Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Za ime boga pomagajte money bokers+internet kazino+koja banka?

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Za ime boga pomagajte money bokers+internet kazino+koja banka?

[ Pregleda: 2147 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bose025

Član broj: 302124
Poruke: 1
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Za ime boga pomagajte money bokers+internet kazino+koja banka?19.04.2012. u 16:26 - pre 146 meseci
Pozdrav svima!Imam jedno pitanje i nadam se da ce mi neko objasniti.Naime od kako je izaso ovaj zakon da narodna banka srbije zabranjuje bankama da prosledjuju uplate u on lajn kladionice...na koji nacin mogu da uplatim i da igram?Imam money bookers i imam visa electron u societe generale banci,i kada hocu da napravim depozit na money bookers imam dve opcije jedna opcija je da se napravi depozit samo za kupovinu na interntu,a druga je da se uplati depozit za gejming.Kada hocu da uplatim za gejming nece da prosledi uplatu na mb zbog zakona...e sad vidim spominju kao da moze preko intese i preko raifasena sa virtuon karticom,pa bih molio nekoga za odgovor ko je vec to radio od kako je izaso taj mrtvi sugavi zakon da mi odgovori da li je moguce vrsiti uplate sa neokom od te dve banke na money bookers za on lajn gaming,ako nije moguce pa da mi objasni drugi nacin placanja i isplate.unapred zahvaljujem p.s nadam se da nisam smorio previse poz
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Za ime boga pomagajte money bokers+internet kazino+koja banka?

[ Pregleda: 2147 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.