Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Emigracija u Svajcarsku

[es] :: Vodič za emigraciju :: Emigracija u Svajcarsku

[ Pregleda: 731 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Arsenije.G
Shef

Član broj: 306804
Poruke: 224
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+62 Profil

icon Emigracija u Svajcarsku30.10.2012. u 18:47 - pre 139 meseci
Dal si pametan ili ne, ne mogu ja da odredjujem jer nisam kompetentan za to. Mogu samo da zakljucim da si ne obrazovan, veliki egoista, pun kompleksa i imas dve najgore osobine a to su glup i bezobrazan. Naravno da Ph.D. nije potreban za emigraciju dovoljno je samo da se udas i dobices vizu, i tako kojekakvi emigriraju pa se posle prave pametni. O tvojim podatcima stvarno ne bih komentarisao, lepo sam se nasmejao kad si dao post o inflaciji u Svajcarskoj ali suzdrazao sam se da te ne ismevam. Ali posto sad vidim da si jako pametan pohvalicu te na lepo kopiranom tekstu i tvom slobodnom zapazanju i slobodnoj proceni koja nema veze sa vezom. Ne znam kakvi su to kao ja, i ne znam kako se mi to obrusavamo na takve kao ti. Meni je stvarno zao ako vam zivoti nisu potpuni, ako ste nezadovoljni, patite ili ne znam sta, idite kod doktora i lecite se, nemojte praviti forume gde lecite svoje komplekse i gde se osecate bitnima. Ako mozete pomognite ljudima, dajte im savet, svoje misljenje a ako ne mozete nemojte ih ismevati i praviti ih idiotima.
Ja se na ovu temu necu vise javljati, jednostavno nema potrebe jer nemam kompleksa za lecenje. Kome god bude trebala bilo kakva pomoc, bilo kada moze mi poslati PP ili me naci na Organizaciji Srpskih studenata u Svajcarskoj, takodje i na OSSI-ju.
Hvala na pomoci, izvinjavam se ako sam nekog uvredio.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Emigracija u Svajcarsku

[ Pregleda: 731 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.