Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

dobijanje dozvole stalnog boravka u kanadi sponzorstvom sa oceve strane

[es] :: Vodič za emigraciju :: dobijanje dozvole stalnog boravka u kanadi sponzorstvom sa oceve strane

[ Pregleda: 1728 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milos 2
milos ljatkovic

Član broj: 148450
Poruke: 669
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon dobijanje dozvole stalnog boravka u kanadi sponzorstvom sa oceve strane26.07.2012. u 15:05 - pre 142 meseci
pozdrav, moj otac se ozenio u kanadi, i zena hoce da ga sponzorise da dobije dozvolu stalnog boravka, posto i ja hocu da odem, u istom paketu i mene sponzorise moj otac da bi posao advokata bio jeftiniji. e sada problem, on je u kanadi, on ce tamo kod ovlascenog lekara da obavi lekarski pregled. ali da li, posto vise u srbiji nema ambasade, cu ja trebati lekarski pregled da obavim ovde, ili u becu?

i jos jedno pitanje: da li neko ima iskustva sa sponzorstvom u kanadi da mi kaze koliko bi dugo trebalo da se ceka na odgovor kanadske vlade da li ce odobriti ili ne zahtev za dozvolu stalnog boravka?
 
Odgovor na temu

milos 2
milos ljatkovic

Član broj: 148450
Poruke: 669
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: dobijanje dozvole stalnog boravka u kanadi sponzorstvom sa oceve strane04.08.2012. u 14:58 - pre 141 meseci
da li iko ima iskustva sa ovim?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: dobijanje dozvole stalnog boravka u kanadi sponzorstvom sa oceve strane

[ Pregleda: 1728 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.