Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Proxy mi sprecava instalaciju nekih programa

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Proxy mi sprecava instalaciju nekih programa

[ Pregleda: 1438 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nikolapirot
Student
Srbija Pirot

Član broj: 235367
Poruke: 239
*.sc.ni.ac.rs.



+1 Profil

icon Proxy mi sprecava instalaciju nekih programa04.12.2012. u 20:08 - pre 137 meseci
Moj problem je sledeci, ja ne mogu nikako da pristupim internetu a da nije preko proxy-ja jer je jedan internet za celi dom i onda nam onemogucavaju neke stvari tipa torrente rapidshare i tako to. Sad imam jedan problem, ja sam lepo definisao proxy, ali neki programi, tipa realplayer koji kad se skinu su 500kb i onda oni odma skidaju celokupnu instalaciju, nece da rade jer ne prepoznaju proxy koji sam deifinisao u lan settings (windows7). Da napomenem ukoliko je bitno, da bi se koristo proxy mora da se unese i korisnicki nalog koji posedujem. Dakle kako ja mogu tom fajlu "da pokazem" koji je proxy i tako to?

[Ovu poruku je menjao nikolapirot dana 04.12.2012. u 23:36 GMT+1]
 
Odgovor na temu

GORSHTAK
Ivan Matić

Član broj: 136182
Poruke: 285
*.adsl.verat.net.



+5 Profil

icon Re: Proxy mi sprecava instalaciju nekih programa24.12.2012. u 23:03 - pre 137 meseci
Nisam te razumeo da li si uspeo da instaliras real, ili imas problem da ga tokom instalacije preuzmes sa interneta.
Ako te muci drugo, na ovom sajtu mozes naci offline instaler http://www.softexia.com/realplayer.html
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Proxy mi sprecava instalaciju nekih programa

[ Pregleda: 1438 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.