Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa wifiem

[es] :: Wireless :: problem sa wifiem

[ Pregleda: 1341 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

g.iwica
student
srbija

Član broj: 302034
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon problem sa wifiem16.04.2012. u 23:25 - pre 146 meseci
imam jedan problem koji nikako nisam mogao da resim..trazio sam po mnogim forumima i nigde nisam nasao objasnjenje...
zivim u studentskom domu koji ima LAN internet..u sobi imam jedan prikljucak za lan kabal, i kako smo cetvorica u sobi, ubacili smo obican roputer sa 4 izlaza..e sada, to je mnogo kablova razbacanih po sobi pa sam doneo od kuce wifi router lynksis...e sada, u domu je lan internet za svaku sobu ogranicen username-om i password-om...broadband konekcija.. Kada je laptop pocezan lan kablom sve sto treba da uradim je da ukucam username i password i internet raqdi, ali sa wifiem ne trazi nista... ne trazi mi ni username ni password... kod kuce koristim adsl na koji samo kablom prikljucim lynksis i to je to..radi...dok u domu ne mogu nista da radim....
bio bih veoma zahvalan ako bi neko mogao da mi pomogne sa ovim problemom..nisam bas nesto dobar u cackanju tih podesavanja ip adressa i svega sto ide s tim... unapred hvala
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+638 Profil

icon Re: problem sa wifiem17.04.2012. u 23:58 - pre 146 meseci
slabo si ti to trazio, kad stavis ruter ne konektujes se vise racunarom nego to radi sam ruter, a u njemu podesis pppoe kredencijale (user i pass)
 
Odgovor na temu

g.iwica
student
srbija

Član broj: 302034
Poruke: 2
86.122.132.*



Profil

icon Re: problem sa wifiem29.04.2012. u 21:12 - pre 145 meseci
mozda, kao sto sam napomenuo nisam dobar s tim podesavanjima to pppoe... ako bi mogao onako priblizno da mi objasnis..
koji ruter treba da podesim i kako..onaj sa kojeg uzimam net je neki obican,prostiji, nista ne pise na njemu, a wireless routrer kao ovaj

http://www.google.ro/imgres?hl...amp;ved=1t:429,r:19,s:18,i:148

unapred hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: problem sa wifiem

[ Pregleda: 1341 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.