Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako otici iz ove jadne BIH,bilo koji savjet -Hvala

[es] :: Vodič za emigraciju :: kako otici iz ove jadne BIH,bilo koji savjet -Hvala

[ Pregleda: 2863 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sasanatasa
nezaposlen

Član broj: 301645
Poruke: 5
*.PPPoE-4538.sa.bih.net.ba.



Profil

icon kako otici iz ove jadne BIH,bilo koji savjet -Hvala06.04.2012. u 20:13 - pre 146 meseci
kako otici iz ove jadne BIH,bilo koji savjet -Hvala
TO BE OR NOT TO BE
 
Odgovor na temu

novibl
Banja Luka
BiH

Član broj: 283113
Poruke: 40
*.teol.net.



Profil

icon Re: kako otici iz ove jadne BIH,bilo koji savjet -Hvala08.04.2012. u 09:17 - pre 146 meseci
Dobro došla ili došao u klub.
Kako otići? Sjedneš u vozilo i odeš.
Kako dobiti radnu i boravišnu dozvolu? E to je već procedura.

Postoje određeni načini i uslovi koje je potrebno ispuniti. Najlakše je preko braka (ako nisi u braku).
Druga opcija je da dobiješ posao od stranog poslodavca, ali da bi to dobio, brdo stvari se mora poklopiti.
Ima još nekih opcija, ali da bi ti pomogli ljudi sa foruma, napiši koliko imaš godina, šta si po zanimanju, radno iskustvo, jezici koje znaš, čiji pasoš imaš, sve što bi moglo biti korisno. Sve odgovore već možeš i naći na drugim temama ovog foruma.
 
Odgovor na temu

svetla
razlicito kako preveduvac so germanski i
laboratorija

Član broj: 297263
Poruke: 79
79.125.204.*



+2 Profil

icon Re: kako otici iz ove jadne BIH,bilo koji savjet -Hvala08.04.2012. u 10:29 - pre 146 meseci
sekade e jadno kako da otides nakade eve konkretno za mene imam 40 god fakultet biohemija jazika znam perfektno germanski i angliski rabotam sosem nesto drugo ne po struka kako i sekoj vtor vo ovie jadni drzavi ako ima nekoj nekakva informacija neka pise se e dobrodojdeno pozdrav blagodaram
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: kako otici iz ove jadne BIH,bilo koji savjet -Hvala

[ Pregleda: 2863 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.