Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna pomoc oko hostovanja sajta na Host Gatoru i postavljanje Verotel platnog sistema

[es] :: Hosting :: Potrebna pomoc oko hostovanja sajta na Host Gatoru i postavljanje Verotel platnog sistema

[ Pregleda: 1247 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

robi123
Zrenjanin

Član broj: 299018
Poruke: 1
*.zrlocal.net.



Profil

icon Potrebna pomoc oko hostovanja sajta na Host Gatoru i postavljanje Verotel platnog sistema10.02.2012. u 19:25 - pre 148 meseci
Pozdrav svima,

Hocu da platim hosting za moj sajt Host Gator-u, vec imam (.com) domen i hocu da postavim Verotel platni sistem na taj sajt. Tacnije imam blog (blogger) i blogger server ne dozvoljava upload .asp fajlova ili bilo kojih drugih sem slika i videa. E sad sta ne razumem, Verotel kaze posle upload-a tih fajlova (.ASP) mogu da pocnem da preko FTP Uploader-a da uploadujem sajt kontent a na Host Gator-u imam unlimited disk space itd... gde da uploadujem sajt kontent? Verotel je samo platni sistem za sajt... zar ne? Da ne duzim jer bi mogao do sutra, molim vas ako je iko imao iskustva sa platnim sistemima na sajtu tipa Verotel, CCBill itd da mi pojasni kako funkcionise, moj blog/sajt je vec godinu dana vrlo uspesan ali besplatan, tako da ne znam puno o naplacivanju.


Nisam programer ali se snalazim!!!


Hvala svima!
Robert ZR
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Potrebna pomoc oko hostovanja sajta na Host Gatoru i postavljanje Verotel platnog sistema

[ Pregleda: 1247 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.