Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VIP - Nova mapa pokrivenosti

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP - Nova mapa pokrivenosti

[ Pregleda: 3636 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

avala100

Član broj: 148763
Poruke: 383
212.178.244.*



+32 Profil

icon VIP - Nova mapa pokrivenosti18.01.2012. u 06:56 - pre 149 meseci

http://www.vipmobile.rs/o-vipu...za/mapa-pokrivenosti.1634.html

(videli od Telenora, ali pozdravljam)
 
Odgovor na temu

zvezdasbg
Neproizvodni radnik
Beograd

Član broj: 240663
Poruke: 705



+81 Profil

icon Re: VIP - Nova mapa pokrivenosti18.01.2012. u 10:59 - pre 149 meseci
Posle skoro 5 godina od startovanja oni tek sada prikazuju mapu pokrivenosti. Ajd, bolje ikad nego nikad. Nije mi samo jasno, jel ovo mapa pokrivenosti sa ili bez nacionalnog rominga :PPPP
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
94.228.236.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: VIP - Nova mapa pokrivenosti18.01.2012. u 12:04 - pre 149 meseci
Ovo je mapa pokrivenosti Vip mreze: 220 05, dakle bez nacionalnog roaminga. I mts i Telenor kolko vidim imaju daleko bolju pokrivenost (bar u brdsko planinskim delovima Srbije).
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

dejan063
Belgrade

Član broj: 15873
Poruke: 21



Profil

icon Re: VIP - Nova mapa pokrivenosti13.05.2012. u 09:46 - pre 145 meseci
VIP pokrivenost signalom je pravo cudo ja sam npr ovde na Vidikovcu Beograd i kada odem u Metro da kupujem nemam signal , ako ne uspevaju da srede signal na teritoriji grada ,
onda je suvisno da pricamo o pokrivenosti po brdima i dolinama nase zemlje . Mrzi me da se bavim sada nabrajenjem rupa u signalu za Beograd , VIP placa inzinjere koji bi trebalo da zarade svoje plate
tako sto ce ove probleme resiti . U protivnom kad istekne ugovor kod VIP lako se covek prebaci kod nekog drugog . Telenor ima slicnu situaciju .

Mada je sramota hvaliti se HSPA+ mrezom , najboljim operaterom u Srbiji a imati toliko rupa gde nema ni signala za telefonski saobracaj, ista prica je i Telenor
ali to je vec pitanje za RATEL koji bio trebalo time da se bavi !


D+ ;)

p.s.
MTS moze svoje bazne stanice da postavi gde hoce i koliko hoce , nisu njihove pare , a i fizicka lica odnosno mi smo samo dodatni prihod jer su kod njih sve drzavne firme ,
institutucije sa tolikim brojem kartica , da ponekad pomislim da su obicni korisnici njima samo nuzno zlo !
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP - Nova mapa pokrivenosti

[ Pregleda: 3636 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.