Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa konekcijom

[es] :: Windows mreže :: Problem sa konekcijom

[ Pregleda: 1187 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

popmilan76

Član broj: 295089
Poruke: 1342
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Problem sa konekcijom17.06.2012. u 11:57 - pre 144 meseci
Imam SBB kablovski internet,i vrlo cesto mi se desava da mi pukne veza,jednostavno nece da otvori nikakv sajt,kao ni pocetni google pretrazivac,a u onjem desnom uglu ona dva kompjutera mi rade normalnoi,kada iden na network conections,pa uradim disable,pa enable,onda mi se pojavi trougao sa znakom uzvicnika koji pokazuje da nema vezu...sve sam pokusao i restartujem i gasim i drajvere reinstaliram i nista...cak sam isao i na reinstalaciju sistema...i opet nece, i onda sasvim slucajno posto sam ugasio racunar,ugasio ga i na dugme iza kucista ...i ukljucio racunar posle toga i radi mi net sasvim normalno.....sada znam kad mi pukne net ,ja ga gasim iza,i on radi posve noprmalno...da li neko zna zasto mi se to desava,i zbog cega...uradjen je i full scan sistema preko avasta i nista ne pronadje....ako neko moze da mi pomogne bio bi mu zahvalan....
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
95.180.97.*



+257 Profil

icon Re: Problem sa konekcijom17.06.2012. u 12:07 - pre 144 meseci
Deluje kao da ti napajanje ne radi dobro. Moguce crkvavanje u nekom trenutku.

Na tvom mestu bih poraymislio o promeni napajanja, ili barem isprobavanja drugog, ako imas mogucnosti.
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

popmilan76

Član broj: 295089
Poruke: 1342
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: Problem sa konekcijom17.06.2012. u 13:04 - pre 144 meseci
Sve radi dobro,a ovakav problem imam vec sest meseci....a racunar je jos pod garancijom
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Problem sa konekcijom

[ Pregleda: 1187 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.