je produzavati videcemo mada ostale promocije su produzili do 31.12 .

Ako uspes to da odradis onda ce ti za avgust biti naplaceno 500 din za kt 1000 sa 50% , prelaz odradis sada odmah ces imati 15 gb i racun proporcionalno broju dana plus kartica 200 din i modem 1 din , a ako odradis zadnji dan onda ce ti racun za mobilni net biti manji u tome je jedina razlika. Vidim da nemaju ovog brzog modema E3251 po poslovnicama (negde je i ostao )pa ako i njega juris onda bolje pogledaj sada ... onaj e173 imaju .

javi sta si uradio '=)
pozz
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS novi Net postpejd paketi

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 30086 | Odgovora: 80 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.