Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ACD SEE 5 i 6.Prilikom otvaranja nekih slika program pukne

[es] :: Windows aplikacije :: ACD SEE 5 i 6.Prilikom otvaranja nekih slika program pukne

[ Pregleda: 4105 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.60.EUnet.yu



+5 Profil

icon ACD SEE 5 i 6.Prilikom otvaranja nekih slika program pukne28.02.2004. u 23:03 - pre 245 meseci
Mozda sam se glupo izrazio ali nema veze sacu da objasnim.
Pre neki dan sam reinstalirao win xp sp1,i formatirao c particiju HDD a na kojoj instaliram programe.Imam instalirane i ACD SEE 5 i 6

Danas sam imao visak slobodnog vremena pa sam resio da uredim podatke na disku.Podatke kao sto su slike i ostalo cuvam na d particiji.

Dosao je red i na fotografije koje su bilie potpuno neuredjene.Sada sam ih sortirao u vise foldera.Javila su se naknadno 2 problema

Problem no1:
2(za sada)slike ACD SEE ne moze da otvori(a pre ih je otvarao),odnosno cim ih otvori posle delica sekunde se iskljuci(pukne),probam ponovo u tom folderu izvrti slike do jedne od te dve i pukne.Probam da otvorim posebno samo te 2 slike,nece,iskljuci se sam(pukne).

Prebacim te 2 slike u novi folder koji sam napravio samo da bi probao da li ce sada-nece ponovo se isljuci.Probao sam i sa promenom ekstenzije(jpg u bmp ili tif)ali nikako nece da otvori te 2 slike.Odmah pukne

Sve druge slike otvara bez problema.

Problem 2:
Thumbalsi u ACD SEE pokazuju pogresnu sliku,znaci umesto da prikazu umanjenu sliku fotografije prikazuju recimo potpuno drugu sliku ili folder a sa imenom od prave,i naravno kada je otvorim izadje ona prava slika.
To je isto i u acd see 5 i 6.
Da li su se to zbunili od tolike promene(imam vise hiljada slika) ili je neki bug po sredi?

U svakom slucaju sta da uradim da bi to prestalo,odnosno da su thumbali normalni i da mogu da otvaram sve slike bez pucanja ACD SEE-a
 
Odgovor na temu

Ivand
Ivan Dimitrijević
...
yu/pa

Član broj: 17
Poruke: 2161
*.tehnicom.net

Sajt: www.webmanijak.com


+4 Profil

icon Re: ACD SEE 5 i 6.Prilikom otvaranja nekih slika program pukne29.02.2004. u 00:34 - pre 245 meseci
pa mozda kada bi koristio "registrovanu"
a ne crackovanu verziju software-a mozda bi i radila kako treba
 
Odgovor na temu

Crazy_Kure
Branko Mosurovic
Krusevac

Član broj: 19588
Poruke: 67
194.106.186.*



Profil

icon Re: ACD SEE 5 i 6.Prilikom otvaranja nekih slika program pukne29.02.2004. u 03:56 - pre 245 meseci
Imam isti problem sa pucanjem ACDSee 5/6 prilikom otvaranja nekih slika, a to sa thumbmail jos nisam primetio :-). Ako resis problem javi mi.

P.S. Dok sam imao ACDSee Clasic ver 2.43 sve je bilo u redu.
 
Odgovor na temu

TiXo
Tihomir Pantović
Čačak

Član broj: 7796
Poruke: 537
*.verat.net

Jabber: tixo@jabber.ru
ICQ: 74381511


Profil

icon Re: ACD SEE 5 i 6.Prilikom otvaranja nekih slika program pukne29.02.2004. u 10:42 - pre 245 meseci
to sa thumbnail-ovima se meni dešavalo nekad davno sa nekom verzijom
acdsee-ja, pronađi u podešavanjima brisanje *baze* thumbnail-ova.

a da li je to bug? traži po google-u, mislim da jeste.

GnuPG public key:
tixo.asc


Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and
then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with
people of all creeds and nations.
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.14.EUnet.yu



+5 Profil

icon Re: ACD SEE 5 i 6.Prilikom otvaranja nekih slika program pukne29.02.2004. u 16:25 - pre 245 meseci
A sta mislite o reinstalaciji ACD SEE-a

Oko te 2.slike ,neki mi kazu da je verovatno fajl defektan,u svakom slucaju te 2.slike mi i nisu bile mnogo vazne,ali mi ponovo nije jasno kako su mogle da se ostete.

@Ivand
Nedaje mi se 50 eura
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: ACD SEE 5 i 6.Prilikom otvaranja nekih slika program pukne

[ Pregleda: 4105 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.