Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pokusaj ka boljem zivotu

[es] :: Vodič za emigraciju :: pokusaj ka boljem zivotu

[ Pregleda: 703 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

comim
instalater KPS , rohe

Član broj: 257141
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon pokusaj ka boljem zivotu10.01.2013. u 17:47 - pre 137 meseci
Pozdrav svima, citao sam ovaj forum od 2011 god. shvatio sam da se pravila menjeju. Iskreno isao sam na sajt Australijske Ambasade i tamo mi je malo sta jasno. Zeleo bih da se iselim sa suprugom i cerkom u Australiju. Imam 33 godine, supruga 32 a cerka 4 meseca. Zavrsio sam za carinskog tehnicara, radim u firmi koja se bavi istaliranjem cevovoda tecnih goriva po benzijskim stanicama, radim vec 11 godina taj posao ali znam da radim i moleraj, keramiku, trenutno pohadjam skolu Engleskog, i stigao sam do srednjeg nivoa. Supruga je saobracajni tehnicar, ima iskustva u administraciji, i kozmetickim uslugama, Engleski srednji nivo. Mi smo zeleli neku vizu gde bih ja mogao da odem prvi bar na godinu dana, a oni da dodju tad. Gledao sam 190, 189 i 457 vize, mada iskren da budem meni je malo sta tu jasno. Citao sam da ima sponzorstvo drzave da dve godine moram da budem u jednoj regiji, ne razumem da li mi oni daju posao ili ga sam trazim. Znam da je od vas tu neko rekao ko ne moze da se snadje, ne treba ni da ide, ali stvarno mi je potrebna pomoc. Zelimo da pokusamo i odemo. Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: pokusaj ka boljem zivotu

[ Pregleda: 703 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.