Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Google Chrome aplikacija, skripta ili sta vec (jel moze neko za dz da mi nesto napravi?)

[es] :: Web aplikacije :: Google Chrome aplikacija, skripta ili sta vec (jel moze neko za dz da mi nesto napravi?)
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)

[ Pregleda: 1534 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ssajko
AlexandarSh
Podgorica

Član broj: 116864
Poruke: 10
*.crnagora.net.

Sajt: www.alexandarsh.tk


Profil

icon Google Chrome aplikacija, skripta ili sta vec (jel moze neko za dz da mi nesto napravi?)05.06.2012. u 00:01 - pre 144 meseci
Cao drugari. Imam neku igricu sto igram i za razvoj mi treba zbog speed servera da kliknem preko 100 puta na neko dugme da bih izgradio bilione, trilione svemirskih brodova jer je najvise moguce od jednom napraviti: 999999999999999 brodova (a mogu oko 100 puta vise od ovoga).

e sad da bih napravio toliko brodova koliko zelim ja moram da upisem ovaj broj sa devetkama u odredjeno polje i da klikcem upgrade jednom po jednom ili sto sam nasao nacin i cim kliknem na upgrade da kliknem i na escape na tastaturi i da prekinem izvrsavanje ove komande u browseru, a za to kratko vrijeme browser je uspio da posalje tu informaciju da se ta kolicina brodova izgradi. E sad mnogo mi je da klicem 1oo pa cak i 1ooo puta (ako uracunam i esc to je 2000 klikova) pa sam se pitao jel bi mogao neko da mi izbaci taj neki kod/scriptu koja ce ovu radnju da mi obavlja? :)
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12850



+4784 Profil

icon Re: Google Chrome aplikacija, skripta ili sta vec (jel moze neko za dz da mi nesto napravi?)05.06.2012. u 06:25 - pre 144 meseci
Tebe mrzi da klikces po nekom dugmetu a trazis da ti neko besplatno napravi program. Sramota.
 
0

[es] :: Web aplikacije :: Google Chrome aplikacija, skripta ili sta vec (jel moze neko za dz da mi nesto napravi?)
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)

[ Pregleda: 1534 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.