Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Cordiant gume- najniža cena,iskustva

elitemadzone.org :: AutoZone :: Cordiant gume- najniža cena,iskustva

[ Pregleda: 17491 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kristina990
Srbija

Član broj: 274896
Poruke: 406
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Cordiant gume- najniža cena,iskustva28.02.2012. u 15:20 - pre 148 meseci
Ima li neko takve gume.Cena je izuzetno povoljna,a čini mi se da bi trebala biti dobra jer ide u prvu ugradnju u Logana(u Rusiji)
http://cord.fcbi.biz/
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Cordiant gume- najniža cena,iskustva28.02.2012. u 18:31 - pre 148 meseci
Ruske su to gume tako da netreba ocekivati nista posebno od njih,narocito zato sto su iz LOW BUDGET segmenta.

Navedi dimenzije i cene.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Cordiant gume- najniža cena,iskustva28.02.2012. u 20:34 - pre 148 meseci
Ma gde rusi znaju da naprave gumu.

Jedu borsc i zive u 19-om veku ...

No da zaboravimo na predrasude, guma je u nekoj jakoj srednjoj klasi. Nekako bih je uporedio sa Sigurom, cakda je za nijansu bolja, letnja naravno.

Treba uvecati cenu za 50% i u takvom cenovnom rangu porediti sa "zapadnim" gumama(inace u dobroj meri radjene na istoku).

Imaju neke specificnosti(u filoozofiji namene gume), dobro leze na mokrom asvaltu, zimske su sasvim dobre, na snegu i bljuzgi, dok na ledu ne fasciniraju, ali su inace jako retke gume koje se nekako ponasaju na ledu, da bi se ocenile kao dobre.

Obratili su paznju i na buku koju pravi guma(i to je u rangu poznatih brendova), pojedine sare imaju odlican odnos prema akvaplaningu, ukratko guma koja vise pruza nego sto kosta.

Namenjena za C segment, porodicno vozilo bez previse sportskih afiniteta, po mom misljenju.


Poz

P.S.
U sustini malo meksa guma, koja je trenutno sampion u odnosu cena-kvalitet.
 
Odgovor na temu

kristina990
Srbija

Član broj: 274896
Poruke: 406
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Cordiant gume- najniža cena,iskustva26.11.2012. u 19:57 - pre 139 meseci
...video sam gume uživo na jednom citroenu u novom sadu,zimske,izgledaju ekstra,da su kvalitetno napravljene,kad sam rukom prešao preko boka nemaju nijednu neravninu ni izbočinu tako da sam definitivno odlučio da ih kupim,ali....nema ih na IPG samo letenje...da li neko zna ko još prodaje ove gume...
inače i sam sajt uliva poverenje http://www.cordiant.ru/en/products/cordiant/detail/4332/
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Cordiant gume- najniža cena,iskustva

[ Pregleda: 17491 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.