Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Wireless pristup 3g Telenor modemu PROBLEM - POMOC!!!

[es] :: Wireless :: Wireless pristup 3g Telenor modemu PROBLEM - POMOC!!!

[ Pregleda: 1956 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

plavidelfin
Beograd

Član broj: 302650
Poruke: 2
*.mbb.telenor.rs.



Profil

icon Wireless pristup 3g Telenor modemu PROBLEM - POMOC!!!04.05.2012. u 18:44 - pre 145 meseci
Vec godinu dana uspesno koristim Telenorov 3g usb stick i pre neki dan sam tu mrezu htela da podelim sa svojim ljubimcima iPhone-om i iPad-om te sam za to kupila TP-LINK TL-MR3220 ( 3G/3.75G Wireless N ) Router. Lepo sam sve povezala po uputstvu i sve je proradilo kako treba. Onda se setih kako nisam postavila password i nakon toga vise ne dobijam net na uredjajima. Racunar vidi ruter kad je zakacen, svi uredjaji vide lepo mrezu i loguju se uspesno na istu ali i dalje ne mogu da pristupim internetu. Probala sam i da resetujem ruter i ponovim ceo proces iz pocetka ali i dalje, uz znak punog wireless signala na oba uredjaja ne uspevam da otvorim ni jednu stranicu na netu niti primim mail tj. i dalje nemam pristup netu. Ako iko ima ideju sta bi moglo da bude problem MOLIM neka mi se javi. HVALA.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
94.228.239.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Wireless pristup 3g Telenor modemu PROBLEM - POMOC!!!04.05.2012. u 19:39 - pre 145 meseci
Imaš na iPhone-u i iPadu kad biraš wireless mreže opciju forget this network, uradi to za svoju mrežu, onda pokušaj ponovo da se konektuješ i trebalo bi da te pita za lozinku, i da nakon toga normalno radi.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

plavidelfin
Beograd

Član broj: 302650
Poruke: 2
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Wireless pristup 3g Telenor modemu PROBLEM - POMOC!!!05.05.2012. u 08:27 - pre 145 meseci
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Wireless pristup 3g Telenor modemu PROBLEM - POMOC!!!

[ Pregleda: 1956 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.