Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?

[es] :: Advocacy :: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7421 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.opera-mini.net.



+253 Profil

icon Re: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?10.11.2012. u 18:45 - pre 139 meseci
A otkud znam sta trazim? Sta ako sam zaboravio ime fajla? Sta ako necu da mi iskoce svi fajlovi, vec samo onaj kojeg trazim?
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
*.exe-net.net.



+159 Profil

icon Re: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?10.11.2012. u 18:54 - pre 139 meseci
^ Sta si upravo pitao?

Citat:
imate pretragu a mozete i nalepiti precice na metro pozadini
 
Odgovor na temu

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.opera-mini.net.



+253 Profil

icon Re: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?10.11.2012. u 19:03 - pre 139 meseci
Objasni mi kako da nadjem sliku, video fajl ili aplikaciju kojoj ne znam ime. A necu da mi izlista sve.
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
216.172.135.*



+104 Profil

icon Re: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?10.11.2012. u 19:07 - pre 139 meseci
Citat:
llux:
A otkud znam sta trazim? Sta ako sam zaboravio ime fajla? Sta ako necu da mi iskoce svi fajlovi, vec samo onaj kojeg trazim?

Pa dobro ajmo sad ici iz krajnost u krajnost realno ja sam i na win 7 retko koristio meni.Obicno pritisnem start pa mi izbaci sta najvise koristim kada sam pokusavao da nadjem neki program rucno meni je to predstavljalo problem pa sam najvise koristio pretragu.A i realno mislim da vecina vas ne koristi sve programe,odnosno postoje nekoliko programa koje stalno koristimo ostalo po potrebi ali opet za svaki program moze da se napravi precica sto u ovom slucaju mozete da napravite na Metro ukoliko ne volite da vam radna povrsina bude prepuna ikonama.
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
216.172.135.*



+104 Profil

icon Re: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?10.11.2012. u 19:14 - pre 139 meseci
Citat:
llux:
Objasni mi kako da nadjem sliku, video fajl ili aplikaciju kojoj ne znam ime. A necu da mi izlista sve.

Ne razumem sta si hteo da pitas a kako si to radio na win7?
Citat:
Zoran Milovanovic:
^ Sta si upravo pitao?

Citat:
imate pretragu a mozete i nalepiti precice na metro pozadini

Sta sam pitao?
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
*.exe-net.net.



+159 Profil

icon Re: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?10.11.2012. u 19:25 - pre 139 meseci
@sad_ste_face_jel pitanje je upuceno @llux, ni ja ne razumem sta zeli da izvede. A tebe sam citirao jer si naveo nacin, ako na to misli.

 
Odgovor na temu

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.opera-mini.net.



+253 Profil

icon Re: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?10.11.2012. u 19:30 - pre 139 meseci
Mislim da mi je lakse da krstarim kroz foldere, nego da za svaki fajl stalno koristim pretragu. Postoje nebitni fajlovi, za koje ne pravim precice i ne pamtim nazive ali ponekad im se vracam. Postoje periodi kada me mrzi da se organizujem, pa mi je sve razbacano po raznim folderima.
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
198.144.105.*



+104 Profil

icon Re: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?10.11.2012. u 19:40 - pre 139 meseci
Ili jos bolje koristi total commander ja njega pretezno koristim i na win 7 i 8 jer mi je lakse da na jednoj strani otvorim jedno a na drugoj drugo i veoma brzo mogu da kopiram podatke ili trazim neki fajl.

[Ovu poruku je menjao flighter_022 dana 10.11.2012. u 23:08 GMT+1]
 
Odgovor na temu

SStudio

Član broj: 254071
Poruke: 586



+308 Profil

icon Re: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?11.11.2012. u 03:20 - pre 139 meseci
Citat:
Postoji li tema na kojoj ti ucestvujes, a da ne spominjes Apple?


svi smo to primetili, ali nažalost fanbojizam je teška i neizlečiva boljka
Kada imas cekic sve ti lici na ekser
Simplicity is the ultimate sophistication.
 
Odgovor na temu

Marcus Naissus
Niš

Član broj: 291521
Poruke: 92
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+45 Profil

icon Re: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?11.11.2012. u 04:39 - pre 139 meseci
SStudio, je l' je toliko teško da napišeš bilo šta vezano za temu umesto što samo dođeš na neku temu na kojoj sam napisao nešto i napišeš poruku koja je od početka do kraja nešto na moj račun, bez bilo čega što ima bilo kakve veze sa temom?

Ni jedan jedini argument nisi izneo u vezi bilo čega što ja napišem, ni na drugim temama, a ni na ovoj, nego kad dođeš na forum samo na moj račun dobacuješ nešto. Je l' si ti to opsednut mnome? Kad si počeo to da radiš nisam hteo ni da komentarišem ono što si napisao, dok nisi postao dosadan.

Da li ću ja da pravim poređenja Microsofta i njihove konkurencije (u ovom slučaju Apple) je moja stvar. Micosoftove odluke i proizvodi jesu tema ovde, tako da je i upoređivanje Microsofta sa njihovom konkurencijom vezano za temu.

Ako se tebi i tvojim drugarima ne sviđaju ono što ja pišem, izvolte pa iznesite neki argument ako ga imate.

Zar toliko nemaš pametnija posla nego da me juriš po forumu samo da bi dobacivao nešto na moj račun?

Na ovu poruku ne moraš ni da odgovaraš... ja ću jednostavno da ignorišem tvoja dobacivanja, a ti piši šta hoćeš... nije me briga.

Eto, toliko.
 
Odgovor na temu

Marcus Naissus
Niš

Član broj: 291521
Poruke: 92
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+45 Profil

icon Re: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?11.11.2012. u 06:44 - pre 139 meseci
Gledam malopre članke na B92 i imam šta da vidim... http://www.b92.net/tehnopolis/...12&mm=11&nav_id=659208

Taman sam pomislio da bi Windows 8 tableti mogli da budu dobri (pomenuo sam u uvodnoj poruci jedan tablet sa Windows 8... ne ovaj Surface, nego neki drugi... ali nisam očekivao ni da su ovi nešto loši), al' MS me je ovim još jednom podsetio da su oni onaj stari MS koji je pravio XBOX (red ring of death, anyone?)... ne znam ima li smisla više da se nadam da bi MS možda i mogao da napravi nešto kvalitetno.
 
Odgovor na temu

SStudio

Član broj: 254071
Poruke: 586



+308 Profil

icon Re: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?11.11.2012. u 11:11 - pre 139 meseci
Citat:
Da li ću ja da pravim poređenja Microsofta i njihove konkurencije (u ovom slučaju Apple) je moja stvar.


Možeš ti da praviš poređenje niko ti ne brani, ali propusti da barem u jednoj temi koju otvoriš napišeš "Kad bi apple ovo kad bi apple ono" a tema veze nema ni sa jabukama ni sa kruškama, što je najgore ti si taj koji pokrene temu.

Jer to dopunjavaš svoj ego ili šta?

Što se tiče toga šta je kome važnije.
U ekonomiji koja sada vlada, firma koja se skoncentriše na samo jedan proizvod ne može očekivati neki značajan profit niti deo kolača tog velikog tržišta, samim tim ni akcije im nisu jake pa gube još više nezarađenog novca.


Citat:
ne znam ima li smisla više da se nadam da bi MS možda i mogao da napravi nešto kvalitetno


I eto opet flejmuješ, znači nepopravljiv si lolz.

Zamoli Gojka da ti otvori posebnu sekciju na madzone, inače smo ga ugasili ovde kako si krenuo, uskoro će se i u nekoj temi o krunjenom kukuruzu naći tvoj odgovor u kome porediš zašto je bolji apple od krunjenog kukuruza.
Kada imas cekic sve ti lici na ekser
Simplicity is the ultimate sophistication.
 
Odgovor na temu

sad_ste_face_jel

Član broj: 300015
Poruke: 309
209.73.132.*



+104 Profil

icon Re: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?11.11.2012. u 12:58 - pre 139 meseci
Aman sta je sa vama spamerima? Imate MZ pa se prepirajte do sutra!Juce plus_minus sad SStudio samo jos fali i odin d i to je to!
Moderatoru regulisi ove upadace i presretace jer samo spamujiu a niko nista ne preduzima.Ja kada kazem nesto mene banuju a oni i dalje ostaju da spamuju pa lepo nema sta.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?17.11.2012. u 06:46 - pre 139 meseci
Citat:
Moderatoru regulisi ove upadace i presretace jer samo spamujiu a niko nista ne preduzima


Neće ... moderator misli_da_je_faca, pa zato.
about:networking
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Windows 8 - Da li su to sada MS-u važniji tablet računari od desktop mašina?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7421 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.