Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zasto spam i kako obrisati adrese sa crnih lista e-mail provajdera?

[es] :: E-mail :: Zasto spam i kako obrisati adrese sa crnih lista e-mail provajdera?

[ Pregleda: 3765 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

joca_012
Pozarevac

Član broj: 169341
Poruke: 266
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Zasto spam i kako obrisati adrese sa crnih lista e-mail provajdera?17.06.2012. u 10:43 - pre 143 meseci
Zakupio sam internacionalni domen (nesto.net), i u okviru cPanel-a imam mogucnost koriscenja e-mail servera sa nekoliko naloga. Menu su bila potrebna tri... Slucajno sam primetio da su odjednom mejlovi poslati sa ovih adresa na yahoo i hotmail poceli da stizu u spam folder. Ujedno su poceli i da mi stizu razne spam reklame u inbox tih e-mail naloga!!!

Da li je u pitanju nizak nivo bezbednosti servera na kome hostujem ove mail adrese, ili mozda to sto koristim Mozila Thunderbird e-mail klijent?

Kako da obrisem mail adrese sa crnih lista Yahoo i Hotmail servera??
 
Odgovor na temu

GORSHTAK
Ivan Matić

Član broj: 136182
Poruke: 285
*.adsl.verat.net.



+5 Profil

icon Re: Zasto spam i kako obrisati adrese sa crnih lista e-mail provajdera?30.06.2012. u 11:01 - pre 142 meseci
Ko ti hostuje i kako taj domen?
Prosle godine sam skidao neki domen sa black listi, ali zaboravio sam gde tacno.
Proveri na ovim sajtovima da li si u BL:
http://www.spamhaus.org/
http://www.spamcop.net/

I pogledaj logove svog mejl servera, tamo mozes da nadjes informaciju ko te je blokirao, pa na osnovu toga da probas da odblokiras
 
Odgovor na temu

joca_012
Pozarevac

Član broj: 169341
Poruke: 266
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Zasto spam i kako obrisati adrese sa crnih lista e-mail provajdera?08.08.2012. u 07:24 - pre 141 meseci
Domen hostuje: eutelnet.com
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Zasto spam i kako obrisati adrese sa crnih lista e-mail provajdera?

[ Pregleda: 3765 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.