Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prolećni SBB noviteti

[es] :: ISP :: Prolećni SBB noviteti

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 11702 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Prolećni SBB noviteti11.06.2012. u 21:49 - pre 144 meseci
Od pre par dana SBB nudi nove digitalne prijemnike, dosadašnji se izbacuju iz upotrebe. Novi ima razne zanimljive mogućnosti, recimo gledanje programa 3 dana unazad (tj nemam pojma da li je to do njega ili nešto novo od usluge ali je manje bitno) pa ko propusti utakmicu, seriju ili film, ima tri dana da to popravi. Prijemnik ima i USB priključak za eksterni hard pa može da radi kao DVR ili da pusti nešto sa harda. Takođe, može da pušta mlatimudijalne fajlove iz lokalne mreže pa više nisu potrebni media plejeri. Kreće i multiroom pa sa dodatnim prijemnicima mogu da se na svim televizorima u stanu gledaju svi digitalni programi sa osnovnog prijemnika.

Novi HD Mix paket za 1750 nudi internet 10/1, HD sport pakete, neke dodatne SD pakete a daju i wireless ruter uz modem.
 
Odgovor na temu

boyan3001
BG

Član broj: 284396
Poruke: 424
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: rs.linkedin.com/pub/bojan..


+647 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti11.06.2012. u 21:58 - pre 144 meseci
Sve je to super, samo je pitanje kako doci do tih prijemnika? Da li ce biti dostupni samo za one koji se odluce za ekstra usluge tipa HD, DVR ili vazi za sve ili mozda samo novi korisnici ih dobijaju. To nisu nigde napisali. Meni je potreban novi sa HDMI izlazom, jer ovaj TV koji imamo imali mali problem sa prijemom slike preko SCART-a. Ali nesto se bojim da ova lepota nece biti dostupna onome ko nije spreman da se izuje jos koju kintu za ekstra opcije.
Realno...
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti11.06.2012. u 22:09 - pre 144 meseci
Koliko sam ukapirao, uz nove HD Mix pakete se prijemnik dobije za dž i nema rente a ko hoće da zameni stari ovim novim, a neće paket, plaća 2000 zamenu i posle rentu 200 mesečno.

Ipak, ako sada imam Mix paket za 1480 a za 270 dinara više dobijem novi prijemnik (sa starim paketima priključak 2000, renta 200 mesečno), wireless ruter, HD Sport pakete (redovna cena 200), D3 go uslugu (redovna cena 100) i dodatni Hit paket (redovna cena 300) ... neću mnogo da razmišljam. Da ne pominjem gledanje 3 dana unazad, DVR funkciju i media centar.
 
Odgovor na temu

boyan3001
BG

Član broj: 284396
Poruke: 424
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: rs.linkedin.com/pub/bojan..


+647 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti11.06.2012. u 22:17 - pre 144 meseci
Ako je tako. Ja sam uzasno skeptican, jer ne znam iz kog razloga bi se odrekli tog ekstra profita kroz naplacivanje tih sitnih pratecih usluga od po par stotina dinara.
Realno...
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti11.06.2012. u 22:24 - pre 144 meseci
Ponuda je zvanična, zašto da budeš skeptičan?? Uređaji tek stižu, onih par fukcija će da prorade do leta ali je meni sasvim dovoljno i što je u pitanju HD uređaj, što može da snima i što može da pusti bilo šta iz lokalne mreže. Ostalo će da stigne uskoro ali je to samo šlag.
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti11.06.2012. u 22:47 - pre 144 meseci
vrlo interesantna ponuda.. jedva cekam da krenu! svaka cast za SBB!

kratko uputstvo za buduci uredjaj.. http://www.sbb.rs/d3guide/
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti12.06.2012. u 11:45 - pre 144 meseci
Sve je to lepo, cak verovatno najbolja ponuda u okruzenju (samo im fali jos i telefonska usluga kao u Sloveniji, na primer!). Medjutim, ne bi bilo lose kad bi obavestili svoje zaposlene kojima je posao kontakt sa korisnicima da su uveli nove risivere i usluge. Jedino 'njihovi rodjeni' zaposleni nemaju pojma o tome! Makar ovi sto se javjaju zadnja dva dana u razlicito doba dana koje sam ja dobio okretanjem njihovog cuvenog broja 330 52 52!!!

Da li je moguce da niko, ali bas ni jedna osoba koja se javila a zvao sam desetak puta, pojma nema sa mozgom!!! Apsolutno nista nisam mogao da razjasnim od nedoumica koje imam. Jednostavno nemaju odgovor ili, sto je najcesce, vrte neku svoju pricu koja nikakve veze nema sa onom sto pitam! Prosto neverovatno sta ti ljudi sebi dopustaju. Mislim, kako ih nije sramota da rade posao toliko lose?! Mene bi bilo sramota da sam na njihovom mestu, sramota prvenstveno od mene samog u sopstvenim ocima da na pitanja nemam odgovor a radno mesto mi je da odgovaram na pitanja!!! :)

A nista komplikovano nisam pitao! Imam MIX M paket. Sta trebam da uradim da zadrzim postojeci Internet protok a da dobijem novi HD risiver, bezicni ruter i koliko to kosta?! To je sve sto me interesuje i sve sto sam pitao. Odgovor nisam dobio a najcesce mi nude opciju koja je sada vec stara i verovatno nevazeca a to je Super HD MIX i to kosta 4000 dinara inicijalno i jednokratno i 400 dinara mesecno - a to inace nije tacno, i taj podatak je pogresan!!!

Neverovatno! I komsija je isto zvao dva dana svaki cas i nista nije uspeo da dobije kao pouzdan podatak! Nema problema, do kraja meseca ima vremena za prijavu da bi se dobio popust, makar za Super HD MIX to vazi!, ali je glupo sto nemam sve podatke vec sada a ne sve u zadnjih 5 minuta!:)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti12.06.2012. u 14:18 - pre 144 meseci
Ne znaju još ni oni, juče sam išao u showroom, nešto znaju (nije sigurno da je tačno), nešto zapišu pa će da pitaju, nešto pozovu ali nikad ne dobiju konkretan odgovor. Mislim da nisu načisto šta će da bude, ja sam dobio jedan papir, na sajtu nude drugi, jedna priča je promenjena, očekujem da ni to nije konačno.
Nema ni odgovora šta sa onima koji hoće brži internet pošto novi HD Mix nudi samo 10/1. U principu možeš uz doplatu 2000 da dobiješ novi uređaj dok je ruter valjda manji problem. Posle nekoliko informacija da se novim korisnicima HD Mix (podrazumeva se da su to i oni koji ga potpišu a već imaju stari Mix) paketa ne naplaćuje priključak, sada se forsira priča da se ipak naplaćuje.
Ja bih sačekao još neki dan.
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti12.06.2012. u 14:42 - pre 144 meseci
Meni malopre u SBB poslovnici rekli da se naplacuje 2000 din novi prijemnik onima koji imaju stari MIX a hoce novi HD MIX. Novi korisnici koji nemaju nista a hoce HD MIX sa novim prijemnikom ne placaju nista!
Mislim, stvarno im je fazon... diskriminacija!
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti12.06.2012. u 15:16 - pre 144 meseci
Do juče se kao znalo da se novi prijemnik dobija za dž, tako su mi rekli juče kada sam svratio do njih ... sada važi da se plaća zamena. Novi korisnici dobijaju 3 meseca dž uslugu, wireless ruter, novi prijemnik ... zato sam i pitao na njihovom forumu kako mogu da i ja postanem novi korisnik. Čak i da sutra potpišem kao novi, taman ta tri meseca imam za dž, onda ugasim stari koji tada ističe i nastavim, a ne moram da platim priključni harač.
Skoro su pomenuli da spremaju iznenađenje za stare i verne korisnike ali se ne sećam da li su napisali da je u pitanju neprijatno iznenađenje. ;) A sve na to liči. Pod ovim uslovima se više ne isplati novi paket, ne znače mi ništa ni HD Sport paketi ni wireless ruter za veću cenu, ako već plaćam priključak, onda to mogu da uradim i sa ovim paketom, posebno zato što novi paketi nemaju veće brzine.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti12.06.2012. u 16:19 - pre 144 meseci
Citat:
Sceka: A nista komplikovano nisam pitao! Imam MIX M paket. Sta trebam da uradim da zadrzim postojeci Internet protok a da dobijem novi HD risiver, bezicni ruter i koliko to kosta?! To je sve sto me interesuje i sve sto sam pitao. Odgovor nisam dobio a najcesce mi nude opciju koja je sada vec stara i verovatno nevazeca a to je Super HD MIX i to kosta 4000 dinara inicijalno i jednokratno i 400 dinara mesecno - a to inace nije tacno, i taj podatak je pogresan!!!
Sve u svemu, biće od ovoga ćorak. Poslednja informacija od njih je da svi plaćaju priključak 2k para (osim novih korisnika) pa onda nema svrhe uzimati novi HD Mix paket. Jedino onaj ko troši HD Sport i ne gubi nešto, a sve pod uslovom da ga ne zanima internet preko 10/1. Ako bih sada potpisao HD Mix, dobio bih 10/1, HD sport (ne zanima me), wireless ruter (ne zanima me) a novi uređaj platio 2k ... i ostao bez mogućnosti da po želji svakog meseca menjam paket. Da bih imao M paket iliti 16/1,5, morao bih da potpišem Super HD Mix koji košta 3400 mesečno ... hvala, ne.

Tebi ostaje kombinacija da za 2k para uzmeš nov uređaj i ostaneš na starom Mix paketu. Ruteri su jeftini, ovaj što ga daju je reda 25€ i ne isplati se da zbog njega rizikuješ Super HD Mix paket. ;)
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti12.06.2012. u 21:17 - pre 144 meseci
Citat:
calexx: Sve u svemu, biće od ovoga ćorak. Poslednja informacija od njih je da svi plaćaju priključak 2k para (osim novih korisnika) pa onda nema svrhe uzimati novi HD Mix paket. Jedino onaj ko troši HD Sport i ne gubi nešto, a sve pod uslovom da ga ne zanima internet preko 10/1. Ako bih sada potpisao HD Mix, dobio bih 10/1, HD sport (ne zanima me), wireless ruter (ne zanima me) a novi uređaj platio 2k ... i ostao bez mogućnosti da po želji svakog meseca menjam paket. Da bih imao M paket iliti 16/1,5, morao bih da potpišem Super HD Mix koji košta 3400 mesečno ... hvala, ne.

Tebi ostaje kombinacija da za 2k para uzmeš nov uređaj i ostaneš na starom Mix paketu. Ruteri su jeftini, ovaj što ga daju je reda 25€ i ne isplati se da zbog njega rizikuješ Super HD Mix paket. ;)

Pa u principu si u pravu ali meni nije problem kostanje onoga sto uzimam. Problem mi je MORANJE da uzmem nesto sto necu a na silu moram! :) To je principijelno pitanje. Znam da je to klinacki ali sad sam u tom fazonu. Sto se tice kinte, ako se do kraja meseca uzme SUPER HD MIX M paket to podrazumeva 3400 din mesecno ali s 16 megabita i sve sto ide uz to! Samo to je 300 dinara jeftinije nego sto ce biti vec od sledeceg meseca, iako meni tih 300 dinara nije toliko bitno. Kako god da se izracuna - to sto hocu, ako se uzima pojedinacno bez SUPER HD MIX M Paketa, kosta prilicno vise jer nikako ne spadam u kategoriju novih korisnika koji prvi put potpisuju ugovor. I jos jedna stvar, nema sanse da idem ispod 16 megabita, a najverovatnije cu da uzmem 40 megabita samo da se malo 'slegne' ovo sve jer ce (koliko sam cuo, neprovereno!) da se menjaju i Internet modemi, navodno se dobijaju na jesen (kazu vec od septembra, opet neprovereno!) i bice dosta bolji i pouzdaniji od sadasnjih! Naravno, tek to niko ne moze da mi kaze kako se radi, znaci, ako hocu samo da promenim Internet brzinu a da paket ostane taj koji je sto se ostatka van Internet-a tice?! Nevidjeno su nemocni po pitanju kombinacija!

Ma ok, ima vremena do kraja meseca i mozda se nesto promeni, nadam se, tako da moze i da se saceka malo! Problem je decije prirode, nestrpljiv sam kao kakav klinac! :) A najgore od svega je to sto mi insajder nije tu, negde je na terenu, sluzbeno, i vraca se pocetkom sledeceg meseca a do tada cu iovako imati informacije koje mi trebaju! :)



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti12.06.2012. u 21:42 - pre 144 meseci
Sad sam i ovo procitao na SBB sajtu:
Citat:
Korisnici MIX paketa od 11.06.2012. mogu da koriste D3 GO televiziju u pokretu uz mesečnu pretplatu od 100 dinara. Ovaj iznos pokriva licencu za korišćenje dodatnog D3 uređaja.

Sta sad ovo boldovano znaci?! Da mogu za 100 dinara mesecno da dobijem i dodatni D3 uredjaj (predpostavljam ovaj novi?!) i da imam i D3 GO varijantu?! I ako bih jos samo uzeo/dodao HD koji kosta 400 dinara onda sve ukupno mene kosta:
MIX M =2.090 din
HIT = 300 din
HD = 400 din
D3 GO = 100 din - (sa dodatnim D3 uredjajem, predpostavljam D3 2.0 risiver?!)

UKUPNO=2.890 din! Plus "mesecno odrzavanje" koje je 948 dinara, tako da je to:

SVE UKUPNO = 3.838 dinara. A sada placam 3.300 dinara! Bez HD i D3 GO i bez dodatnog risivera (nadam se novog...)?!

Pa sad sta je tu bolje? Meni u principu i ne treba vise nego sto sam naveo, narocito me ne zanima DVR varijanta ali nikako jer nemamo u kuci nikada potrebu za snimanjem bilo cega sa TV programa (sve sto treba ima na Net-u i to savrsenog kvaliteta i najnovije!!!). HD varijanta me zanima prvenstveno zbog Olimpijade i tenisa, bezicni ruter mi nije neophodan, HBO je potpuno izlisan kad postoji Internet, D3 GO je interesantna varijanta ali ja koristim Nokia telefone i nemam pojma moze li to na njima (mada mi je suludo da telefon koristim da gledam TV!!!)...

Najvise me interesuje ono boldovano - da li to podrazumeva i D3 2.0 risiver?!



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti12.06.2012. u 22:25 - pre 144 meseci
Mnogo toga je nejasno napisano, kao da ostavljaju mogućnost promene pa da se ne primeti mnogo. Ovo što si boldovao bi trebalo samo da znači da za 100 kinte možeš da koristiš još 3 uređaja za D3go jer jedna licenca dozvoljava tri uređaja. Ako bi hteo još neki onda se to doplaćuje. Znači obični korisnici plaćaju D3go 200, mix korisnici 100 a ovi novi to dobijaju u paketu.
I dalje je aktuelna priča da svi plaćaju 2k para za novi prijemnik ... osim novih korisnika. Još da objasne kako se to postaje pa da smišljamo. KS je prestao da se javlja na forumu, mislim da se previše zaleteo sa objašnjavanjem i da će nešto od onoga da menjaju jer nije baš dobro smišljeno ... lepo što se nisam zaleteo i zakopao se na 10/1. Ako ne smisle HD Mix S, HD Mix M i slične, to nije za mene. Novi prijemnik možda, recimo kada krenu sve funkcije koje obećavaju da će da budu do leta ... na jesen mi ističe ugovor, možda onda postanem novi korisnik. ;)
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti12.06.2012. u 23:08 - pre 144 meseci
Da... Sad sam citao neke teme na njihovom forumu, nista sto si pitao nije odgovoreno ili jeste ali polovicno. Mislim da ti se ipak najvise isplati da sacekas da ti istekne ugovor pa da postanes novi korisnik, samo vodi racuna o 'akcijama', da ne zakasnis. A izracunaj, mozda se isplati da ranije prekines, malo ti je ostalo da platis prekid!, a to anuliras sa 3 meseca za dz kao novi korisnik?! Mozda i to nije lose?!

Najgore je sto nisu uveli HD za postojece varijante MIX paketa. Kako stvari stoje, samo da izdrzim jos neko vreme jer sam mnogo nestrpljiv inace SUPER HD MIX M i da prekinem razmisljanje! :)



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti12.06.2012. u 23:43 - pre 144 meseci
Ništa konkretno nisu odgovorili na konkretna pitanja. Samo su ponavlajli iste rečenice. Ne mogu da prekinem, ne plaća se ono što je ostalo (mada i tri meseca ne bi bilo malo) nego ono što sam dosadašnjim korišćenjem uštedeo u odnosu na paket bez popusta. Nema veze, sačekaću malo, uopšte mi se ne isplati HD Mix paket jer me ne zanima ponuda programa ni ruter, a i onda nema ništa od Mix M koji sam ponekad koristio. U najgorem slučaju mogu da doplatim 2k para za prijemnik i nastavim. Jedino što mi je zanimljivo u priči su nove funkcije prijemnika ali em neće sve odmah da prorade ... em još nemam kabl kojim bih povezao prijemnik i monitor ... sačekaću malo. Biće uvek novih akcija.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti13.06.2012. u 15:21 - pre 144 meseci
Preporuka!

Kad god vam je dosadno, ili ste neraspolozeni, u bedaku, mrzovoljni... nazovite 330 52 52 i garantujem da cete se slatko nasmejati!

Pre desetak minuta... Okrenem iz dosade 330 52 52, javi se prijatan zenski glas (uobicajeno!) posle uctive razmene nekoliko kratkih recenica ja izlozim svoje nedoumice, polako, razgovetno, pazljivo birajuci redosled recenica i pojmova, pri tom vodeci racuna da mi se osmeh i dobro raspolozenje 'cuje' bez problema... Sa druge strane uvazavajuca tisina dok nisam zavrsio. Onda je usledio vrlo simpatican, sladak uzdah i recenica:

"Ja Vas nista nisam razumela iako bih trebala jer ste tako lepo sve rekli ali nema veze, mogu li Vam nekako pomoci?!" :)

Sta dalje i ima li smisla?! Pitao sam je da li bi bilo previse slobodno sa moje strane ako bih joj dao moj broj mobilnog telefona uz obecanje da je odvedem na kafu gde god hoce i kad god hoce. Odgovor je bio:

"Pa moze, recite"

Uz sarmantno kikotanje! :) Ostavio sam joj broj, ako se ikada javi - reportiram u detalje!!! :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti13.06.2012. u 15:43 - pre 144 meseci
Ne brini, pozvaće te kada bude saznala neki od odgovora ... ako je uspela da nešto od toga i zapiše. Ja ne volim telefonom ali imam problem kad odem u showroom, već su me zapamtili i znaju da najčešće od mene čuju šta će novo da se pojavi od ponuda pa i ne pokušavaju da mi objasne. A još kada pitam i usput dodam potpitanje ... i ja sam ostavio broj telefona pa će da mi jave šta je novo.
Inače sam rešio da malo davim na njihovom forumu, previše uvijaju odgovore, ne pišu konkretno nego okolo-naokolo pa završe skoro uvek istom rečenicom koja ne daje nikakav odgovor. A meni nije teško da pišem poruke i poruke i ložim. Ako već tako hoće.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti15.06.2012. u 00:20 - pre 144 meseci
Ja se sutra definitivno prijavljujem za SUPER HD MIX M! Dobio sam malocas PP od SBBKS2 gde stoji da necu placati prikljucnu taksu kao ni rentu za oba prijemnika (novi i stari, postojeci koji je odavno kod mene a koji cu koristiti u radnoj sobi za kompjuter!).

Obzirom da nemam vise zivaca da citam raznorazne gluposti na sajtu, njihovom, resio sam sve dileme i od sutra samo cekam kad ce da mi donesu i ukljuce novotarije! :) A ide i Olimpijada tako da bih inace to uzeo, ovako imam odmah i to je to!

Raspitacu se kad dodju kako stoji stvar sa 40 megabajta, kako se to uzima, moze li to da podrzi taj novi bezicni ruter sto ga dobijam.... :)

Da, cuo sam da do kraja godine SBB postaje i telefonski provajder! I to mi je interesantno. Bice dzbe telefoniranje za sve u SBB mrezi a moci ce da se trenutni fiksni broj prenese kod njih i nastavi koriscenja. Davace i neke druge usluge na bazi telefoniranja... O tom potom!



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Prolećni SBB noviteti15.06.2012. u 08:08 - pre 144 meseci
Ima se može se. ;) Pokazivali su mi ruter koji daju, ako sam dobro zapamtio to je TP Link 740N ili tako nekako i ne bi trebalo da bude problem sa 40Mbps.
Ja ću da sačekam jer mislim da će bitno da menjaju ponudu čim prođe početna euforija zbog mogućnosti novog prijemnika.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Prolećni SBB noviteti

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 11702 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.