Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zasto se snimak ne prihvata kao dokaz na sudu?

elitemadzone.org :: MadZone :: Zasto se snimak ne prihvata kao dokaz na sudu?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 21728 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

btomic
Branislav Tomić
Nezaposlen
Novi Beograd

Član broj: 296011
Poruke: 24



+196 Profil

icon Re: Zasto se snimak ne prihvata kao dokaz na sudu?22.11.2012. u 16:28 - pre 139 meseci
U bloku 33 na N.Bgd. postoji ulaz u stambenu zgradu (8 spratova) u kome se nalazi prijavnica opremljena mnoštvom monitora i u njoj je stražar koji te presreće i pita kuda si pošao. Ako mu se učiniš bezazlenim onda te pusti da uđeš i onda prolazeći hodnicima vidiš u svakom ćošku na svakom spratu ispred svakog stana kameru. Ovako je barem bilo pre 8 godina kada sam tamo prvi i poslednji put bio (mislim da je i sada tako). U toj zgradi stanuje poznati ali kontroverzni "biznismen" koji je kupio ceo jedan sprat a i stan ispod i iznad onog u kome stanuje njegova porodica. Kako je dobio dozvolu za ovo to samo on zna ali očigledno da je u Srbiji i to moguće.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Zasto se snimak ne prihvata kao dokaz na sudu?22.11.2012. u 17:10 - pre 139 meseci
Citat:
btomic: U bloku 33 na N.Bgd. postoji ulaz u stambenu zgradu (8 spratova) u kome se nalazi prijavnica opremljena mnoštvom monitora i u njoj je stražar koji te presreće i pita kuda si pošao. Ako mu se učiniš bezazlenim onda te pusti da uđeš i onda prolazeći hodnicima vidiš u svakom ćošku na svakom spratu ispred svakog stana kameru. Ovako je barem bilo pre 8 godina kada sam tamo prvi i poslednji put bio (mislim da je i sada tako). U toj zgradi stanuje poznati ali kontroverzni "biznismen" koji je kupio ceo jedan sprat a i stan ispod i iznad onog u kome stanuje njegova porodica. Kako je dobio dozvolu za ovo to samo on zna ali očigledno da je u Srbiji i to moguće.

Sada kako je ceo ulaz zgrade njegov, nema ko šta da mu dozvoljava ili ne :)
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Zasto se snimak ne prihvata kao dokaz na sudu?22.11.2012. u 22:04 - pre 139 meseci
Citat:
btomic:
U bloku 33 na N.Bgd. postoji ulaz u stambenu zgradu (8 spratova) u kome se nalazi prijavnica opremljena mnoštvom monitora i u njoj je stražar koji te presreće i pita kuda si pošao. Ako mu se učiniš bezazlenim onda te pusti da uđeš i onda prolazeći hodnicima vidiš u svakom ćošku na svakom spratu ispred svakog stana kameru. Ovako je barem bilo pre 8 godina kada sam tamo prvi i poslednji put bio (mislim da je i sada tako). U toj zgradi stanuje poznati ali kontroverzni "biznismen" koji je kupio ceo jedan sprat a i stan ispod i iznad onog u kome stanuje njegova porodica. Kako je dobio dozvolu za ovo to samo on zna ali očigledno da je u Srbiji i to moguće.


Haha.

Jbt kakva budala, kupio stan ispod i iznad i ceo sprat !!!
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Zasto se snimak ne prihvata kao dokaz na sudu?22.11.2012. u 22:48 - pre 139 meseci
sto budala... samo ima love dovoljno...

smeta coveku buka, a verovatno mu ne odgovara kuca zbog mesta...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zasto se snimak ne prihvata kao dokaz na sudu?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 21728 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.