Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju

elitemadzone.org :: MadZone :: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 46116 | Odgovora: 239 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 14:50 - pre 137 meseci
Citat:
Tyler Durden:
^Onda je znači i Ramuš Haradinaj borac za slobodu?


http://nasisrbija.org/wp-content/uploads/2013/01/haradinaj.jpg terotista u suzama! :-)

biciklista@ mene bojan podseca na ovog! http://www.youtube.com/watch?v=eMJJPvX2W2Q
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 15:02 - pre 137 meseci
Citat:
Igor Gajic: Ja mogu ovde da delim linkove i da te gadjam sa kotra argumentima, ali dzaba. Za tebe su USofA svetionik pravde i dobrocinstva u svetu. Srecno sa takvim stavom!


Nisi mi dao nijedan link, nijedan argument.

http://www.elitemadzone.org/p3239474 << ovo je sve što si postovao, a ta slika ne pokazuje ništa.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10256 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 15:05 - pre 137 meseci
Citat:
Tyler Durden:
Citat:
Java Beograd:
Pa jeste u očlima šiptara. Misliš da, kad bi nekog pitao, da bi ti rekao drugačije ?


Pa šta ti onda hoćeš u stvari?

Pa ja neću ništa. (Ustvari, može 100€, ako već nudiš)
Miloš ti kaže da je "Podela na teroriste i borce za slobodu je samo u oku posmatrača.", a ti onda pitaš "Šta je Ramuš". Ja se principijelno slažem sa Milošem po ovom pitanju i objašnjavam ti da je u Ramuš oku šiptara - borac za slobodu. U očima Srbina Ramuš je zlikovac.

Šta ti nije jasno ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+987 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 15:08 - pre 137 meseci
Citat:

Nisi mi dao nijedan link, nijedan argument.

http://www.elitemadzone.org/p3239474 << ovo je sve što si postovao, a ta slika ne pokazuje ništa.


 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 15:23 - pre 137 meseci
Citat:
Java Beograd: Pa ja neću ništa. (Ustvari, može 100€, ako već nudiš)
Miloš ti kaže da je "Podela na teroriste i borce za slobodu je samo u oku posmatrača.", a ti onda pitaš "Šta je Ramuš". Ja se principijelno slažem sa Milošem po ovom pitanju i objašnjavam ti da je u Ramuš oku šiptara - borac za slobodu. U očima Srbina Ramuš je zlikovac.

Šta ti nije jasno ?

Nije jasno zašto onda Amerikanci nisu borci za slobodu?!
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 15:35 - pre 137 meseci
Citat:
bojan_bozovic:
SAD nikad ne vodi totalni rat...


Samo kada ratuju koriste oružje koje ima toliku silu da totalno uništava ne smao neprijateljsku živu silu, nego i civile, i svav životinjiski i biljni svet, pa čak i samo trlo.

Citat:

Cilj za njih ne opravdava sredstva.


Ahahahahhaha! Pa ako je neko primer kako cilj opravdava sva sredstva su upravo tvoji Amerikanci.


Citat:

Japanci nisu masovno umirali po tim logorima.


Ma ne, samo se pospali pa se nisu probidili.

Citat:

A što se tiče Indijanaca, da strašno je to, ali se radilo o devetnaestom veku, i važili su drugačiji aršini tada


Ako pogledaš istoriju SAD, oni po pitanju politiek sprovođenja svojih interesan oni su još uvek u tom 19. veku i primenjuju poptuno iste metode. Za njih su aršini isti, ako im nešto treba a neko im smeta da to dobiju, taj će biti uklonjen. Po svaku cenu.

Citat:

Kakve to ima veze sa ponašanjem SAD od 1945. naovamo?


Ništa, osim što nema razlike u njihovom ponašanju pre i posle 1945.

U stvari ima, ranije su nalazili budale koje su bile spremne da rizikuju glavu za interese SAD, a sada su taj problem rešili. Uništavaju iz fotelje i sa bezbedne udaljenosti. Unapredili su tehnologiju.

Citat:

Koja laž? Da SAD ne napada civile, za razliku od Hezbolaha i sličnih "boraca za slobodu"


To da SAD ne napada civile je toliko veliak laž da je neverovatno da si ti u to poverovao. :)

Citat:

vaš pokušaj da izjednačite SAD sa Iranom (bez koga Hezbolah ne bi bostojao), S.Korejom i sličnima pada u vodu.


Ne znam da li ih neko drugi izjednačava, ja sigurno ne. Ja sam rekao da je SAD najveće zlo na planeti. To neznčai da su ovi drugi dobri, samo su manje loši.

A na kraju krajeva to i nije bitno, već je poenta da SAD nema prava da ikome spočitava to što i sama radi i to mnogostruko više.

Citat:

SAD ne podržava terorizam.


...osim kada od njega ima koristi.


Brale ti si toliko zaljubljen u SAD da je to na granici normalnog. Nemamo mi fobiju prema Amerikancima nego sam realno gledamo šta se dešava. Ti si taj koji ima viđenje izmešteno iz realnosti.

Meni izgleda da tebi kad gledaš sve one snimke zločina koje su Ameri sami snimali kako ih čine uvek nađeš neko opravdanja za njih a krivicu u onima prema kojima su ti zločini izvršeni.

 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10256 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 16:45 - pre 137 meseci
Citat:
Odin D.:
Citat:
Java Beograd: Pa ja neću ništa. (Ustvari, može 100€, ako već nudiš)
Miloš ti kaže da je "Podela na teroriste i borce za slobodu je samo u oku posmatrača.", a ti onda pitaš "Šta je Ramuš". Ja se principijelno slažem sa Milošem po ovom pitanju i objašnjavam ti da je u Ramuš oku šiptara - borac za slobodu. U očima Srbina Ramuš je zlikovac.

Šta ti nije jasno ?

Nije jasno zašto onda Amerikanci nisu borci za slobodu?!

Pa jesu - u očima prosečnog građanina USA. Takav verovatno misli da mu je Sadam pretio kao i da je Bašar el Asad bad guy i slično. I verovatno misli da njegova vlada uz pomoć US Navy širi pravdu po celom svetu

U mojim očima amerikanci su svetski teroristi.


Ali nisu jedini. To što sam protiv američke ekspanzionističke politike, nikako ne zmači da podržavam Talibane i slične.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 17:00 - pre 137 meseci
@predrag supurovic

Kad su Amerikanci dejstvovali namerno po civilima, na način na koji su to radili Irak i Iran osamdesetih, recimo? Pa Hezbolah itd. Da li si svestan šta pričaš?

(I ne ne spominji mi agent orange, kada su ga koristili koristili su i DDT na sopstvenim trupama, jer štetne posledice nisu bile poznate ni za jednu ni za drugu hemikaliju. Nađi mi jedan slučaj da je dejstvo po civilima bilo planirano i naređeno, onako kako su Iran i Irak sprovodili etnička čišćenja osamdesetih, i kako teroristi rade, ako pokušavaš da ih izjednačiš).

Sem vašeg "hahahaha" nisam video ništa što bi se moglo nazvati argumentom.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 17:03 - pre 137 meseci
Citat:
Java Beograd: U mojim očima amerikanci su svetski teroristi.

Kakav značaj za bilo koga osim za tebe ima pogled iz tvojih očiju?
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 17:27 - pre 137 meseci
@bojan_bozovic

Citat:
(I ne ne spominji mi agent orange, kada su ga koristili koristili su i DDT na sopstvenim trupama, jer štetne posledice nisu bile poznate ni za jednu ni za drugu hemikaliju. Nađi mi jedan slučaj da je dejstvo po civilima bilo planirano i naređeno, onako kako su Iran i Irak sprovodili etnička čišćenja osamdesetih, i kako teroristi rade, ako pokušavaš da ih izjednačiš).


Neznanje nije opravdanje mada sumnjam da je i bilo neznanje vec jednostavno boljenje k za posledice. To zaprasivanje je trajalo 8 godina i u pitanju su bile ogromnim kolicine. Cilj izmedju ostalog nije bio samo da se ubije vegetacija koja je sluzila kao zaklon, vec i unistavanje izvora hrane. To nije akt protiv civilnog stanovnistva?
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 17:46 - pre 137 meseci
Nije istina, cilj je bio da se unište prirodne baze u džungli koje su koristile snage Severnog Vijetnama jer su bile imune na izviđanje iz vazduha, i samim tim Američka vojna dejstva.
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 18:25 - pre 137 meseci
http://www.youtube.com/watch?v=J5l9JAhPdhs
 
Odgovor na temu

Krcun

Član broj: 310412
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+46 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 18:38 - pre 137 meseci

Citat:
biciklista: Ladno bi mogao da radi kao portparol NATO-a, odlicno mu stoji.


:)

Pa bre ... ovaj republikanac, sto je pre neki dan izabran za novog USofA ministra odbrane, odbija da prizna Hezbollah kao teroriste.

Ipak je srpski ljubitelj hamburgera nenadhebiv u svetskim razmerama.

 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 18:44 - pre 137 meseci
Nemoj mi samo reci da se sprema da bombarduje Izrael.
 
Odgovor na temu

mondexx

Član broj: 300826
Poruke: 171
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+235 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 18:48 - pre 137 meseci
Citat:
bojan_bozovic:
Kad su Amerikanci dejstvovali namerno po civilima, na način na koji su to radili Irak i Iran osamdesetih, recimo? Pa Hezbolah itd. Da li si svestan šta pričaš?


ahahahaha, jbt.. da li je ovo moguce.. sta tebi znaci 1945godina? bice da si taj cas istorije propustio, jer da nisi, mozda bi tada naucio da je te godine izveden jedan od najvecih zlocina u ljudskoj istoriji..
alo, jbt.. oni su bacili atomske bombe na civile.. o cemu ti prdis ovde?

citajuci tebe, sticem utisak da nisi bas nesto pronicljiv i da gutas ono sto ti se servira bez imalo da razmislis da li se radi o propagandi da bi ti i takvi kao ti stekli pogresnu sliku..

reci da se amerikanci zalazu sa svetsku pravdu je toliko morbidno i imbecilno, da taj neko koji to tvrdi ne zasluzuje da trosi kiseonik bezveze..

zar ti stvarno mislis da amerikance zanima istorija i pravda izmedju srba i albanaca ili bilo koje sukubljene nacije na svetu? priemera radi.. zasto amerikanci lobiraju svuda po svetu za albance? zato sto su bili ugrozeni od srba ili zato sto imaju najvecu vojnu bazu u evropi na kosovu? pusti, bre, te price za malu decu..

nisi ni svesno koliko naivno delujes kada prenosis ovde propagandu koja se servira amerikancima i ostatku sveta od strane bele kuce..

nemas pojma sta se desava kada se kamere ugase i zavese spuste..

filozofija amerikanaca je sto su drugi slabiji, tako njihova moc raste..


 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10256 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 18:59 - pre 137 meseci
Citat:
Odin D.:
Citat:
Java Beograd: U mojim očima amerikanci su svetski teroristi.

Kakav značaj za bilo koga osim za tebe ima pogled iz tvojih očiju?
Taman onoliki značaj, koliko i pogled iz tvojih očiju. (Zato što smo obojica zrnce prašine u univerzumu.)
Što je čovek moćniji - to je značaj njegovog viđenja stvari - veći.





OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

milosmalic
Programer - Team Lead & Competence
Coach, Mogul, Beograd
Beograd

milosmalic
Član broj: 268996
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.mogul.com


+143 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 19:18 - pre 137 meseci
Citat:
mondexx:
ahahahaha, jbt.. da li je ovo moguce.. sta tebi znaci 1945godina? bice da si taj cas istorije propustio, jer da nisi, mozda bi tada naucio da je te godine izveden jedan od najvecih zlocina u ljudskoj istoriji..
alo, jbt.. oni su bacili atomske bombe na civile.. o cemu ti prdis ovde?


Jeste, 1945 godine su potamanili Japance kao što su i Indijance. Amerikanci su praktično izmislili koncentracione logore. To može da pronađe svako ko samo malo istražuje.

Ipak meni kao Srbinu pre 1945-te na pamet pada prvo 1944/ta:


Citat:
Beograd su anglo-američke vazdušne snage tokom Drugog svetskog rata bombardovale 11 puta. Infrastruktura u Beoradu je bombardovana tri puta u aprilu, dva puta u maju, po jednom u junu i julu i četiri puta u septembru 1944[1][2][3]. Najteže žrtve zabeležene su tokom aprilskog bombardovanja 16. i 17. aprila 1944. godine, što se poklopilo sa prvim i drugim danom pravoslavnog Uskrsa te godine. Glavna jedinica u ovoj akciji bila je američka 15. vazduhoplovna jedinica, sa bazom u Fođi na jugu Italije. Učestvovalo je 600 bombardera, koji su sa 3000-5000 metara ispuštali „tepih bombe“. Protivavionska odbrana nije postojala.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/...%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0_(1944)

Ruska Borilačka Veština "SISTEMA", klub Hrast, Beograd

Upis na Ruski Sistem
http://www.sistemasrbija.rs/no...mu-u-beogradu-sezona-2012-2013
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 19:55 - pre 137 meseci
@Java Beograd

Jasno je meni sve, ali tebi nije čini mi se.
Ako nećeš ništa (kao i ovaj zen mislilac što je lupio, pa sad ćuti) čemu uopšte javljanje na ovu temu, ili bilo koju temu sa sličnom tematikom?
Kod vas dvojice je sve podložno ličnoj interpretaciji i subjektivnom stavu i tu se završava analiza. Kapiraš li ti ogroman problem i rupu u takvom stavu?
Da vam ne bih navodio svaku stavku, evo najvažnije koja će vam sigurno i najviše skrenuti pažnju - taj stav praktično "legalizuje" svaku američku pi*dariju, dosadašnju i buduću, jer u njihovim očima to je sve ok. A pošto su oni i najveće baje, onda taj njihov pogled daleko seže, a ti možeš samo da se češeš. Geddit?
Ili, zašto bi tvoj zahtjev za kažnjavanjem Haradinaja imao veću težinu od zahtjeva Albanaca da on bude nacionalni heroj, ako je sve u oku posmatrača?
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 20:46 - pre 137 meseci
@Odin
Pa nije bas tako. Ako je krv prosuta, ona je prosuta i tu nema prostora za raspravu i razlicite stavove. Druga je stvar kako ces ti racionalizovati i prihvatiti neki dogadjaj. Tu nastanu ta vidjenja. Nako u te svrhe uzme serviranu zvaku, neko je sam smuti i to je ok. Ono sto nije ok je sto se u silnom zvakanju izgubi prosti Ljudski pogled na nesto sto se zbilo kao i sposobnost da se prepozna slicno u buducnosti.

 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju26.01.2013. u 20:56 - pre 137 meseci
amerima da smetaju ''diktatori'' oni bi direktne bombe bacili na njih i gotov posao! a ne oni civile ubijaju i bacaju na kolena a pri tom se fabrike i sve ostalo unistava sto cini jednu drzavu jer oni izjedaju ovu planetu pocev od zaganjenja pa sveg ostalog!!! em nas truju medijima em nam zagadjuju vazduh! ko je ona da nama svima remeti zivot? SILEDZIJA koji ce platiti cenu kad tad!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Putovanje Sophie i Erica Schmidta kroz Severnu Koreju

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 46116 | Odgovora: 239 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.