Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Targo - kako Vam se cini varijanta...?

[es] :: ISP :: Targo - kako Vam se cini varijanta...?
(TOP topic, by pajaja)
Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 190347 | Odgovora: 764 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milosbeo
Loading...

Član broj: 220015
Poruke: 438
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.umrezen.in.rs


+82 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?16.09.2012. u 00:19 - pre 140 meseci
Evo snimaka iz TC Usce, tamo imaju dva štanda.
P.S. Tete su jako prijatnog izgleda

Targo HD Televizija
 
Odgovor na temu

madmax-wifi

Član broj: 167175
Poruke: 386



+248 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?16.09.2012. u 01:08 - pre 140 meseci
Citat:
pfcdejan:Jel zna neko nesto o novoj telekomovoj akciji 5/1 za 1000 dinara, mnogo dobra ponuda samo ako je istina.

Ovo prvi put cujem, ima neko neki info...? Nigde jos nije objavljeno... Ako je istina... da jos malo prolongiram potpisivanje ugovora kod verata za 1600din...










 
Odgovor na temu

dulsrules
belgrade

Član broj: 75681
Poruke: 168
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.youtube.com/dulsrules


+31 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?16.09.2012. u 01:44 - pre 140 meseci
I ja prolongiram uvodjenje adsl-a zbog ove akcije. Mislim da je samo za nove korisnike i da je ugovor na 2 godine. Tako sam procitao na benchu.
 
Odgovor na temu

markomix

Član broj: 62809
Poruke: 264
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+24 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?17.09.2012. u 14:51 - pre 140 meseci
Citat:
bachi: Upravo tako. Normalno da ADSL ne može da gura 100/50, ali to ne sprečava Telekom da ponudi brže ADSL pakete sa većim uploadom na početnim paketima, te da spuste cenu zakupa ADSL porta koje papreno naplaćuju provajderima ili da ostave iste brzine, ali da znatno spuste cenu, kako bi broadband postao dostupniji ovoj IT nepismenoj naciji.

Pa ko je lud da uzme 1.5/0.2Mb kada za iste novce može 10/1; 10/5?

Inače firma u kojoj radim, iako je dobila ponudu, zbog tog ugovora od 2 godine neće uskoro prelaziti sa SBBa na Targo telekom, jer je krajnje neverovatno da neko nov koji se "tek ispilio" insistira na ugovorima od 2 godine, a bez probnog perioda... Svašta...

I da, što se djricky-a tiče, čovek nikada, ali nikada (mada od trenutka od kada aktivno pratim ovaj forum) nije favorizovao Verat Net.


Mozes da kazes da sam ja lud. Jer TT ne kosta kao 1.5(bez ugovora), jer kod TT-a je cena 1900 na obavezu od 1 god.. Ja licno nemam nameru da se obavezujem na vise od godinu dana(ajde da su ponudili neku vecu brzinu na obavezi od 2 god., pa i da razmislim, mada ne verujem ni da bi se tada obavezao na duze od godinu dana). Ajde da su ponudili cenu kao i ovi sa kabla(oko 1500-1600), nego su zveknuli poprilicno vecu cenu(1900), iako su rekli da ce imati nize cene. Prosto mi neverovatno zvuci da neko ko se tek pojavio daje dosta vecu cenu od konkurencije i prakticno ucenjuje korisnike da se obavezu na 2 godine, ako hoce da uzimu njihov net po normalnoj ceni. A sto bi im bilo tesko da stave normalnu cenu(ne moraju nizu kao sto su govorili), a za one koji hoce da se obavezu na duze vreme, nek dobiju neku povoljnost u vidu manje cene ili vece brzine. Zasto samo oni da budu u plusu, zasto ne bi i korisnici dobili nesto za to duze obavezivanje(sto je potpuno normalno svuda)?

Moja poenta da je da ima dosta ljudi koji razmisljaju ovako, tj nece da ih neko zeza. A stvarno ne razumem koji je problem TT-u da stavi normalnu cenu, pod uslovom da planiraju da dobro rade svoj posao. Jer ako budu bili dobar provajder sigurno niko nece preci kod nekog drugog. A kao sto sam vec rekao, ako hoce da im se ljudi obavezuju na 2 godine, onda bi bilo fer da i sami korisnici dobiju nesto za uzvrat. Sto se mene licno tice, da je TT stavio normalnu cenu koja je trenutno u Srbiji, ne bi mi bio problem da se obavezem na godinu dana, a ako su konkurenti sa brzinama i imaju dobru uslugu, ja sigurno ne bih menjao provajdera, ali posto trenutno pilicare, ja sigurno necu uzimati net od njih dok ne ponude konkurentne cene.

Ono sto me najvise nervira je cinjenica da su vestacki digli cenu osnovnom paketu. Nadam se da neki drugi provajdi nece da se ugledaju na njih i da pocnu da dizu cene





[Ovu poruku je menjao markomix dana 17.09.2012. u 16:08 GMT+1]
A sta je to ADSL???????????????????
 
Odgovor na temu

adzo_
Ivan Adžić

Član broj: 150302
Poruke: 464



+256 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?17.09.2012. u 15:19 - pre 140 meseci
Evo ja bi prvi potpisao za TT kad bi ih bilo u mom gradu

Nije mi jasno zasto svi racunate cenu od 1900din kada je cena 1600din za 2god ugovor(taj 2 god ugovor je standardan i kod SBB-a i za ADSL)

A nije mi jasna ni matematika da nisu povoljniji jer da bi imao internet kod TT ti je dovoljno 1600din mesecno,
za SBB ti treba 2500din mesecno (+cuveno odrzavanje) a ADSL(sa njihovim smesnim brzinama) je oko 2100din mesecno(+pretplata za fiksni telefon)
(jeste da u jednom slucaju dobijes kablovsku a u drugom fiksni telefon, ali ako ti ni jedno ni drugo nije potrebno...vec samo internet....)
 
Odgovor na temu

bane4444

Član broj: 253783
Poruke: 59
*.adsl-1.sezampro.rs.



+17 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?17.09.2012. u 15:41 - pre 140 meseci
Citat:
adzo_: Evo ja bi prvi potpisao za TT kad bi ih bilo u mom gradu

Nije mi jasno zasto svi racunate cenu od 1900din kada je cena 1600din za 2god ugovor(taj 2 god ugovor je standardan i kod SBB-a i za ADSL)



Zato što su ljudi sitničari : - )
 
Odgovor na temu

markomix

Član broj: 62809
Poruke: 264
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+24 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?17.09.2012. u 16:02 - pre 140 meseci
Citat:
adzo_: Evo ja bi prvi potpisao za TT kad bi ih bilo u mom gradu

Nije mi jasno zasto svi racunate cenu od 1900din kada je cena 1600din za 2god ugovor(taj 2 god ugovor je standardan i kod SBB-a i za ADSL)

A nije mi jasna ni matematika da nisu povoljniji jer da bi imao internet kod TT ti je dovoljno 1600din mesecno,
za SBB ti treba 2500din mesecno (+cuveno odrzavanje) a ADSL(sa njihovim smesnim brzinama) je oko 2100din mesecno(+pretplata za fiksni telefon)
(jeste da u jednom slucaju dobijes kablovsku a u drugom fiksni telefon, ali ako ti ni jedno ni drugo nije potrebno...vec samo internet....)


Ne znam odakle ti ta informacija da je svuda obaveza 2 godine. A i u tome jeste cela poenta price, tj to je cena na 2 godine, sto onda znaci da je normalna cena mnogo veca. Znaci ti hoces da kazes da ne bi imao problema da ti sada Telekom poveca brzinu za osnovni paket na 1900 sa obavezom od 1 god. , a bez obaveze da ne komentarisem. Nemoj da poredis brzine adsl-a i optike, a s obzirom da optika treba da ima jace pakete od kabla za iste pare(ili manje), sto ovde ocigledno nije slucaj.... (10Mbps 1god.--- SBB 1540, TT 1900)

Kod adsl-a ne moras da potpises ugovor i osnovna cena je oko 1500(adsl i kabl ne mogu da se porede po brzinama iz ociglednih razloga), kod sbb-a mozes i bez ugovora i sa ugovorom(od godinu dana 10Mbps) i cena je oko 1500. Znaci koliko god da traje ugovor cena je oko 1500.

Znaci i na kablu i na adsl-u cena osnovnog paketa bez ugovorene obaveze je oko 1500, a ako potpises ugovor onda dobijas vecu brzinu i na adsl-u(akcije) i na kablu.

Ja kablovsku i telefon placam kako god da okrenes, tako da mi to ne ulazi u racunicu.


@bane4444 Znaci po tebi je sitnicar onaj koji hoce da dobije neku povoljnost ako mu provajder zatrazi da se obaveze na duze vreme. I po 100. put da ponovim, ako ti neko kaze :"Mi smo novi pa cemo morati da imamo nize cene"- zar nije logicno da ponudi bar u najmanju ruku iste cene kao konkurencija, a ne vece. Zna se kolika je cena osnovnog paketa u Srbiji, tako da ako ovo TT-u nije osnovni paket, nek slobodno stave paket koji kosta oko 1500(mada im to onda ne bi bas tako lako proslo, jer bi bilo pitanje kako ovi sa kabla imaju vece brzine za iste pare).



Po vama bi znaci bilo normalno da su SBB i ostali kabl. op. (s obzirom na vece brzine od adsl-a) svoje osnovne pakete naplacivali 1900 sa 1god. ugovorom. Stvarno ne razumem

[Ovu poruku je menjao markomix dana 17.09.2012. u 17:13 GMT+1]
A sta je to ADSL???????????????????
 
Odgovor na temu

_goThic_
Colt Willcox
Java
Coffee City

Član broj: 43667
Poruke: 237
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+15 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?17.09.2012. u 16:07 - pre 140 meseci
Citat:
adzo_:
Evo ja bi prvi potpisao za TT kad bi ih bilo u mom gradu


Takođe. Al ću za optiku ovde da čekam kao za adsl.
Ja sam adsl dobio kad je polako počelo o optici da se priča.

Da TT dođe ovde, bio bih među prvima.
 
Odgovor na temu

pfcdejan
student
SP

Član broj: 305594
Poruke: 53
178.79.9.*



+3 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?17.09.2012. u 17:23 - pre 140 meseci
@Markomix
Po vama bi znaci bilo normalno da su SBB i ostali kabl. op. (s obzirom na vece brzine od adsl-a) svoje osnovne pakete naplacivali 1900 sa 1god. ugovorom. Stvarno ne razumem
--------------------------------------
Pa slobodno ako SBB ili ko drugi ponudi 10/5 neka dignnu na 1900 ako oce.
Sad ce neko reci jebes upload. Najvaznije je ovde da imamo vise izbora, pa kome sta treba neka uzme.Kome treba upload neka uzme TT kome ne treba ima ostal ekablovske operatere ili adsl.
Stoji to da su mogli malo jeftiniji da budu, ali ici ce samo njima na stetu ako im ne bude islo.
 
Odgovor na temu

markomix

Član broj: 62809
Poruke: 264
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+24 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?17.09.2012. u 17:42 - pre 140 meseci
Opet poredis stvari koje se ne porede. Kao sto ne mozes da poredis brzine na kablu i brzine adsl-a, isto tako ne mozes da poredis "up" na optici i na kablu. Ako kabl. op. nisu dizali cene sa povecanjem brzina u odnosu na adsl, onda po tom istom principu ni TT ne bi trebao da dize cene(pfff a jos su rekli da ce imati nize cene).
A sta je to ADSL???????????????????
 
Odgovor na temu

pfcdejan
student
SP

Član broj: 305594
Poruke: 53
178.79.9.*



+3 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?17.09.2012. u 17:52 - pre 140 meseci
Pa oni ocigledno smatraju da tih 5 uploada spada pod tim da su najjeftiniji, jer to niko ne nudi. Ja nisam ni ocekivao da ponude 10/5 za 1500 kao SBB 10/1. Jer da je Sbb npr. imao optiku i da je nudio 10/5 za npr 1600 TT nebi sigurno stavio cenu visu od 1600.
Ali kao sto sam napisao u prvoj recenici oni smatraju tako i mi tu ne mozemo nista uzmi ili ostavi.
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?17.09.2012. u 17:53 - pre 140 meseci
Meni nije jasno sto bi se neko uopste i obavezao na 2 god. kod bio kog provajdera... a kamoli kod nekog novog provajdera za kojeg ne znas ni kako radi ni kako ce raditi kada/ako bude imao velik broj korisnika...
Koje je to loodilo da se dobrovoljno uvalis u nepoznato i to na dve godine?!

O tome da su krenuli sa visom cenom, da i ne govorim... umesto da prave promociju i da nove korisnike nagradjuju sto ce im testirati servise i sto su hrabri da se odluce da predju kod njih, oni 'oce da ih novi korisnici kreditiraju (u odnosu na cene ostalih provajdera) placanjem najskuplje pretplate, a zauzvrat im za visu cenu dati nesto veci upload... ocaj.



- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

bane4444

Član broj: 253783
Poruke: 59
*.adsl-1.sezampro.rs.



+17 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?17.09.2012. u 18:01 - pre 140 meseci
Po zakonu, ukoliko servis ne funkcioniše kako treba možete da se zalite i trazite raskid ugovora. Tako da ako ste se vezali na npr 2 godine, to ne znači da ćete morati da plaćate nešto što ne dobijate.

Toliko o tom argumentu, "Biću njihov rob 2 godine i ništa neće da radi kako treba."

Uostalom, ne plaća se ništa unapred, tako da ne mozete biti oštećeni. I tako je kod svakog ISP-a.
 
Odgovor na temu

pfcdejan
student
SP

Član broj: 305594
Poruke: 53
178.79.9.*



+3 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?17.09.2012. u 18:02 - pre 140 meseci
Za ugovor je bar lako, ako im usluga ne radi kako treba raskines ugovor (bez penala naravno). A i videcu kod nekog u ugovoru, cini mi se da pise da moze da se raskine ugovor ukoliko usluga ne funkcionise kako je napisano.
Ja sam se za Kopernikus vezao bio 3 godine pa mi nije nista bilo.
I pitao sam ih ja sve oko cene i ugovora, ali prica je smao da moraju da isplate ove opticke medeme i da tako mora. E sad koliko oni profita imaju i da li je to sve tako nemam pojma nisu mi dali da zagledam u njihove finansije :D

Samo polako kome se ne zuri neka saceka jos, sigurno ce i kod njih biti neka akcija ili nesto.
 
Odgovor na temu

bane4444

Član broj: 253783
Poruke: 59
*.adsl-1.sezampro.rs.



+17 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?17.09.2012. u 18:06 - pre 140 meseci
Uopste nije bitno šta piše u ugovoru.

Zakon>ugovor
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?17.09.2012. u 21:09 - pre 140 meseci
Teško da će to tek tako da se raskine jer u ugovoru sigurno piše ono uobičajeno, da brzina nije garantovana i da može da se ponekad desi i da nema one maksimalne. Kod nas je veliki problem što se malo zna o svemu tome i stalno se po forumima pišu žalbe po kojima neko ne dobija "brzinu koju plaća" a to ne postoji, svi imamo ugovore sa maksimalnom mogućom brzinom.

Ja sam stvarno očekivao prilično bolju ponudu od TT. Pošto nemaju obavezu da bilo kome plaćaju korišćenje infrastrukture jer imaju svoju i to kvalitetnu, mislio sam da će osnovna ponuda da bude reda 20/10 i da će da košta kao osnovna ponuda ADSL-a ili kabla. Dobili smo malo skuplju ponudu koja ima bolji upload od SBB-a ali uz ugovor na dve godine (kraći ugovori uopšte nisu za razmatranje zbog harača za opremu) što je pod znakom pitanja jer niko ne zna kako će da rade, da li će sutra da krene agregacija koja će da promeni praktične brzine, da li će da filtriraju nešto, kako će da podnesu nagli porast broja korisnika koji sisaju 7/24 a uz to pošteno puste max upload ... ne znamo ni kakav će da bude odgovor ostalih jer je SBB najavio optiku, Vektor duplirao brzine ... zaboravio sam na taj detalj, sada Vektor nudi 20/1,5 za 1590 pa ako i ostali isprate ovakvu ponudu ... TT će da bude i skoro najgori. Jedino još ADSL nema šta da ponudi ali i tu očekujem neke promene.

Sve u svemu, tresla se gora ...
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?17.09.2012. u 23:32 - pre 140 meseci
^ Upravo to calexx! Ne znas ni sta ni kako ce biti...
a raskinuti ugovor nije tako lako... ako vi ostali mislite da cim dodjete i kazete da nesto ne radi, i da ce oni odma' da vade formular za raskid... tesko. :) Zakon moze tebe da stiti sto puta, al' dok ne reskines sa njima (ukoliko ne prihvataju tvoju zalbu) zakonskim putem, odose tebi i pare i vreme i zivci. :)
Jos jednom, ne kazem da su losi ili da ce biti tako, al' realno ne znamo kakvi su i kako ce im sistem raditi u buducnosti i pod eventualnim opterecenjem.

Citat:
Sve u svemu, tresla se gora ...

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

markomix

Član broj: 62809
Poruke: 264
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+24 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?18.09.2012. u 15:15 - pre 140 meseci
Ja verujem da ce sve biti OK sto se kvaliteta neta tice, tj. da nece biti nekih problema. Ali nikako ne mogu da svarim ove "ucenjivacke" cene(stave standardnu cenu na 2 god. da bi te naterali da se obavezes)

Citat:
pfcdejan: Pa oni ocigledno smatraju da tih 5 uploada spada pod tim da su najjeftiniji, jer to niko ne nudi. Ja nisam ni ocekivao da ponude 10/5 za 1500 kao SBB 10/1. Jer da je Sbb npr. imao optiku i da je nudio 10/5 za npr 1600 TT nebi sigurno stavio cenu visu od 1600.
Ali kao sto sam napisao u prvoj recenici oni smatraju tako i mi tu ne mozemo nista uzmi ili ostavi.


Ocigledno ti ne citas moje poruke, vec svaku 5. rec. Jer da citas, sigurno ne bi opet komentarisao "up" brzinu na optici. Pre bi bilo validnije moje pitanje(koje nisam postavio, jer je meni dovoljno da prate kabl po brzinama):"Zasto nemaju i vece "down" brzine od kabla za iste pare(a kamoli za ovu cenu), a ne samo "up". Ja sam njih i pitao da li ce imati nize cene i rekli su da hoce, tj. njihovim recima: "Jer kako cemo drugacije da privucemo korisnike"
A sta je to ADSL???????????????????
 
Odgovor na temu

adzo_
Ivan Adžić

Član broj: 150302
Poruke: 464



+256 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?18.09.2012. u 15:47 - pre 140 meseci
Citat:
markomix: ....


Osnovni problem je sto ti ponude gledas na nacin kako tebi odgovara(nemoj pogresno da me razumes i treba tako)
ali postoje i osobe, recimo meni, kojima odgovara bas ovakva ponuda TT

Ja nemam fiksni telefon i nemam nameru da placam taj harac od koliko vec din mesecno za neku "pretplatu"
Kablovski operateri me isto uz internet obavezuju sa nekim dodatnim odrzavanjem mreze(Ja licno tesko da sastavim i 1h ispred televizora mesecno)
Tako da ova ponuda SAMO interneta meni bas odgovara
(a i 2 god ugovor mi uopste nije problem, pa necu menjati operatera svaki cas... + nije neka bitna razlika 1god ili 2god ugovora)

P.S. Da me pogresno ne razumete ja sam na SBB mrezi i osim pocetnih par meseci i sporadicnih problema, sada bas dobro radi i jedini problem je ta uslovljena trgovina:
"Ako hoces internet onda moras da uzmes i kablovsku"



 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Targo - kako Vam se cini varijanta...?18.09.2012. u 20:30 - pre 140 meseci
Pa nije poenta sta je kome ok i sta svako od nas pojedinacno za svoje potrebe misli da je ok. TT nastupa kao novi igrac na trzistu i nudi nesto sto vec postoji, samo na malo drugi nacin. Sustina je da nudi TV i Internet. A to vec postoji i to odlicno organizovano od vise firmi u zemlji. Logika govori da bi trebalo da ponudi i vise i kvalitetnije za manje novca od drugih. Prosto.

Do sada se pokazalo da u sustini niti nudi vise niti nudi bolje niti nudi jeftinije od drugih. Ponuda TT-ma se svela na brzopleto smisljenu kampanju koja se, kako vreme odmice, pokazuje kao netacna, sto je strasno velika greska, kao ishitrena sto je isto prilicna greska, i kao prilicno nevesta, cak bi se reklo vrlo amaterski pripremana. Amaterski jer postoje primeri u okruzenju i u celom svetu a Internet omogucava brz i jednostavan uvid u to.

Sa tehnicke strane gledano nista novo nema sto vec nije zazivelo u okruzenju i provereno u radu. Tu i nisu mogli nista da izmisljaju, sto bi trebalo da im je velika olaksica koju, po mom misljenju, nisu iskoristili kako treba.

Jos jedna stvar je jako bitna, kako se sve sto rade odrazava na obicnog korisnika koji nije profesionalno vezan kako za TV tako i za Internet - a takvih je najveci broj i ciljna grupa svakoga ko se bavi prodajom tih usluga. Na stranu oni koji se razumeju i ili odlicno vladaju problematikom, narocito na tehnickom nivou, jer je takvih dovoljno malo da se ne uzimaju u obzir po prioritetu u bilo kakvom razmisljanju kad je rec o komercijalnom aspektu distribucije TV-a i Internet-a. Znaci, sta su ponudili obicnom korisniku, nazovimo to tako, a u poredjenju sa konkurencijom? Mislim da su tu pali "na ispitu" i to potpuno. To je moje misljenje.

I da ne zaboravim, biznis korisnici su opet zanemareni kao i kod konkurencije tako da i tu nisu uradili ono sto se moglo ocekivati.

Sve u svemu - steta, steta jer nisu u startu prava konkurencija postojecim konkurentima. Narocito sto ce se pravo lice TT-a pokazati tek za najmanje godinu dana (po svim pitanjima) sto je u danasnje vreme poznatog tempa zivota u fazonu - "ma nemam ja vremena da dajem kredit (fore) nekome ko nije u stanju da me sada i odmah uveri da vredi"! Ja to tako razmisljam.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Targo - kako Vam se cini varijanta...?
(TOP topic, by pajaja)
Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 190347 | Odgovora: 764 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.