Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Posao u Austriji ili Holandiji.

[es] :: Vodič za emigraciju :: Posao u Austriji ili Holandiji.

[ Pregleda: 2605 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

capitao
novi sad

Član broj: 312830
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Posao u Austriji ili Holandiji.05.03.2013. u 15:41 - pre 135 meseci
Postovani,

po zanimanju sam musko zenski frizer.Imam 35 godina i vrlo sam rad da odem iz Srbije,ali ovaj put za uvek.
Vec sam bio u Becu kod nekih rodjaka ali se ispostavilo da je jedan iskljucivo zeleo da delimo troskove i da mi MOZDA NEGDE, nadje NEKI,posao na crno,sto se naravno nije desilo jer ni sebi nije uspeo da pomogne posle 10 godian zivota tamo,a drugi je trazio,doduse indirektno da mu finansiram svadbu,pa ce mi onda kao pomoci.Moram li reci da od svega toga nije bilo nista osim sto su me zavlacili 3 meseca?

Ali da vas ne davim vise sa neki svojim losim iskustvima,zeleo sam vas pitati da li osim braka postoji jos neki trik da se sto pre dodje do gore dve navedene zemlje i da se radi?Znam za ulaganje u tu drzavu,znam za deficitarna zanimanja,ali mimo toga da li je brak jedini nacin da odem odavde? Ukoliko nekim slucajem poznjete nekoga ko bi mi mogao pomoci,najljubaznije cu vas zamoliti da mi javite!

Hvala!
 
Odgovor na temu

keresztur
Leraar Nederlands
Új Belgrád

Član broj: 310824
Poruke: 34
*.dialup.sezampro.rs.



+41 Profil

icon Re: Posao u Austriji ili Holandiji.14.03.2013. u 13:04 - pre 135 meseci
Da li ispunjavas uslove za madjarsko drzavljanstvo? (Vidim da si iz Novog Sada.)
To bi uveliko olaksalo put u EU. Mogao bi da se zaposlis legalno tamo bez vadjenja neke radne vize i sl.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Posao u Austriji ili Holandiji.

[ Pregleda: 2605 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.