Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VISA iz AIK banke ili iz Intese za MoneyBookers. Koju preporučujete?

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: VISA iz AIK banke ili iz Intese za MoneyBookers. Koju preporučujete?

[ Pregleda: 2980 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marcus Naissus
Niš

Član broj: 291521
Poruke: 92
109.121.50.*



+45 Profil

icon VISA iz AIK banke ili iz Intese za MoneyBookers. Koju preporučujete?18.03.2012. u 17:27 - pre 147 meseci
Ovako...

Imam već tekući u AIK banci, a i AIK banka mi je bukvalno u komšiluku, pa bi mi bilo zgodno da kod njih otvorim i devizni račun zbog kartice koja mi treba za MoneyBookers.

E sad, mene zanima sledeće...

Da li je za MoneyBookers bolje koristiti VISA karticu iz AIK banke ili onu iz Intese?

Vidim da mnogi preporučuju Intesinu karticu za MoneyBookers, ali meni bi bilo mnogo zgodnije da mi kartica bude iz AIK banke ako i ona lepo radi sa MB i ako ne mora da se čeka previše dugo dok je naprave, pa me zato zanima kakva su vaša iskustva.

Znači, meni ne treba kartica za plaćanje preko Interneta, nego samo da ja mogu da podižem pare sa MoneyBookersa koje bi mi klijenti iz inostranstva uplaćivali.
 
Odgovor na temu

srdjan_m
Programer
St.Pazova

Član broj: 29217
Poruke: 262
212.178.233.*



+12 Profil

icon Re: VISA iz AIK banke ili iz Intese za MoneyBookers. Koju preporučujete?18.03.2012. u 21:06 - pre 147 meseci
Bitno ti je da se kartica moze koristiti i za placanje preko Interneta, a iz koje je banke, totalno je nevazno.
 
Odgovor na temu

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.mobitel.si.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: VISA iz AIK banke ili iz Intese za MoneyBookers. Koju preporučujete?19.03.2012. u 09:36 - pre 147 meseci
Ja bi ti preporucio Raiffeisen ili Intesa.
Verovatno radi dobro i sa AIK bankom, ali nemam iskustva.


 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: VISA iz AIK banke ili iz Intese za MoneyBookers. Koju preporučujete?

[ Pregleda: 2980 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.