Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Re: Dobijanje nemacke boravisne vize

[es] :: Vodič za emigraciju :: Re: Dobijanje nemacke boravisne vize

[ Pregleda: 1779 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Romeo1977

Član broj: 281886
Poruke: 6
*.dial-up.dsl.siol.net.



Profil

icon Re: Dobijanje nemacke boravisne vize07.05.2011. u 00:52 - pre 157 meseci
Javljam se sa molbom za pomoc,ja sam na privremenom radu u Sloveniji,imam radnu dozvolu na dve godine,verenica mi zivi u Stuttgartu i planiramo da se vencamo,intresuje me gde se bolje vencati,ona ima nemacke ja srpske papire,interesuje me posle sklapanja braka kada ja dobijam dozvolu boravka u nemackoj i pravo na rad,unapred zahvalan
 
Odgovor na temu

leptiric 04
Milena Jovanovic
student
Beograd

Član broj: 290572
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Re: Dobijanje nemacke boravisne vize17.09.2011. u 01:56 - pre 153 meseci
Molim za pomoc ako je neko u slicnom problemu da mi odgovori .... Moj verenik i ja predali smo papire za vencanje u Nemackoj i dobili smo dozvolu . Sada je na redu nemacka ambasada u Beogradu i naravno polaganje nemackog jezika i sve to ne bi bilo problem da nisam saznala da sam trudna , a treba mi tri meseca intenzivnog ucenja nemackog kako bih izasla na ispit i plus ako ne polozim iz prvog puta i obrada vize , ja cu do tada vec biti u podmakloj trudnoci ili pred porodjajem . Zato molim ako neko zna da mi odgovori da li trudnice imaju neke prednosti prilikom predavanja papira u ambasadi i da li postoji mogucnost da se dobije viza , a da se tamo nastavi sa ucenjem nemackog jezika , kako taj ispit ne bih polagala sada ovde u Beogradu ? Inace i moj buduci suprug i ja smo visoko obrazovani , on se tamo i skolovao ( zavrsio fakultet ) i sada tamo radi . Unapred zahvalna !
Milena Jovanovic
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Re: Dobijanje nemacke boravisne vize

[ Pregleda: 1779 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.